1,926

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

No to ja czekam na obiecane 500 zł na drugie dziecko :D

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

1,927

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

A ja widzę jak rośnie Polskie Piekiełko. Wszędzie.
Przykład: http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic … 22&p=2
Wszędzie tylko widać zawiść jak dopierdolić komuś, kogoś zgnoić itd. itp.

"tatusiu zobacz, narysowałam tobie takie same coś jak na twojej koszulce" 
https://github.com/willyvmm/mouSTer
jmp $e477

1,928

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Szczerze to nie rozumiem kto tam kogo gnoi serio. Sikor rufusa czy rufus lotharkoduddiesow? czy rufus wszystkich.
Dla mnie to kolejna gownoburza wywolana przez sikora na wiesc o wygranej PiSu :)))) (zeby bylo na temat watku)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

1,929

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Bo to tak jak z nauką na lekcjach (i w podręcznikach do) historii o wielkich bitwach. Szło sobie rycerstwo do bitwy. A co jedli, pili, kto im to przygotowywał, skąd brał składniki (bo może rycerz miał w torbie przy siodle zapas suszonego mięsa i sucharów, ile czasu polował na to w lesie i wypiekał), co jadły i piły konie? W ilu tematach o bitwach była mowa o idących z/za wojskiem taborami z zaopatrzeniem?

To tylko taka wstawka o tym, że mamy w większości braki w wiedzy, że to wszystko w życiu nie jest takie proste jak się wydaje bez analizy.

I coraz częściej jest tak, że maszyna zastępująca 6 robotników musi być obsługiwana przez _minimum_ 7 specjalistów. ;)

1,930

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Widzę mikey jak zwykle wariuje poo zwycięstwie PISu ;P

Sikor umarł...

1,931

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Sikor,jakie zwykle - nigdy nie bylem wyborca PiS.
Jakie wariuje - to ty wykazujesz zachowania obsesyjne :)

Pozdro i zdrowia zycze.

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

1,932

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

BTW, od dzisiaj Silly Venture moze sie pochwalić że jako jedyne party na świecie gościło posła na sejm :)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

1,933

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

syscall: posła na sejm to może, ale parlamentarzystę niekoniecznie.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

1,934

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

syscall napisał/a:

BTW, od dzisiaj Silly Venture moze sie pochwalić że jako jedyne party na świecie gościło posła na sejm :)

-dobre!

1,935

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

W PL nic sie nie zmieni dopóki Polacy nie zrozumieja ze wybory to nie plebiscyt , tu nie glosujemy na mis Polonia .

Jak Polacy zrozumieją iż ich wybory kształtują ich przyszłość wtedy wzszsytko sie zmieni .

Przykład jakim trzeba być $$$$$$CENZURA$$$( nie bójmy sie tego słowa ) by glosować na kogoś kto
a)Zabrał TOBIE połowe emerytury-OFE
b)Ustawił wiek emerytalny  na 67 lat a chodziły ze chcą podnieść do 70 (nowy plan balcerowicza )
c)Przez cały ten czas grabi cie z tak zwanych składek
e)Podnosi podatki - tak o ten vat chodzi
f)Na taśmach prawdy mowi co o was sadzi
g)Sprowadza wam muzulmanów wmawiając wam iz to biedni imigranci- zdrowe chopy z iphonami i słuchawkami na B- na marginesie ilu z was ma IPHONY ?
Rozumiem ludzi kotrzy korzystali z tego sytemu - oni moga glosowac na obecny establishment

Ja mimo ze zdalnie glosowalem na  Muzyka - ale Bardziej blizej mi do Korwina
Ludzie ze swiadomoscia KORWINA  to ludzie dumni :-) Mowia ja nie chce nic od panstwa , ale nie chce aby panstwo mnie okradalo .
Inni ida i blagaja o 500 pln na dziecko .

Szczerze ilu z was zaglosowalo swiadomie ? Co wiecicie o innych partiach ? Ta wiem Korwin wariat, kukiz - muzyk , braun - Zyd , wilk - faszysta - tia kocham media w polsce a zwlaszcza lewacka i krasko :-)

Ostatnio edytowany przez kosa0 (2015-10-27 22:08:03)

1,936

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

kosa0 napisał/a:

g)Sprowadza wam muzulmanów wmawiając wam iz to biedni imigranci- zdrowe chopy z iphonami i słuchawkami na B- na marginesie ilu z was ma IPHONY ?

... ja dalej mam Nokie 3310 i 9pln brutto/h ;) - serio :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

1,937

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

A na kogo glosowałeś ?

... ja dalej mam Nokie 3310 i 9pln brutto/h ;) - serio :D

1,938

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Oczywiście na KORWINA. Zresztą dokładnie tak samo, jak od 25 lat.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

1,939

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Pin napisał/a:

Oczywiście na KORWINA. Zresztą dokładnie tak samo, jak od 25 lat.

25 lat temu nie miales prawa wyborczego :)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

1,940

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

lecz skutecznie indoktrynowałem rodzicieli ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

1,941

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Ja to bym chciał się o tym startupie więcej dowiedzieć...

1,942

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Też głosowałem na Korwina, ale niestety nie wszedł. Na cud nie liczę, ale mam nadzieję, że PIS w przeciwieństwie do PO będzie lepiej dbał o polskie interesy niż o realizację "prikazów z Brukseli", zawetowanie przez Dudę m.in. niekorzystnych "ustaleń z Kyoto" daje trochę nadziei na to.

A co do spraw wewnętrznych kraju - PIS jest niestety socjalny, ale mam cichą nadzieję, że zrozumieją, że o socjalu  można myśleć, gdy pokona się zadłużenie i że duże podatki nie sprzyjają gospodarce.

1,943

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@macgyver: porzućcie wszelką nadzieję: http://wmeritum.pl/prof-glinski-500-zl- … k-bankowy/

Przecież było tłumaczone, że pod względem gospodarczym PiS od PO się niewiele różni. Ale nie, na pewno będzie lepiej.

Krótka pamięć ludzi nieodmiennie mnie zadziwia. Jakoś nie pamiętali, dlaczego po 2-letnich rządach, PiS przegrywał wszystkie wybory przez 8 następnych lat. Jakby ktoś wniknął w przyczyny...

Ostatnio edytowany przez wieczor (2015-10-28 18:09:48)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

1,944

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

No to za 4 lata Petru ich zje.

Ostatnio edytowany przez macgyver (2015-10-28 18:45:48)

1,945

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

A Petru od PO różni się przez.... ?

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

1,946

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

przez pączkowanie :)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

1,947

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

wieczor napisał/a:

Jakoś nie pamiętali, dlaczego po 2-letnich rządach, PiS przegrywał wszystkie wybory przez 8 następnych lat. Jakby ktoś wniknął w przyczyny...

"Jakby ktoś"? Przecież te "przyczyny" były sto razy analizowane przez ostatnie 8 lat.

KMK
? HEX$(6670358)

1,948

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

fa-fa-faszyzm

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

1,949

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Faszyzm też. :P

I Ty zostaniesz big endianem...

1,950

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

drac030 napisał/a:

Przecież te "przyczyny" były sto razy analizowane przez ostatnie 8 lat.

Chyba raczej preteksty albo namiastki przyczyn :) Straszono ludzi faszyzmem, aresztowaniami o 6 rano, manią smoleńską itp. A fakty są takie, że to po prostu banda nieudaczników i gospodarczych socjalistów.

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem