Temat: Galaxy VME

Jest szansa na to, że zostanie wznowiona produkcja tej karty.
Napisałem z ciekawości do autora tegoż rozwiązania i odpisał że zbiera materiały i jak uzbiera, to się podzieli, bo są chętni do rozwijania tegoż produktu :)

Dla niezorientowanych, chodzi o tę kartę:
http://gem.win.co.nz/mb/atarihw/galaxy.html

Było miło :) Do widzenia.

2

Odp: Galaxy VME

A dałoby się to zamontować w STE?

"Mieliśmy 2 paczki trawy, 75 granulek meskaliny, 5 arkuszy kwasu, pół solniczki kokainy. Całą plejadę stymulantów i barbituranów. Litr tequli, litr rumu, karton piwa, pół litra eteru i dwa tuziny amelu. Nie potrzebowaliśmy wszystkiego, ale jak człowiek zacznie zbierać dragi - trudno skończyć. "

3

Odp: Galaxy VME

Pierwszy wiersz opisu: "Galaxy is a VMEbus card which suits Atari Mega STE and TT computers". ST/STE/MegaST nie mają złącza VME.

4

Odp: Galaxy VME

Chodziło mi o to czy nie dałoby się jakoś wmontować, a nie przez VME

"Mieliśmy 2 paczki trawy, 75 granulek meskaliny, 5 arkuszy kwasu, pół solniczki kokainy. Całą plejadę stymulantów i barbituranów. Litr tequli, litr rumu, karton piwa, pół litra eteru i dwa tuziny amelu. Nie potrzebowaliśmy wszystkiego, ale jak człowiek zacznie zbierać dragi - trudno skończyć. "

Odp: Galaxy VME

lopez777: zasadniczo wszystko sie da, ale po co. W sensie: koszt cie zabije.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

6

Odp: Galaxy VME

A tak swoją drogą, czy byłyby jakieś osoby zainteresowane, gdyby np. planowana była seria tych kart ?
Oczywiście deklaracje bez zobowiązań, tak z ciekawości pytam i jako ewentualny argument dla autora, że warto nie skreślać tematu :)

Było miło :) Do widzenia.

7

Odp: Galaxy VME

Byłby pewnie, ale teraz jestem udupiony z kasą. Aha, jeden warunek - działające stery do neta, bo o ile pamiętam, to nie za bardzo ta karta z netem chciała działać (niekompatybilność sterów, które miały być pod nią poprawione).

Sikor umarł...