Temat: wnętrze waszych Atarek... ;P

zapodawajcie fotki wnętrz swoich Atarek ;D
http://www.stryker.pigwa.net/atari/IMG_2778.jpg kabelki rulez :D
no i mozecie tez napisac co tam w srodku lezy....domontowane ;-)

1MB Simm by Pasiu
SDX by PAsiu
Video Color
Centronix
AKI
ARC by Pasiu
TTP
4 Osy
przyciski F1-F4
SIO2PC
65c816 by Pasiu
SIO2IDe 4.4 CF
LED Extra RAM
Stereo
covox

Ostatnio edytowany przez stryker (2006-11-11 21:15:54)

"wszystko się kiedyś kończy......."

2

Odp: wnętrze waszych Atarek... ;P

Konstruktorzy i projektanci ATARI to widzieli? Spodziewali się takiego rozrostu w górę?

Odp: wnętrze waszych Atarek... ;P

Zapomniałeś o magnetofonie z śrubami od drabiniastego wozu
http://atariarea.krap.pl/sio2ide/img/s4.jpg

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

4

Odp: wnętrze waszych Atarek... ;P

Ja pierniczę.... ta z lewej wygląda na M6 prawy gwint.

5

Odp: wnętrze waszych Atarek... ;P

Co za twórczy bałagan :)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

6

Odp: wnętrze waszych Atarek... ;P

hehe dzieki za słowa ;-) krytyki ... te Atarka byla robiona 1-3 lata temu.....xegs ktory stoi w domqu wyglada inaczej ;-)

a ciekawe co pan panie RM ? potrafi zrobic ? ;>
a co do magnetu to *** cie obchodzi co jest w srodku ... moze tam byc nawet wielka **** wazne ze na zewnatrz wygladal calkiem oki.... ;D
koniec OFF...

Ostatnio edytowany przez stryker (2006-11-11 21:33:30)

"wszystko się kiedyś kończy......."

7

Odp: wnętrze waszych Atarek... ;P

http://www.piekary.net/~lotharek/xegs/dsc03647.jpg


stanowczo wiecej  niz w twojej

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

8

Odp: wnętrze waszych Atarek... ;P

bo w xegsie wiecej miejsca ;P

"wszystko się kiedyś kończy......."

9

Odp: wnętrze waszych Atarek... ;P

stryker napisał/a:

hehe dzieki za słowa ;-) krytyki ... te Atarka byla robiona 1-3 lata temu.....xegs ktory stoi w domqu wyglada inaczej ;-)

a ciekawe co pan panie RM ? potrafi zrobic ? ;>
a co do magnetu to *** cie obchodzi co jest w srodku ... moze tam byc nawet wielka **** wazne ze na zewnatrz wygladal calkiem oki.... ;D
koniec OFF...

Mam prośbę do MM: proszę o usuwanie takich postów, bez wzgledu na to, kto to pisze - to już nie jest bluzgawisko, robi się totalne bagno... Szkoda, miałem inne mniemanie o naszej Atarowskiej braci, ale niestety... ;(
Aha, przypominam: http://atariarea.krap.pl/forum/viewtopic.php?id=817

Sikor umarł...

10

Odp: wnętrze waszych Atarek... ;P

Off: Sikor ale czy to ja zaczelem ? zreszta chcecie dajcie mi bana ;-) a pana RM pochwalcie ...poczuje sie lepiej.... mi to lotto ..nara

"wszystko się kiedyś kończy......."

11

Odp: wnętrze waszych Atarek... ;P

Stryker: jak dla mnie to możecie sobie nawet dać po pysku, mało mnie to obchodzi. Ale nie ma dnia bez posta, gdy ktoś na kogoś jedzie, bluzga itp. Ale widzę, że nawet kiero ma to gdzieś - sugeruję zmienić regulamin (wyciąć to i owo) i już. Nie bierz tego do siebie, ja stwierdzam fakt ogólny. A że trafiło na Twoją wypowiedź (zresztą wspomniałeś o regulaminie, więc go znasz) - cóż ja na to mogę poradzić...? Bywa i tak.
A wracając do tematu: proponuję założyć giazdo na kabelki między dwoma częściami obudowy (mp. typowe IDE - ja mam coś w tym stylu). Gdy trzeba w jakimś celu ściągnąć obudowę - wypinasz i masz z głowy. Wygodniej.

Sikor umarł...

12

Odp: wnętrze waszych Atarek... ;P

Kucajcie! ;-)
http://posejdon.wpk.p.lodz.pl/~atari/atarka.jpg

Wbudowane stereo oraz niedziałający 1MB ram. Obecnie zamontowane na taśmach, ale nadal nie działa ;)

13

Odp: wnętrze waszych Atarek... ;P

Sikor: zluzuj; kto się czubi ten się lubi. Dopóki nie ma pozwów, kryształów ani lanosów - nie widzę problemu i cieszę się że, administrator również nie stosuje nadwrażliwej polityki.
Mad_Lamer: byłbym skłonny iść o byxa, że te niebieskie druty są w fotoszopie. :)

Pokazałbym wam to co leży u mnie na biurku, ale nie mam czym ukraść mu duszy. Było być na Eaście. :P

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

14

Odp: wnętrze waszych Atarek... ;P

Mad_Lamer napisał/a:

ale nadal nie działa ;)

wcale sie nie dziwie ;-)


JEZUS MARIMBA !!


ps. kto wie z jakiego to filmu ?

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

15

Odp: wnętrze waszych Atarek... ;P

ja mam najlepszy - ale nie pokaże :) - hehe

Kontakt: pin@usdk.pl

16

Odp: wnętrze waszych Atarek... ;P

daj spokoj, kaziu...

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

17

Odp: wnętrze waszych Atarek... ;P

1MB RAM:
www.temp101.republika.pl/atari/DSCI0007.JPG
To naprawdę działa:)

18

Odp: wnętrze waszych Atarek... ;P

Patrząc na konstrukcję hydraliska zastanawiam się, gdzie tu sprawiedliwość? Czemu moje nie działa? ;)

Epi: to autentyk, atarka była na Quaście 2k5 z tymi kabelkami, i nawet Pasio ją widział.
A fotka marnie wygląda, bo robiona telefonem.

19

Odp: wnętrze waszych Atarek... ;P

słabnę ...

pomidor

20

Odp: wnętrze waszych Atarek... ;P

hydralisk napisał/a:

1MB RAM:
www.temp101.republika.pl/atari/DSCI0007.JPG
To naprawdę działa:)

wygląda nieco znajomo  ;)

czy mam racje? :)

ogólnie to k...a jesień idzie!

21

Odp: wnętrze waszych Atarek... ;P

Hehe, nie.
To powinno wyglądać bardziej znajomo:
www.temp101.republika.pl/atari/DSCI0027.JPG
www.temp101.republika.pl/atari/DSCI0028.JPG

22

Odp: wnętrze waszych Atarek... ;P

hydralisk!!

normalnie miodzio !! :)


P.S.
no tak, jak moglem nie rozpoznać  :D

ogólnie to k...a jesień idzie!

23

Odp: wnętrze waszych Atarek... ;P

No panowie :)
Czekamy do pierwszego zimnego lutu albo 'oderwanego' kabelka.

24

Odp: wnętrze waszych Atarek... ;P

Aaaa tam. Wszyscy wiedzą, że prowizorka działa najlepiej i najdłużej.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

25

Odp: wnętrze waszych Atarek... ;P

Rozbudowany komputer ATARI 65XE: Stereo, TTP, RAM 1MB (SIMM), Wewnętrzna SPARTA DOS X v4.22 (4.39), + RTC, SIO2IDE v4.x + CF, OS'y, QMEG v4.4,
Komputer nie jest mój, robota moja. Moduły wkładane w gniazda na płycie ATARI. Po wyjęciu modułów i włożeniu dwóch zwór, komputer zachowuje się jak nie przerobiony.

http://picasaweb.google.pl/izipower/Roz … eATARI65XE