Temat: Dlaczego nie należy odpowiadać bezrobotnemu

to spier...
może Ktoś inny mi wyjaśni?

2

Odp: Dlaczego nie należy odpowiadać bezrobotnemu

@bezmózgi, zgłosiłem naruszenie zasad. Zanim dostaniesz banana masz szansę się ukorzyć. Jeśli nie wiesz za co - przeczytaj regulamin.

Ostatnio edytowany przez Sikor (2014-06-05 19:04:51)

Sikor umarł...

3

Odp: Dlaczego nie należy odpowiadać bezrobotnemu

ku pamięci... dla potomnych... gdyby jeszcze komukolwiek do głowy przyszło aby próbować prowadzić dialog z tym osobnikiem.

http://seban.pigwa.net/aa/bezr.png

Ostatnio edytowany przez seban (2014-06-05 19:38:17)

4

Odp: Dlaczego nie należy odpowiadać bezrobotnemu

Oj...

Różne różności dla Atari i nie tylko - przydatne, bądź nie ale i tak warto zajrzeć...
http://atari.myftp.org  Atari - Power without price and necessary elements with some sh*t onboard
https://reversing.pl SSL enabled site

5

Odp: Dlaczego nie należy odpowiadać bezrobotnemu

pewnie nie dacie wiary, ale przepraszam...

jakkolwiek ten face coś tam to nie wiem do kogo miał być...

6

Odp: Dlaczego nie należy odpowiadać bezrobotnemu

No ja nie daje wiary

Ostatnio edytowany przez Monsoft (2014-06-06 14:13:04)

7

Odp: Dlaczego nie należy odpowiadać bezrobotnemu

W razie czego, to podpowiem, że Bezrobotny będzie mógł odpowiedzieć dopiero za tydzień.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

8

Odp: Dlaczego nie należy odpowiadać bezrobotnemu

Można przybliżyć o co poszło w ogóle ? Zaintrygował mnie ten pan bez pracy.

9

Odp: Dlaczego nie należy odpowiadać bezrobotnemu

dely napisał/a:

W razie czego, to podpowiem, że Bezrobotny będzie mógł odpowiedzieć dopiero za tydzień.

Wzruszenie moje nie zna granic.... Szkoda ze nie byles skory jak w zeszlym miesiacu albo i dalej kilkukrotnie raportowalem jego posty ewidentnie lamiace regulamin ....

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

10

Odp: Dlaczego nie należy odpowiadać bezrobotnemu

Sorry, nie zaglądam codziennie na forum, a teraz raport się przedawnił. Na przyszłość daj znać na maila, czy cuś :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

11

Odp: Dlaczego nie należy odpowiadać bezrobotnemu

Pjerdole :) Kiedys zglaszalem na maila to pisales zeby zglaszac przez raportuj...

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

12

Odp: Dlaczego nie należy odpowiadać bezrobotnemu

.. to teraz pisz na maila ;)

Kontakt: pin@usdk.pl

13

Odp: Dlaczego nie należy odpowiadać bezrobotnemu

Na dwa baty! ;)

14

Odp: Dlaczego nie należy odpowiadać bezrobotnemu

czepcie się siebie nawzajem może...

15

Odp: Dlaczego nie należy odpowiadać bezrobotnemu

Może. Ale po głębokim namyśle jednak nie.

16

Odp: Dlaczego nie należy odpowiadać bezrobotnemu

Vasco/Tristesse napisał/a:

Na dwa baty! ;)

Orzesz Ty...
Bo powiem Twojej żonie :P

17

Odp: Dlaczego nie należy odpowiadać bezrobotnemu

As - co widzisz zlego w zabawie  w 3 ?

;-) tzn facet i 2 panienki ?

Ostatnio edytowany przez lotharek (2014-06-14 00:45:30)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey