Temat: Kupię Atari 65 XE 130 XE 800 XE, magnetofon

Jak w temacie - obudowa musi byćw stanie bdb, opakowanie mile widziane

2

Odp: Kupię Atari 65 XE 130 XE 800 XE, magnetofon

Rzuciles okiem na allegro i inne aukcje?

ślamk!

3

Odp: Kupię Atari 65 XE 130 XE 800 XE, magnetofon

Tak, ale stan żadnego Atari mnie nie satysfakcjonował

4

Odp: Kupię Atari 65 XE 130 XE 800 XE, magnetofon

W zasadzie to mam 65 XE w stanie idealnym, opakowanie też (od innego egzemplarza, ale kto pozna :), magnet z pudłem też jak nowy (używałem go tylko przez rok, zanim stację kupiłem). Ale tanio nie oddam, szkoda mi trochę?

5

Odp: Kupię Atari 65 XE 130 XE 800 XE, magnetofon

kupic byle mało zżółknięte.. można...  nie musi byc czyste oby nie przebarwione..  bez problemu można doczyścić..  sam tak odświerzyłem pare atarek z allegro. czesto powyciąganych z jakichś piwnic. ;))  i są teraz jak nówki ;)   (niestety nie zamierzam sprzedać) pozdro.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

6

Odp: Kupię Atari 65 XE 130 XE 800 XE, magnetofon

artu123: nie marudź - ja kiedyś 8oo XL za 9 zeta kupiłem - troszkę siedziałem nad nim (i nie tylko ja), ale wygląda teraz niemal jak nowy! :)

I Ty zostaniesz big endianem...

7

Odp: Kupię Atari 65 XE 130 XE 800 XE, magnetofon

Malo kto tutaj bedzie chetny sie pozbyc sprzetu, predzej sam da znac. Tak czy owak zakupiona atarke zawsze wole wypucowac, nawet jak wydaje mi sie czysta... zawsze to wieksza pewnosc :) Generalnie zolte klawisze na klawiaturce sa nie do wybielenia :) choc i takie w kratke maja swoj urok czasu ;>


dopisane: swoja droga odnawiajac zdezolowana atarke to szczytny cel, no i bedziesz calkiem inaczej na nia spogladal. ;)))

ślamk!

8

Odp: Kupię Atari 65 XE 130 XE 800 XE, magnetofon

No... odswiezasz, pucujesz pol roku a potem wyciagsz Pokeya, Antica czy co tam jeszcze wymysla, a reszte odkladasz na stosik :)
taaa... to wlasciwie juz Zen :)

9

Odp: Kupię Atari 65 XE 130 XE 800 XE, magnetofon

magnet (CA-12) w pudełku ???

zdaje się, że ja mam i z tego co pamiętam, to powinien być w dobrym stanie - mam nawet styropian. Jest tylko jeden problem - niedługo będzie wykastrowany - takie coś czarne, co mu z tyłu wystaje będzie służyło jako coś dziwnego - mam nadzieje działającego poprawnie pod XP - SIO2PC. Chyba, że ktoś ma działające w ultraspeed'ie pod APE i XP, to siem z chęcią wymienie.

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!

10

Odp: Kupię Atari 65 XE 130 XE 800 XE, magnetofon

Odnośnie wyczyszczenia - próowałem dłuuuuuuugo i mozolnie czyścić obudowę a ona jak była żółta tak jest - jak ktoś wie jak to zrobić to niech się ze mną podzieli  :D

11

Odp: Kupię Atari 65 XE 130 XE 800 XE, magnetofon

Spróbuj acetonem. Będzie bialutka jak snieg na bigunie (obecnie południowym, za pół roku zmień na północny).

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

12

Odp: Kupię Atari 65 XE 130 XE 800 XE, magnetofon

Ja kiedyś próbowałem czymś wyczyścić marker i? obudowa zaczęła się rozpuszczać. Więc trzeba uważać.

13

Odp: Kupię Atari 65 XE 130 XE 800 XE, magnetofon

O tym właśnie pisałem. Podobno dobry jest ziołowy zmywacz do paznokci.

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

14

Odp: Kupię Atari 65 XE 130 XE 800 XE, magnetofon

Po zmywaczu nic ci nie zostanie przecież z obudowy

15

Odp: Kupię Atari 65 XE 130 XE 800 XE, magnetofon

Nic, co zawiera TRI i pochodne (m.innymi - aceton). Dobre efekty dawał kiedyś Mr.Proper, ale czy gdzieś go jeszcze kupisz...?

Sikor umarł...

16

Odp: Kupię Atari 65 XE 130 XE 800 XE, magnetofon

Po zmywaczu nic ci nie zostanie przecież z obudowy

ziołowy zmywacz do paznokci

[ Dodano: 06.11.2004 07:05:56 ]
Już wiem. Kolega potrzebuje obudowy w bdb stanie, by wystawić na Allegro jako model kolekcjonerski, nieużywany, nówka-sztuka, jak spod igły, itp.sa i zgarnąć większą kasę. Uśmiałbym sie, gdyby tego sprzęta nabył darczyńca. :D  :D  :D

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

17

Odp: Kupię Atari 65 XE 130 XE 800 XE, magnetofon

A zmywacz ZIOŁOWY co zawiera jako substancję czynną? Nie spiryt przypadkiem?  :D

KMK
? HEX$(6670358)

18

Odp: Kupię Atari 65 XE 130 XE 800 XE, magnetofon

Jeśli zmywacz do paznokci to aceton (głównie), to logika wskazuje, że ziołowy zmywacz do paznokci to aceton + ziółka. Ej Lizard odstaw może te ziółka?
Są wszakże bezacetonowe zmywacze do paznokci i powinny być bezpieczne, niezależnie od tego, czy są ziołowe, czy nie.
Pana Propera mam niestety tylko wersję demonstracyjną, he he.