1

Temat: Nowe wersje kilku programów GEMowych...

http://ptonthat.perso.neuf.fr/blog/index.php
Na przykład:
Litchi - klient ftp
KK Comander - czyli Norton Commander (lub Sparta Commander ;P) na ST
Po szczegóły zapraszam na wskazaną stronę... Aha, są też pliki źródłowe w GFA Basicu, jakby co ;)

Sikor umarł...

2

Odp: Nowe wersje kilku programów GEMowych...

Dobra... miało być wesoło, a nie jest. KKCMD prawie dobrze sobie radzi ze zipami, albo mu MagiC nie pasi ;)- Pod MagiC'em rozpakowuje, lecz najczęściej same podkatalogi, a pakuje puste archiwa z niewiedzieć jaką zawartością.

Klient FTP - Lichti. Kto to uruchomi i użyje, to temu osobiście wręczę nagrodę NOBLA ;)- Skonfigurowałem konto i nie ma w programie opcji do połączenia FTP.

Ostatnio edytowany przez Pin (2013-02-10 19:44:17)

Kontakt: pin@usdk.pl

3

Odp: Nowe wersje kilku programów GEMowych...

Post dosc dawno napisany (ponad rok temu) ale,

PIN, czy cos ci sie udalo zrobic z tym klientem FTP Litchi ja go u siebie uruchomilem i dziala bez zarzutu laczy mi sie zarowno z lokalnym PC jak i na ftp.funet.fi, niestety jedyna dosc powazna wada to nie rozoznaje dlugich nazw tylko 8+3 :), ale ogolnie jest OK

Pozdrawiam
Kroll

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE