1

Temat: Fortyfication - lista przegranych... :(

Niestety, liczyłem na wszystkie sposoby i wyszło na to, że na Fortyfication mnie nie będzie :/  Po prostu brak pracy = brak kasy :/ I nawet komplet osób w samochodzie nie pomoże tym razem... Na 99% nie dam rady tym razem.
Bawcie się dobrze!

Sikor umarł...

2

Odp: Fortyfication - lista przegranych... :(

Sikor - a weź się dogadaj z owym "kompletem" osób i sądzę, że nie będzie problemu by reszta dokonała zrzuto na paliwo, a na party to sobie jakoś poradzimy. Spokojnie ;) Ja teraz mogę coś pomóc, bo mam jak (później sam pewnie będę potrzebował pomocy przy Głuchołazach) ;)

Dawaj na party i nie pie*rdol. :D

Kontakt: pin@usdk.pl

3

Odp: Fortyfication - lista przegranych... :(

zrob mi ku..a naklejki i wsytaw potrojna FV

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

4

Odp: Fortyfication - lista przegranych... :(

Ja Ci Sikor mogę całe party fundować browara. Serio. Dzięki za Nimfy:)

Edit: A Właśnie Sonar - byłaby możliwość skorzystania z jakiejś lodówki w pobliżu party place?

Ostatnio edytowany przez mono (2013-04-23 11:44:15)

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

5

Odp: Fortyfication - lista przegranych... :(

ja zapewniam prowiant w takim układzie. Oferuję to, co na pw. Sikor, nie zdziwiaj tylko dawaj ten komplet na auto, albo na doklejkę do istniejącego transportu.

EDIT:

Wejściówka i takie tam pierdoły załatwione.

Nie nawal :)

Ostatnio edytowany przez Pin (2013-04-24 21:46:17)

Kontakt: pin@usdk.pl

6

Odp: Fortyfication - lista przegranych... :(

Moje szanse wzrosły na jakieś 20-25% - wiele zależy od tego, czy do końca tygodnia (niedziela, może poniedziałek max) wyklaruje mi się pewna sprawa... Tym niemniej - pewnie bym jechał w piątek, a wracał w sobotę w nocy lub w niedzielę rano... Zobaczymy.
Trzeba będzie jeszcze ustalić kwestię transportu, bo dostałem pewną informację - ale i tak nie sprawdzałem jeszcze, póki nie wiem jak z wyjazdem...

Sikor umarł...

7

Odp: Fortyfication - lista przegranych... :(

heh ... moze jakas zrzute dla sikora uskutecznimy, taka ogolno-forumowo-atarowska ? wystarczy chyba jak kazdy sie po dychaczu zlozy i od razu szanse wzrosna ! ja osobiscie nie jade, ale sie z checia dorzuce.

ps. moj 777 post. nakurw szatanskiego nasienia do kwadratu :D

Ostatnio edytowany przez cedyn (2013-04-25 21:42:20)

8

Odp: Fortyfication - lista przegranych... :(

3 siekiery :)

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

9

Odp: Fortyfication - lista przegranych... :(

ehem, cedyn ;)

regulamin napisał/a:

Zasada 4:
Wszelkie nabijanie sobie statsów, a szczególnie te bezczelne (typu: ooou yeah - to mój 234 post!!!!!!!!!!!!11) powoduje zresetowanie licznika napisanych postów do wartości 1 (słownie: jeden). Jeśli użytkownik powtórzy ów niecny proceder automatycznie dostaje bana na okres 1 tygodnia. Kolejne powtórzenia karane są wg wzoru: numer kolejny przewinienia razy tydzien odpoczynku od forum.

MM: Może zostaw właściwe rozumienie i egzekwowanie regulaminu adminom/moderacji, bo póki co sam pod ten punkt raczysz podpadać.

przechodze na tumiwisizm

10

Odp: Fortyfication - lista przegranych... :(

@candle: a w ktorym to kolega miejscu widzi "bezczelne nabijanie sobie statsow" ? prosze dokaldnie sprecyzowac, bo ja osobiscie takiego zdarzenia nie widze

11

Odp: Fortyfication - lista przegranych... :(

@cedyń:) to jest dopiero nabijanie postów:D:D (żartuję oczywiście:P)

a zamiast 10 zeta to ja postawie koledze Sikorowi 4opak pifka;) Za te wszystkie sikorówki którymi mnie częstował:)

12

Odp: Fortyfication - lista przegranych... :(

Sikor - tylko nie nawal ;)

Kontakt: pin@usdk.pl

13

Odp: Fortyfication - lista przegranych... :(

Dobra, uda się. Przybędziemy w piątek. Ale ciężko będzie... Jaksą chętni na jakieś rzeczy ode mnie (co mam - wiecie) - dawajcie znać.

Sikor umarł...

14

Odp: Fortyfication - lista przegranych... :(

To ode mnie masz kiełbachę na grilla.
Za to chorizo, którym mnie poczęstowałeś w Głuchołazach :D

800 XE + CA 2001; Portfolio; 1040 STfm; Lynx II
Psion Organiser II XP, LZ64; Series 3a, 3c, 5mx; Siena; Workabout; HP 95LX, 200LX, 620LX; Amiga 1200; Amstrad NC100, NC200; Game Boy Color
http://palmtop.cosi.com.pl -- nie tylko o Atari Portfolio

15

Odp: Fortyfication - lista przegranych... :(

No niestety ja w tym roku też nie dojadę :(. Gdyby ktoś jeszcze potrzebował noclegu: pokój 3-osobowy, Polna 85, tel. 607 769 646

___
Press play on tape...

16

Odp: Fortyfication - lista przegranych... :(

Szkoda, bo chciałem Cię prosić o podrzucenie mojej Atarki ;) ;)
Do któregoś następnego party w takim razie!

800 XE + CA 2001; Portfolio; 1040 STfm; Lynx II
Psion Organiser II XP, LZ64; Series 3a, 3c, 5mx; Siena; Workabout; HP 95LX, 200LX, 620LX; Amiga 1200; Amstrad NC100, NC200; Game Boy Color
http://palmtop.cosi.com.pl -- nie tylko o Atari Portfolio

17

Odp: Fortyfication - lista przegranych... :(

No była w planach, niestety - nie wyszło. Jak Lothar pojedzie na 4ch kółkach to mu podrzucę.

___
Press play on tape...

18

Odp: Fortyfication - lista przegranych... :(

lothar "paczy" w okno z nadzieja na slonce, bo auta ni ma...

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

19

Odp: Fortyfication - lista przegranych... :(

no, ja dotrę... Jutro po południu jakoś.

Sikor umarł...

Odp: Fortyfication - lista przegranych... :(

Do listy chyba można doliczyć Krolla, bo pomimo kilkakrotnych ponagleń, nie skontaktował się był z Pinokiem.

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

21

Odp: Fortyfication - lista przegranych... :(

lotharek napisał/a:

bo auta ni ma...

Gdyby coś nie poszło z tym "paczeniem", to mogę Cię zabrać.
Jadę z rana i mógłbym zahaczyć o zagranicę ;-)