201

Odp: Fortification 2k13

konkrety byly by dyskusa, a to zakazane
beda jedynie faki

przechodze na tumiwisizm

202

Odp: Fortification 2k13

rzadko zagladam i topic obadalem dopiero teraz. kazdego kto sie waha goraco zachecam do przyjazdu w te okolice. zamek to jedno i jest calkiem w porzo. natomiast oprocz zamku dookola sa takie fajne miejscowy jak np. rezerwat sokole gory gdzie jest po prostu bosko, tudziez inne atrakcje gdzie mozna sobie poszalec ... generalnie swietne miejsce nawet na dluzszy wypad i ogolna relaksacje :)

@sonar: ja sie wstepnie pisze na impreze. jesli dojdzie do skutku moj przyjazd to postaram sie jakims naglosnieniem wspomoc.

203

Odp: Fortification 2k13

cedyn napisał/a:

rzadko zagladam i topic obadalem dopiero teraz. kazdego kto sie waha goraco zachecam do przyjazdu w te okolice. zamek to jedno i jest calkiem w porzo. natomiast oprocz zamku dookola sa takie fajne miejscowy jak np. rezerwat sokole gory gdzie jest po prostu bosko, tudziez inne atrakcje gdzie mozna sobie poszalec ... generalnie swietne miejsce nawet na dluzszy wypad i ogolna relaksacje :)

@sonar: ja sie wstepnie pisze na impreze. jesli dojdzie do skutku moj przyjazd to postaram sie jakims naglosnieniem wspomoc.

Racja, racja - może zrobię wycieczkę na Sokole Góry jak się wyrobię. Co do nagłośnienia odezwę się. Dzięki za pomysły i chęć pomocy Marcin!

[opuściłem to miejsce bezpowrotnie][dziękuję za skasowanie mojego konta]

204

Odp: Fortification 2k13

Małe pytanie do obeznanych z lokalnymi realiami - wg mapy wygląda na to, że jest tak samo blisko z Krakowa jak i z Łodzi. Pytanie brzmi - z którego z miast lepiej tam dojeżdżać i jakie są opcje? Bo może się okazać, że lepiej będzie z Warszawy - jest dalej ale może komunikacja jest lepsza. A może Katowice?

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

205

Odp: Fortification 2k13

Najlepsza (według mnie) opcja to Katowice

[opuściłem to miejsce bezpowrotnie][dziękuję za skasowanie mojego konta]

206

Odp: Fortification 2k13

A nie Częstochowa?:) najbliżej:)

207

Odp: Fortification 2k13

Port lotniczy Częstochowa nie obsługuje jeszcze RyanAira :)

A tymczasem mój dylemat został rozwiązany przez ich timetable'a ; wychodzi na to, że jedyną opcją (o ile do niej dojdzie) jest dla mnie Kraków, bo tylko tam dowiozą mnie w środę wieczorem i zabiorę w niedzielę po południu.

Katowice czy Łódź oznaczają plus dzień z jednej i minus 2 dni z drugiej strony - a to nie Gdańsk, nie mam gdzie kilku dni przeczekać ;)

Ew. Warszawa Modlin, ale to jest kawałek i boję się trochę że na powrotny mógłbym nie dojechać.

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

208

Odp: Fortification 2k13

z warszawy modlin masz dobre polaczenie kolejowe z -cz-wa. z tego co pamietam to chyba 3-4 bezposrednie w ciagu dnia jezdzily

209

Odp: Fortification 2k13

coś sOnar ucichł
Bedzie te party czy nie ?

"wszystko się kiedyś kończy......."

210

Odp: Fortification 2k13

U Iraty był w zeszły weekend, więc marne szanse aby wytrzeźwiał do maja %-)

A takie fajne party się zapowiadało ...

Ostatnio edytowany przez jury (2013-03-31 09:43:15)

211

Odp: Fortification 2k13

Witam. Oczywiście, że będzie party. Szykuję wszystko już także jest ok. Były ostre przeboje z salą ale wszystko jest na dobrej drodze.

PS. Nie byłem u Iraty Jury ;)

[opuściłem to miejsce bezpowrotnie][dziękuję za skasowanie mojego konta]

212

Odp: Fortification 2k13

Chcącym wygodnie nocować polecam agro

http://slonecznaskala.pl/

Niecałe 100m od party, więc pasuje idealnie. Tuż u podnóża zamku.

[opuściłem to miejsce bezpowrotnie][dziękuję za skasowanie mojego konta]

213

Odp: Fortification 2k13

na foreverze wygodniacko spalem "na pokojach" i musze przyznac - az tak stary nie jestem by tracic fillink spania na partyplace dla jakichstam wygod.

jedyne co przemawia za wygodnictwem - to obecnosc prysznica...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

214

Odp: Fortification 2k13

sOnar - sala na partyplace jest ogrzewana ?

"wszystko się kiedyś kończy......."

215

Odp: Fortification 2k13

I czy odsniezaja w weekendy?

216

Odp: Fortification 2k13

Mam nadzieję, że pogoda panowie się wyklaruje do maja i nie będzie potrzebne ani odśnieżanie... ni ogrzewanie ;)

[opuściłem to miejsce bezpowrotnie][dziękuję za skasowanie mojego konta]

217

Odp: Fortification 2k13

Oj tam, najwyżej się zrobi PIEC COMPO ;P A co poniektórzy przypomną sobie EASTA (Yo! Białystok, będziecie?)

Sikor umarł...

218

Odp: Fortification 2k13

Normalnie w dupach sie Wam juz przewraca! Ogrzewanie?

Kto nie byl na East'cie ten nie byla na prawdziwym party! ;)

219

Odp: Fortification 2k13

Ale na Eascie była wóda i frytki :)
Nie wiem czy już dzisiaj byśmy dali radę się tak ogrzać :)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

220

Odp: Fortification 2k13

sOnar ja pytam poważnie bo nie widzi mi się jakoś jechać pkp/pks i spać poźniej w chłodni ;p

Ostatnio edytowany przez stryker (2013-04-03 17:10:17)

"wszystko się kiedyś kończy......."

221

Odp: Fortification 2k13

Dam Ci odpowiedź na dniach

[opuściłem to miejsce bezpowrotnie][dziękuję za skasowanie mojego konta]

222

Odp: Fortification 2k13

Stryker ale to będzie maj, jeszcze dwa miesiące, raczej będzie ciepło :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

223

Odp: Fortification 2k13

Jeszcze miesiąc. I to niecały.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

224

Odp: Fortification 2k13

Faktycznie, pomerdałem. Ale klimat w Polsce robi się kontynentalny co oznacza długie ostre zimy i suche gorące lata, a przejściowe pory roku będą w zaniku - co na razie się potwierdza. Jak w Rosji, praktycznie zaraz po śniegu w 2 tygodnie pojawiają sie upały, w zeszłym roku było podbnie. Tylko w Iralndii pogoda stabilna - leje :D

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

225

Odp: Fortification 2k13

przesadzasz, nie tylko w irlandii, w szkocji rowniez :P

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep