Temat: Kubki z logiem Atari

Witam.

Mam mozliwosc zalatwic kubki - takie solidne ceramiczne, z wypiaskowanym wzorem. Piaskowanie to wycinanie wzoru w ceramice - takie cos jest tak trwale jak kubek - nie ma powownania do nalepki/wydruku itp, zniszczy sie dopiero jak kubkiem walnac o ziemie.

Cena: circa about 20PLN za sztuke.

A teraz najlepsza czesc: kazdy kubek moze miec inny wzor. Osobiscie proponowalbym logo Atari i np ksywe/przynaleznosc grupowa - takie kubki scenowe :)

Co wy na to?

Kubki moga byc w roznych kolorach.

Jesli beda chetni, to dopytam sie o dokladna cene i dostepne kolory. Moge to zrobic na zasadzie przedplat - a kubki albo wysle poczta (za pokryciem kosztow) albo przywioze na Quasta.

Propozycje wzorow takze mile widziane. Zasadniczo czarno biale (czyli miejsce ciete albo nie), i prosze brac pod uwage ze zbytnia szczegolowosc raczej zaszkodzi niz pomoze. Format najlepiej 2 jakis w miare prezentaczyjny (gif, png) zeby ludzie mogli ocenic i Corel (docelowy).

MM: A ja sie tylko pytam: czemu ten post byl w dziale Ring? Moved...

A jakos zaden inny dzial mi nie pasowal...

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

2

Odp: Kubki z logiem Atari

logo+ksywka? grejt! ja sie pisze. :)

3

Odp: Kubki z logiem Atari

dobry wzor jest TU

Tylko oczywiscie maloatarowcy potrzebuja czerwonego loga na szarym tle :P

A logo + ksywka = pricjozo!

4

Odp: Kubki z logiem Atari

a zdjecie czegokolwiek wypiaskowanego aby ocenic jakosc wykonania i rozdziale?

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

5

Odp: Kubki z logiem Atari

ja biore

   /|
Atari

Sqward

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

6

Odp: Kubki z logiem Atari

Brzmi swietnie. Zapisuje sie rowniez 8)

7

Odp: Kubki z logiem Atari

Ja cos wezme. Moze nawet dwa. Pozniej pomysle co chce miec na kubku - dam znac.
Aaa... podaj wymiary tego kubka i pojemnosc (jest to istotne :)

8

Odp: Kubki z logiem Atari

Prosze doliczyc 2 sztuki (dla mnie i dla Meva).

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

9

Odp: Kubki z logiem Atari

a jakis przyklad (czegokolwiek) azeby dalo sie ocenic "jak to wyglada" ?

Odp: Kubki z logiem Atari

Mam taki jeden wypiaskowany kubek, postaram sie jutro fotke wrzucic.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

11

Odp: Kubki z logiem Atari

Ja bym moze i sie pisal, ale najpierw chcialbym zobaczyc jak o wyglada.

12

Odp: Kubki z logiem Atari

ja też poproszę, ale najpierw muszę looknąć.

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

13

Odp: Kubki z logiem Atari

ja też się piszę.
może ktoś przedstawić  jak powinien wyglądać projekt??? :oops:

14

Odp: Kubki z logiem Atari

Ja poproszę 2:

  /|
ATARI

MacGyver


tylko warunek - prosze poprawnie wygrawerować moją ksywę (bezbłędnie), bo inaczej nie przyjmę !!!

:P

15

Odp: Kubki z logiem Atari

Mnie tez dopisz. Kufel tez by sie przydal (moze i kiedys bedzie jakas ciekawa opcja), wszak to nie czas na gorace kawki czy herbatki. :)

ślamk!

16

Odp: Kubki z logiem Atari

i mnie tez  8)

17

Odp: Kubki z logiem Atari

definitywnie kufel!
i cala sala wola: KUFEL! KUFEL!

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

18

Odp: Kubki z logiem Atari

z góry się zapisuję

: 404. Stopka not found

19

Odp: Kubki z logiem Atari

Mnie tez dopisz. Kufel tez by sie przydal (moze i kiedys bedzie jakas ciekawa opcja), wszak to nie czas na gorace kawki czy herbatki. :)

W Katowicach obok placu Andrzeja jest grwawer, cuda w szkle wyrzezbia ... polecam sie przejsc.. idac wzdluz poczty skrecasz w lewo ... potem w suterenie jest grawer.

a moze ten plac sie nazywa mlodziezy powstanczej, tudziez walczacej,, WBR obok dworca.

nawet z nim rozmawiałem o pokalach, na którcyh byłyby wygraferowane twarze gosci z taquartu ...ale ponieważ nie jezzdze teraz do katowic to pomysl artefaktów upadł.

All I hear is the sound of me falling on the ground

20

Odp: Kubki z logiem Atari

Jak wyskrobię kasę, to też byłbym chętny. Do kiedy trzeba się zdeklarować?
Odbiór na Quaście byłby ok.

Odp: Kubki z logiem Atari

Eto zdjecia piaskowanego kubka. Wzor ktory widac jest w nim wyryty i jest super trwaly. Jak widac male szczegoly raczej kiepsko wychodza.

W nastepnym tygodniu bede znal szczegoly (tzn dokladna cene oraz dostepne kolory).

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

22

Odp: Kubki z logiem Atari

Adam biore jeden kubek.
kolor dowolny, byle byl czarny  :mrgreen:

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

23

Odp: Kubki z logiem Atari

Ja też poproszę.

/|
Atari

Lizard

Z tym, że ksywka ma być fontem systemowym małego Atari. :)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

24

Odp: Kubki z logiem Atari

Też mnie zaintrygował ten cały kubek. Gdzie należy składać zamówienie i kiedy wnosić opłaty?

25

Odp: Kubki z logiem Atari

właśnie Adaś, do kiedy? Chciałbym jeden, czerwony - tylko logo Atari i napis pod logiem (Atari of coz). Ale na razie... Brak kaski na cokolwiek ;(

Sikor umarł...