Temat: ludzie to ch...je

nie wiem po co to pisze, ale mam dola...

od 4 lat, moje zycie sklada sie z ciezkiej pracy - do 17  Burg, od 18 Lotharek`s Lair. nierzadko do 3-4 rano... spie po kilka godzin dziennie, odpowiadam na tysiące maili miesięcznie, moje życie skupia sie wokół cystern, paczek, wysyłek.
Pierwsza mnie zostawila, druga kobieta pracuje ze mna..zycie rodzinne umiera..

coz, norma - ojciec mowil - chcesz mieć - musisz zapi.....ac.

ok. zrozumialem...

dzisiaj rano na parkingu TYLKO moje auta mialy poprzekłuwane opony -w każdym wszystkie 4...opel adam mojej zony i moja madzia siedzialy na flakach. koszt naprawy z AC -  6 tys netto..

moj grzech - zaparkowalem na parkinkgu przed blokiem, wszystkie mialy ramke " LOTHAREKS LAIR - retro fun"

co sie k**** dzieje w tym kraju ? czy naprawde otacza nas stado - TAK, STADO - sfrustrowanych degeneratów ?

kto normalny cos takiego robi ? moja zona boi sie wyjść z domu..

dorwalbym to bym polamal... i poszedlbym siedziec.

ps. zeby bylo weselej - od pieniedzy z ubepieczalni za likwidacje szkody musze zaplacic podatek...nosz k...mac.

Ostatnio edytowany przez lotharek (2013-10-14 19:46:50)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

2

Odp: ludzie to ch...je

Heh... Nie obrażaj h..i, bo to jeszcze większe mendy zrobiły...
A codo doła - skąś to znam... :/

Sikor umarł...

3

Odp: ludzie to ch...je

Lodzio, to nie ludzie, to c***-mujki i nołlajfy, daj spokój. Nie parkuj tylko przed blokiem, widać niektórych to w dupę gryzie. Nie przejmuj się, takie czasy mamy kurewskie.

I Ty zostaniesz big endianem...

4

Odp: ludzie to ch...je

http://www.youtube.com/watch?v=V2sedTLIRWU

Dlatego też, m.in. wyjechałem z polski. Przykro mi, że masz takie doświadczenia.

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

5

Odp: ludzie to ch...je

Lothar
-byku nie łam się!

6

Odp: ludzie to ch...je

O widzę, że nie tylko ja dziś załapałem doła. Lothar, są wyjątki - i w jedną, i w drugą stronę.

___
Press play on tape...

7

Odp: ludzie to ch...je

Przemek olej osiedlowe pi*.*, za dwa tygodnie się napijemy na pohybel zawistnym k****...

jakbyś wiedział ilu szmaciarzy donosi do skarbówki albo wąsom to by Ci sie odechciało - dlatego olać i pruć do przodu - nawet pod prąd -  na pohybel c*** i pojebańcom - ja juz dawno przestałem zważać na ludzi-kręgle i gdy przejeżdzam obok takiego, to jeszcze drzwi otworze by takiego śmiecia zahaczyć :D

w takich sytuacjach marzy sie mozliwość rozwiązania jak w filmidle "The Purge" z tego roku ;)

gep/lamers^dial

8

Odp: ludzie to ch...je

Współczuję. Doły na szczęście przechodzą.
Z tym podatkiem za AC to jakiś absurd, no nie to żebym nie wiedział ile podobnych w naszym prawie istnieje.

A na policję zgłosiłeś całą sprawę?

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

Odp: ludzie to ch...je

Lotharek: z tym podatkiem to nie do końca: http://podatki.gazetaprawna.pl/porady/5 … kowym.html

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

10

Odp: ludzie to ch...je

Jak wydasz na naprawę to odszkodowanie się wyzeruje. Zapłacisz tylko jeśli Ci coś zostanie. VAT do odliczenia.

Zobaczysz zakute mordy za miesiąc to się humorek poprawi ;)

11

Odp: ludzie to ch...je

Mi regularnie ktos spuszcza powietrze z kola, i nakleja karne kutasy - mimo ze stoje w dozwolonym miejscu POD WLASNYM PODJAZDEM. Po prostu ludzie to szmaty i zwierzeta, nic juz tego nei zatrzyma....

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

12

Odp: ludzie to ch...je

lotharek napisał/a:

co sie k**** dzieje w tym kraju ? czy naprawde otacza nas stado - TAK, STADO - sfrustrowanych degeneratów ?

kto normalny cos takiego robi ? moja zona boi sie wyjść z domu..

To jest wynik pobłażliwości i braku konkretnej kary najlepiej finansowej za niszczenie mienia w stosunku do młodocianych debili których ostatnimi czasy trochę się w przestrzeni publicznej pojawiło. Cóż każda kolejna reforma szkolnictwa, brak autorytetów, rodzice zapierdzielający po 12-16h aby związać koniec z końcem i wychowanie przez ulice/kolegów zbiera swoje żniwo... a do tego bezradność Policji czy jak kto woli jej tumiwisizm (lepiej postać sobie z radarem na ograniczeniu do 40km)  - zaufaj mi wiem co mówię - dzielnicowy do mnie nie może trafić już od prawie 2 miesięcy mimo, kilku moich wizyt na komendzie i zostawieniu namiarów do mnie jak i sąsiadów. No ale cóż taki kraj - jak weźmiesz sprawy w swoje ręce i połamiesz nogi/ręce bandycie to cię wsadzą za przekroczenie granic obrony koniecznej...

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

13

Odp: ludzie to ch...je

Mieszkając na wsi mam trochę więcej spokoju, chociaż nawet i tutaj mi się zdarzyło rano rozczarować brakiem paliwa w baku, pomimo że auto pod domem, chociaż na wioskach każdy każdego zna, to i każdy o każdym wszystko wie, uprzejmie donoszę też tu ma się dobrze, kiedyś w Kędzierzynie-Koźlu pocięli mi oponę, nic by w tym dziwnego nie było gdyby nie fakt że było to przed cmentarzem na dzień przed wszystkich świętych, policja już kierowała ruchem pomimo że dosyć luźno było, auto stało całe 10m od radiowozu :)

14

Odp: ludzie to ch...je

Lotharek, niestety, tak jest w tym kraju... Pracuję w korporacji, gdzie korpokurwy tylko czekają na szansę, żeby cię podjebać, dokuczyć. Zazdrość, zawiść, chamstwo, brak koleżeństwa. Takie czasy.... Głowa do góry, chłopie, damy radę!

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

15

Odp: ludzie to ch...je

Kamera w oknie ustawiona na samochod na parkingu. polecam sprawdza sie , ba "kolejki" sasiadow po nagrania przychodza.

16

Odp: ludzie to ch...je

może poszło o wtyczki...

17

Odp: ludzie to ch...je

http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/64609-mozg-rozjebany.gif

Odp: ludzie to ch...je

pozostaje tylko :


http://needcoffee.cachefly.net/needcoffee/uploads/2008/01/rambo-first-blood-2-1.jpg

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

19

Odp: ludzie to ch...je

Jutjub czasami bezsensowne rzeczy podpowiada, ale jak zobaczyłem tytuł, to tak jakoś mi się skojarzyło...
http://www.youtube.com/watch?v=_B1iGIqzzTI
:-)

___
Press play on tape...

20

Odp: ludzie to ch...je

lotharek, miałem podobnie, pilnowalem bratu mieszkania w bloku nocowalem tam zaparkowałem pod blokiem autko (ford thunderbird) to były swięta wielkanocne. Rano wstaje mam jechać do teściowej na śniadanie świąteczne i zastaje swoje auto bez żadnej całej szyby, wszystkie wytłuczone, auto nietypowe na naszym rynku szyb nie dostane więc je sprzedałem. Zgłosiłem na polcje a oni mi mowią ze tej nocy wiele aut w ten sposób poległo.
Bydło i nic więcej, nic tylko z tego kraju wyjechać i mieć to wszystko w dupie.

21

Odp: ludzie to ch...je

bezrobotny napisał/a:

może poszło o wtyczki...

... popłakałem się ;) hahahahahahhhh

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

22

Odp: ludzie to ch...je

Nie ma co się śmiać.

Nam w Wigilię pod...bali choinkę z pod płotu - poszło o migające lampki LEDowe.  Wyrwali młode drzewko i się jeszcze odlali na chodnik. To tak depresuje, że kraty założyliśmy. Pozwolenia na broń bym nie dostał bo jakoś ponoć z oczu mi krzywo patrzy (słowa okulisty). Ale siekierrre i gitareę mam.

Przemo - dopiero teraz wyczaiłem wątek. Ty się nie martw. Ino się monitoring (ukryty) montuj.

23

Odp: ludzie to ch...je

nie śmieję się z nieszczęścia, tylko z tekstu Bezrobotnego ;)-

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info