Temat: Szukam sampla

Szukam dźwięku "kołyszącego się samochodu" :). Taki efekt jaki jest gdy np: para zabawia się w samochodzie i słychać jak się samochód "giba". Może ktoś ma, albo może zgrać z jakiegoś filmu, bo ja akurat takiego nie mam. Będę wdzięczny za wszelką pomoc :)

Było miło :) Do widzenia.

Odp: Szukam sampla

wiesz... jest bardzo proste rozwiązanie tego problemu... aż się samo nasuwa na myśl ;)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

3

Odp: Szukam sampla

tylko wówczas ciężko się skoncentrować na nagrywaniu dźwięków :)

Było miło :) Do widzenia.

4

Odp: Szukam sampla

To nie ty masz się koncentrować na nagrywaniu, tylko odpowiednie urządzenie rejestrujące.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

5

Odp: Szukam sampla

kurde - że też nie nagrywałem. Lecz jest problem - słychać by było nie tylko samochód :) - a kobita cicho nie usiedzi. A i po remoncie zawieszenia auto mało skrzypi :):):)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

Odp: Szukam sampla

Pin: można by wyciąć wysokie tony :D

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

7

Odp: Szukam sampla

Wydaje mi się że, z gta 3 można coś takiego "wyciągnąć". O ile dobrze pamiętam, trzeba zatrzymać się samochodem obok przechodzącej panienki, dwa razy zatrąbić i poczekać - włączy się w tedy animacja z kołyszącym się samochodem :)

8

Odp: Szukam sampla

cos to nawet kosztowalo, a zwracalo zycie :>

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

9

Odp: Szukam sampla

ehh...teoretycy;)

gep/lamers^dial

10

Odp: Szukam sampla

gep - kiedy ostatnio zaprosiłeś panią na tylne siedzenie?? :D- nie wiem, czy mnie pobijesz :) - aczkolwiek;- ostatnio bywają problemy ze strażą miejską. Ponoć kosztuje ta przyjemność po 50 zeta na łeb :)- hahahaha

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

11

Odp: Szukam sampla

Pin, ostrożniej trochę, gep nie ma tak dobrze jak ty - musi uważać, żeby żona się nie dowiedziała. ;>

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

12

Odp: Szukam sampla

Pin napisał/a:

gep - kiedy ostatnio zaprosiłeś panią na tylne siedzenie?? :D- nie wiem, czy mnie pobijesz :)

A dźwięki dla artika zgrałeś...? ;) Jak nie - to musisz powtórzyć ;)

Sikor umarł...

13

Odp: Szukam sampla

pina, to trudno pobic w tej dziedzinie, ten to nawet na tylniej kanapie w maluchu potrafi to zrobic z dwiema bigmamami

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

14

Odp: Szukam sampla

pin: nie mam doświadczeń z tylnego siedzenia malucha czy innego mini morrisa,ale myśle że mogłoby to sie skończyć samochodem a'la Flinstones:P (bynajmniej uprasza sie o nie marszczenie Freda);)

Ostatnio edytowany przez gepard (2006-12-06 23:10:16)

gep/lamers^dial