1

Temat: GREY - człowiek bez odwagi osobistej

Pozwolę sobie przytoczyć post z pobocznego forum:
link: http://atarionline.pl/forum/comments.ph … =1#Item_24 - post numer #18
Oraz treść, gdyby "nagle" zniknęła:

grey_on_atarionline.pl napisał/a:

Jeśli nasza scena nadal będzie tracić tak wartościowych ludzi jak Xeen, to sam zacznę się zastanawiać co dalej. Niestety tak to wygląda, jak pozwoli się jednemu paranoikowi z Wa-wy na wyrażanie swoich "subiektywnych" (!) urojeń, które nie wnoszą nic nowego a sieją jedynie zamęt i zniechęcenie. Są momenty, kiedy poziom "obrzydzenia" sięga takich rozmiarów, że cały entuzjazm związany z jakimkolwiek projektem idzie w przysłowiowy gwizdek - i wiem, że to działa nie tylko na mnie, ale na wiele osób z naszego światka. Bo tu nie chodzi o to co i w jaki sposób mówi dana osoba, ale jakie wrażenie to pozostawia - komu będzie chciało się wracać do zabawy z Atari, jak widzi 40+ latka, który zachowuje się jak osoba z daleko posuniętą schizofrenią, atakująca wszystkich i wszystko? Jego osobiste urojenia mają niszczący skutek.

Treść urojeń może być uzależniona od środowiska społeczno-kulturowego, subkultury, w której chory przebywa, jego aktualnych przeżyć. Na tej podstawie rozróżniamy m. in. urojenia ksobne (odnoszące).

Urojenia ksobne to przekonanie chorego o istnieniu rzeczy, zjawisk czy wydarzeń wokół niego, które naprawdę nie istnieją. Pewne zdarzenia mogą co prawda mieć miejsce, ale chory nadaje im nieadekwatne znaczenie, nadbudowuje wokół nich chorobowe treści, tzw. system urojeń. Takie fałszywe sądy chorego są niekorygowalne; nie daje on sobie wyjaśnić, wytłumaczyć, że to, co myśli nie ma miejsca w rzeczywistości, nie dzieje się naprawdę. Chory jest głęboko przekonany o prawdziwości swoich urojeń. Wierzy w nie; uważa, że to jego sądy są prawdziwe, a inni albo ich nie dostrzegają, albo wręcz są przeciwko niemu, chcą z niego zrobić chorego, kiedy właśnie to on „jest zdrowy”.

To się leczy. Z korzyścią dla wszystkich.

imć panie Michale, widzę, boisz się napisać tutaj? Miej choć odrobinę odwagi, a nie odwalasz takie numery "obok". Schizofrenię to może i Ty masz, na pewno jesteś megalomanem i osobą, która ma gdzieś innych organizatorów party. Proszę, pomyśl o tym w przyszłości, to się leczy - jak sam napisałeś.
Mimo wszystko życzę powodzenia z party i w życiu osobistym. Mam tylko nadzieję, że nie zabijesz innych imprez, do czego widzę usilnie dążysz. Nieważne - w sumie sv cztery razy w roku to może być prawdziwe wyzwania.

Sikor umarł...

2

Odp: GREY - człowiek bez odwagi osobistej

Sikor. Nie wykrwawiaj się. Nie ma to żadnego sensu. Niczego nie zmienisz. Przyroda.

Pogrążasz się nie tylko w oczach ludzi ale i we własnych oczach. To nie jest dla Ciebie dobre. Olej więc kwestię sikiem falistym.

Na razie jest 'dobrze' bo to tylko podloty tzw. borderline a nie schiza. Schiza będzie next - czego Ci oczywiście nie życzę bo to jest już nieodwracalne.

Świadomie się podtapiasz. To kręci wiem ale tak właśnie to działa. Kiedyś sam przeszedłem podobne piekło i właśnie się tak zaczynało - jak w Twoim przypadku.

Odpocznij stary a nie czytaj trolololo mutując nie do poznania...

Pozdrawiam

[opuściłem to miejsce bezpowrotnie][dziękuję za skasowanie mojego konta]

3

Odp: GREY - człowiek bez odwagi osobistej

+1

Amen.

I Ty zostaniesz big endianem...

4

Odp: GREY - człowiek bez odwagi osobistej

Sikor i Grey- fora to nie miejsce do prywatnych podjazdów. Zmianę świata zaczynamy od siebie

Odp: GREY - człowiek bez odwagi osobistej

Sikor: Grey napisał ot na publicznym forum, odwiedzanym przez większość piszących/czytających forum. Twierdzenie że jest człowiekiem bez odwagi cywilnej, bo nie podsunął Ci tego pod nos tam gdzie Ci to wygodnie przeczytać, jest co najmniej chybione.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

6

Odp: GREY - człowiek bez odwagi osobistej

Owszem, nie jest. Osobnik ów wie, że tam nie pisuję po konflikcie z Kazem.

Sikor umarł...

7

Odp: GREY - człowiek bez odwagi osobistej

Panom to tylko wódka i kobiety w głowie. No jak dzieci, jak dzieci...

8

Odp: GREY - człowiek bez odwagi osobistej

Sikor napisał/a:

Owszem, nie jest. Osobnik ów wie, że tam nie pisuję po konflikcie z Kazem.

Make love not war.

Odp: GREY - człowiek bez odwagi osobistej

Sikor, naprawdę świat nie kręci się wokół Ciebie i twoich romansów i nie monitorujemy gdzie piszesz a gdzie nie.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

10

Odp: GREY - człowiek bez odwagi osobistej

@Adam Kłobukowski: i całe szczęście.

Sikor umarł...

11

Odp: GREY - człowiek bez odwagi osobistej

Sikorku,
prosze Cie..

przestan....

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

12

Odp: GREY - człowiek bez odwagi osobistej

Ja też Cię proszę Sikor.

Przedstawiaj swoje argumenty, ale bez osobistych wycieczek, bo tego tolerować nie będziemy.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

13

Odp: GREY - człowiek bez odwagi osobistej

@Lotharek, @dely: ostatnio to głównie Adam Kłobukowski ze mną dyskutuje. Poza tym - jak Mały_swd na mnie najeżdża to jest ok?

Sikor umarł...

14

Odp: GREY - człowiek bez odwagi osobistej

Dobra, w sumie proponuję zamknąć.

Sikor umarł...