Temat: Vector

http://www.atariage.com/development_pag … pmentID=22 .... ? Czyżby gra miała ukazać się ?

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

2

Odp: Vector

no bylo by cudnie !!! :D

3

Odp: Vector

No no  :) Jaka fajna spluwa na przedostatnim screenie  ;)

4

Odp: Vector

Ludzie... no nie przesadzajcie! Jakie cudnie? Jak spluwa? gdzie Ty tam spluwe widzisz? Ja widze lamigowke pt "polacz kropki" + badanie u okulisty. Ja rozumiem ze Numen robi wrazenie jako demo tym co udalo sie wycisnac z malucha, ale taka gra bedzie NIEGRYWALNA w tej rozdzielczosci i kolrach.
Tak smutno prorokuje ale bardzo bym chcial sie pozytywanie rozczarowac i odszczekac :)

5

Odp: Vector

Ba, da się grać - wygląda lepiej niż na screenach...
Mam gdzieś wersję pseudodziałającą, zanim Fox się wycofał. Poza tym - na razie jest totalny brak grafy i nie należy się sugerować tymi screenami ;)

Sikor umarł...

6

Odp: Vector

Te screeny są z wersji, która była u "testerow" jakieś 2-3 lata temu, więc nie ma się co podniecać.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

7

Odp: Vector

Te screeny są z wersji, która była u "testerow" jakieś 2-3 lata temu, więc nie ma się co podniecać.

własnie  8)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

8

Odp: Vector

Nosty: a spluwe i tak widać  :twisted: No dobra, musiałem trochę odejść od monitora by te piksele się zlały w spluwę - ale jest  :D

9

Odp: Vector

Bo informacje na "zachód" przeciekają tak szybko - jak te z Rosji :D:D;- a co do screenów - to widziałem to faktycznie onegdaj na stronce projektu "Vector'a". Ehhh;-

A co do rozdziałki - chyba, że ktoś, kto "porwał" (?) się na dokończenie projektu zrobi to w zmniejszonej w jakimś okienku postaci - i w wyższej rozdziałce. teoretycznie jest to jakieś tam wyjście - po warunkiem, że uzyskamy w ten sposób zadowalającą ilość kolorów. .. :idea: . .. . . ..

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

10

Odp: Vector

qrde, przypomnijcie mi rozdzialke malego atarszczyka w trybie 4 kolorow...160x200?
2 kolory byly chyba przy 320x190...?

11

Odp: Vector

320x192 dokładnie, lub przy szerokim ekranie/zmodyfikowanej DLce 384x238 (PAL ONLY!). :D

I Ty zostaniesz big endianem...

12

Odp: Vector

a te 4 kolory? to faktycznie 160x200 lub 160x192 ?

13

Odp: Vector

aha

:)

I Ty zostaniesz big endianem...

14

Odp: Vector

aha... :D Mikus, ale 200 w pionie czy 192...  :D ? Przy znaczkach na listy jest to bardzo istotne :D

15

Odp: Vector

1) Dobra, ale tam jest napisane An Atari Jaguar version is also planned. No pierwsze słyszę, żeby Fox coś stworzył na Jaguara. Chyba im się przyśniło, albo mają zbyt wybujała fantazję erotyczną.

2) Czy strona na którą się tam powołują (http://www.dragonforce-europe.com/) działa u was? U mnie żąda do załadowania pobrania jakiegoś pluginu (o nazwie "beats.mp3" - hehe), przy czym nawet gdybym był skłonny cokolwiek pobierać, to i tak przycisk "Get plugin" jest nieaktywny. Co to jest za dziwo?

a te 4 kolory? to faktycznie 160x200 lub 160x192 ?

4 kolory to 160x192 do 216, ale gra miała być chyba w rozdzielczości 80xIleśtam (na pewno nie 200).

[ Dodano: 29.11.2004 21:25:32 ]
A tak się ma -1 do upływu dni i wieczną młodość.  :mrgreen:

16

Odp: Vector

No pierwsze słyszę, żeby Fox coś stworzył na Jaguara. Chyba im się przyśniło, albo mają zbyt wybujała fantazję erotyczną.

Taaa. Ciekawe skad wziales zalozenie o jakimkolwiek udziale foxa w tym projekcie?

17

Odp: Vector

Ze strony AtariAge podanej w piewszym poście w tym topicu. "Autorzy: Piotr Fusik i Dragonforce", "w planach niepotwierdzona wersja na Jaguara".

[ Dodano: 29.11.2004 22:04:00 ]
A tak się ma -1 do upływu dni i wieczną młodość.  :mrgreen:

18

Odp: Vector

a te 4 kolory? to faktycznie 160x200 lub 160x192 ?

Dla dokładności, atarka jest w stanie wyświetlić (w PALu) 239 linii :)

: 404. Stopka not found

19

Odp: Vector

Jurgi2: Ciekawe, bo chyba dalej nie poczytales ;)

Vector is a 3D, Doom-like game originally designed by Piotr Fusik that has been picked up by Dragonforce Europe after work stalled on the project. An Atari Jaguar version is also planned but not yet confirmed. Estimated completion should be before the end of Summer 2005.

Fox stworzyl (stad wzmianka w Autorzy) engine vectora. I tyle. 
Definitywnie odcial sie od vectora juz dawno (wzmianka zarowno na naszym jak i tamtym forum), po czym stworzenia grywalnej wersji gry (dopingowany przez Dracona) podjal sie Dragonforce Europe. Skad wiec u diabla wniosek ze Fox bedzie cokolwiek robil w tym projekcie, a tym bardziej na Jaguara. ?

ps. wiem ze moze sie czepiam,  wybacz :)

20

Odp: Vector

Czepiasz się, czepiasz ;P. Wybaczam.
Tego, że ktoś-tam podjął się ciepniętej przez Foxa roboty to się można i bez wczytywania domyśleć. Natomiast wzmianka o wersji dla Jaguara sugeruje (jak dla mnie) albo przeniesienie enginu z malucha (zdeczko mało realne i bezsensowne, jak dla mnie), albo udział Foxa w tym (nierealne chyba). No chyba, że goście sami napiszą engine, ale wtedy o autorstwie Foxa trudno mówić, a poza tym, podejrzewam, że wątpię. ;)

To o Jaguarze to raczej kaczka dziennikarska, wynikła z nadmiernych chęci redaktorów AtariAge (wiadomo, że wolą się tam zajmować konsolami), dlatego napisałem posta z ironią, pomawiając ich o fantazje... Chyba jasne?

[ Dodano: 30.11.2004 01:34:00 ]
A tak się ma -1 do upływu dni i wieczną młodość.  :mrgreen: