1,476

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Chciałbym rozruszać wątek :)
Jak oceniacie politykę rządu w sprawie Ukrainy?

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

1,477

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

T.j. jak jej brak oceniamy? W sensie jak oceniamy reakcje na docześnie pojawiające się bodźce?
IMO c***.

Niemal nikt nie kojarzy szerszego aspektu odnosnie interesow poszczegolnych panstw w unii, interesow chin, interesow stanow, interesow krajow syskich 3 ameryk. Niemal wszyscy sądzą (nie bez powodu) ze niemal wszyscy maja ukraine w dupie. Nasi politycy rowniez (tu nie chodzi wylacznie o politykow konkretnych partii, to jest zbyt ogolne). Po prostu wymagamy by kazdy z nich byl specjalista w kazdej dziedzinie...

Zalozmy ze tych dziedzin bedzie pińcet.
(P)oslow jest skonczona liczba, nizsza niz tych dziedzin. W kazdej z nich - znajdzie sie 'nascie, 'ndziesci - specjalnosci, z ktorych wybrany (p)osel zna zaledwie (hobbystycznie) kilka, pewnie nigdy szczegolowej ni jednej.
Sorry. W takim wypadku nie ma sie co dziwić, że wyniki głosowań nad odpowiednio spreparowanymi/przygotowanymi ustawami, maja z gory przewidziane wyniki.

Wlasnie na tym polega demokracja. Majac odpowiednio przygotowany plan i realizujac go dokladnie, mozna np. w stanach przeglosowac ustawy "chroniace" muzulman...

obyscie tych slow nie wspominali ;)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

1,478

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

syscall napisał/a:

Chciałbym rozruszać wątek :)

Ale żeś suchara odkopał. Szczerze - mam w dupi* sytuację na Ukrainie, w Stanach, Chinach i gdzie indziej - jak sądzę jak około 90%+ innych osób w kraju. Mam za dużo własnych kłopotów.
Po za tym - ogólnie wiadomo,że politycy wszystkich krajów (nie tylko naszego) też mają w żupie taką sytuację - Ci dbają tylko o własne interesy. Co więcej - czego oczekujesz, że wystąpimy zbrojnie? Po ch*j? Abyśmy wpi* dostali od ruskich? Tu nie mamy interesu, a znając historię - i tak "sprzymierzeńcy" mają nas w żupie, z komórką (przepraszam, barakiem) na czele.

Sikor umarł...

1,479

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Zapomnialem dopisac zeby sikor sie nie wypowiadal....

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

1,480

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

A to przepraszam... :P

Sikor umarł...

1,481

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

tu nie ma co oceniac. nasza sytuacja geopolityczna zawsze wymagała głaskania potężnych sąsiadów. czasy świetności i potęgi militarnej Polski skończyły sie bezpowrotnie jakieś 40o lat temu..

A kiedy gnuśność nami owładła,
To i Husarya wtedy upadła!

ot co..a to se ne wrati...

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

1,482

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

syscall napisał/a:

Chciałbym rozruszać wątek :)
Jak oceniacie politykę rządu w sprawie Ukrainy?


a jest jakaś polityka? ja to ( i chyba nie tylko ja) widze jako element gry wyborczej... zaraz się zacznie umieszczanie obecności na Majdanie w swoim cv wyborczym i lans po warszawskich salonach... a KGB krok po kroku scalać będzie swoje dawne ziemie bo taką ma dalekosieżną koncepcje polityczną

tak przy okazji nie wyrzucajcie czerwonych flag, kartinek i manifestów pkwn - to się może za jakiś czas przydać...

gep/lamers^dial

1,483

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

lotharek napisał/a:

tu nie ma co oceniac. nasza sytuacja geopolityczna zawsze wymagała głaskania potężnych sąsiadów. .

No ale właśnie akurat nie głaskamy.
Ja jestem zdania że jak sie mieszka koło niedzwiedziej nory to sie nie szczeka jak mały piesek :)
Poza tym jestem ze wschodu - tutaj o Ukraincach pamietamy troche inaczej niż reszta kraju, zwłaszcza ze te nasze chłystki z MSZ jawnie promują banderowskie guano.

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

1,484

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

przyjdzie zima a Putin pamietliwy jest!!!! Jak Polacy beda zdychac z zimna to Tusk bedzie juz mial ciepla posade w UE.

1,485

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

... ja, to się przynajmniej tyle cieszę, że kiedyś uczyłem się Rosyjskiego ;)- 2,3 miesiące i biegle w mowie i piśmie :D. Oby nie trzeba było.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

1,486

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Myszej, rozwin mysl, bo ja prosty Slazak jestem.

bedziesz na foreverze, bo ciekawie sie zapowiada ?

do VASCA -- SLASK wlasciwy ze stolica w KATOWICACH, a nie jakies siakies Twoje urojenia ;-)

Ostatnio edytowany przez lotharek (2014-03-11 00:02:41)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

1,487

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Pytanie czy administratorzy naszego forum zarezerwowali już domenę atari.org.ru ?

Było miło :) Do widzenia.

1,488

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

hehe ata.ru ;P

1,489

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Lotharek: Ha. Ha-ha. Ha :P

1,490

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Lotharek, ty czytasz mejle? ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

1,491

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

syscall napisał/a:


Jak oceniacie politykę rządu w sprawie Ukrainy?

Którego naRządu ?

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

1,492

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Coz, z racj tego ze pracuje dla pewnej rosyjskiej firmy ,  dosyc bezposrednio , mialem okazje sobie ostatnio  z szefem posiedziec i pogawedzic jak oni to widza w odniesieniu do Polski takze.  To co mi powiedzial  to w skrocie mowiac  , zanim gruby schudnie to chudego dawno nie bedzie.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

1,493

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Tak się składa że na ppa niedawno pojawił się wątek o sytuacji w PL.
http://www.ppa.pl/forum/rzeznia/29856/j … e-sytuacje

CPC AGA PSX Win7 - Wyznaję 8bitowy ekumenizm.

1,494

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

słynny tekścik pewnej blond minister z rządów Tuska już trafił do gier:

PunBB bbcode test

btw. gierka finalnie "ufundowana" na rózne platformy, w tym nawet na ami ztcp

https://wspieram.to/599-franko-2.html

gep/lamers^dial

1,495

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Gratulacje dla Pani Ewy Kopacz z okazji objęcia urzędu Premiera :) Jednym słowem odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku i w odpowiednim czasie :)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

1,496

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Współczuję Polsce takiej premier(ki). Mam nadzieję, że to (rząd) potrwa niezbyt długo.

1,497

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

A w populizmie próba nawiązania ostrej rywalizacji z PiS (ostatnia kwestia kopalni, któa i tak ma być zamknięta ze względu na kończące się złoża) - gra dobrą ciocię za pieniądze podatnika.

http://natemat.pl/118761,kopalnia-kazim … -wydobycie

Ostatnio edytowany przez Jacques (2014-10-01 20:36:25)

1,498

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Ja to nigdy nie rozumiem po co dyskusje ze Ten dobry a Tamten zly - wszyscy politycy to chu**e i wszyscy graja do jednej bramki - cos jak American Wrestling, na ringu wojna a w szatni klepia sie po pleckach i zwijaja siano za wystep.

1,499

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

drygol napisał/a:

wszyscy politycy to chu**e i wszyscy graja do jednej bramki - cos jak American Wrestling

Trafiłeś w sedno, to idealny opis tzw. "polskiej sceny politycznej".

1,500

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

... wszyscy politycy to chu**e i wszyscy graja do jednej bramki ...

Dokładnie, i w tym kontekście post grzenia uznaję za prowokację. :)

"Pamiętaj, że być dobrym obywatelem to znaczy nie mieć kłopotów, a nie będziesz ich miał jeżeli nie będziesz kłopotem dla innych."