Temat: KUPIE USZKODZONY MONITOR - please

Witam

kupie uszkodzony monitor cm8833-II lub 1084 st -- zalezy mi tylko na sprawej plycie glownej

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

2

Odp: KUPIE USZKODZONY MONITOR - please

cm8833-II STOP leży i czeka STOP jest lekko ranny STOP łodezwij się ino do mnie STOP. Pozdro :)

ślamk!

3

Odp: KUPIE USZKODZONY MONITOR - please

Dracon__: czkawka? ;)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

4

Odp: KUPIE USZKODZONY MONITOR - please

jellonek napisał/a:

Dracon__: czkawka? ;)

Korek na drodze :>

ślamk!

5

Odp: KUPIE USZKODZONY MONITOR - please

A tam w dziury na drodze wpadał

6

Odp: KUPIE USZKODZONY MONITOR - please

Heh, ja mam nadzieję, że swój zreanimuję - na 90% trafopowielacz, musze wreszcie Duddiemu podrzucić...

Sikor umarł...

7

Odp: KUPIE USZKODZONY MONITOR - please

Ja mam do reanimacji C=1084S...

grzybson/SSG^NG

8

Odp: KUPIE USZKODZONY MONITOR - please

A ja kupię tabliczkę z logo z frontu od 1084S-D1, nieuszkodzoną, niepodrapaną. Dobrze zapłacę.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

9

Odp: KUPIE USZKODZONY MONITOR - please

Jak w weekend ruszę tyłek do katakumb, to sprawdzę jaki mam model 1084'ki, ale chyba właśnie taki jak piszesz.
Cena: naprawienie tego monitora ^^

Ostatnio edytowany przez jury (2013-02-01 09:42:13)

10

Odp: KUPIE USZKODZONY MONITOR - please

A ja bym reflektował na sam wyłącznik z tego cm8833-II  gdyby się ostał niewykorzystany...please, please, please....

11

Odp: KUPIE USZKODZONY MONITOR - please

Duddie, sprawdziłem ten swój monitor C= i niestety wychodzi że nie mam D1 tylko P1

12

Odp: KUPIE USZKODZONY MONITOR - please

Witam

Idzie gdzieś jeszcze dostać trafopowielacz do C= 1084S D szukałem kiedyś ale marne szanse mam takie 2 zdechłe monitork i nie wiem co z nimi zrobić.

Myślałem o Akwarium.