Temat: brak tematu

Długo zastanawiałem się nad tym co i gdzie napisać. Doszedłem do wniosku, że post w tym dziale będzie najlepszym sposobem aby pożegnać się ze sceną i z przyjaciółmi których tak wielu na niej poznałem, a nie chciałbym kogoś pominąć.

W moim życiu prywatnym bardzo wiele czasu poświęcałem swojej pasji jaką było małe Atari, niestety po wielu zawirowaniach życiowych tego czasu już nie mam, nowa praca, nowe obowiązki a tym samym troszeczkę inna hierarchia priorytetów. Więc jestem zmuszony ograniczyć kontakt ze sceną. Na pewno do końca stycznia będzie można się ze mną kontaktować via email potem mogę mieć problemy z odbiorem poczty.
(zawsze zostaje jeszcze ewentualnie droga tradycyjna - poczta polska).
Na pewno w miarę możliwości będę starał się śledzić dalej losy sceny, ale już nie z taką częstotliwością jak dotychczas.

ps. Sikor daj mi znać na GG lub emailem co mam zrobić z Twoim kompem - nie jestem w stanie go naprawić a chciałbym do końca ze wszystkimi się rozliczyć aby mieć czyste konto.

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

2

Odp: brak tematu

w Pabianicach chyba robia nowy pobor do mafii  :lol:

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

3

Odp: brak tematu

Mam nadzieje ze niejest to noworoczny zart ? :cry:  8O
Bo jezeli nie to jest mi smutno..... :cry:  :cry:  :cry:  :cry:

ps. na party'ach bedziesz ??
ps2. co jest z atarka sikora ?
pozdrawia.
Happy New Year  :rolleyes:

"wszystko się kiedyś kończy......."

4

Odp: brak tematu

Oj, Piguła, Piguła. Jak prawdziwy Atarowiec ;p.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

5

Odp: brak tematu

Mam nadzieje, ze Pigula pisal to niezbyt swiadomie/niezbyt dobrowolnie - np. mial jakis zly dzien i chwilowo naszly do czarne mysli, lub wrocil z jakiejs niezbyt udanej bibki. Stary ! Zostan z nami !

6

Odp: brak tematu

A kto teraz będzie tyle SAP-ał (czyli ratował atarowskie muzyczki przed zapomnieniem i zagładą)  :?: !   
Nie widzę następcy...  :rolleyes:

7

Odp: brak tematu

Piguła, nie rób tego... Wiem, jak to bywa - ale chwilę czasu zawsze się da wykroić... My NIE CHCEMY, aby nie było Piguł!!! Łap mnie po 21:00 (zawsze) na gg: 2993067. Pozdrawiam!!!

Sikor umarł...

8

Odp: brak tematu

Pigula sie nawalil.... w koncu.... sylwester :):):):)

9

Odp: brak tematu

ej Pigula - do pierdla idziesz ?
bedziemy ci paczki wysylac :)

a tak na serio - nikt nie ma czasu na atari - a tylu nas jeszcze jest :)

10

Odp: brak tematu

Pigula: czekamy az sie pojawisz na party... :( :cry:  :cry:

11

Odp: brak tematu

kazdy tak gada, a potem niespodziewanie pojawia sie na party.
pigus! - ja tam w ciebie wierze.

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

12

Odp: brak tematu

kazdy tak gada, a potem niespodziewanie pojawia sie na party.
pigus! - ja tam w ciebie wierze.

np. na QuaST party...

13

Odp: brak tematu

...albo last Last Party...

14

Odp: brak tematu

Zina, słonko - to wez tego pigulastwego za fraki, odwroc, dowal mocnego kopniaka i krzyknij: "jazda na party leniu" - w razie czego wez go na szantaz, powiedz, ze jak bedzie takie rzeczy nadal wypisywal, to wiecej nie dostanie od ciebie... buzi ;)

15

Odp: brak tematu

uuu Zina my i tak nie wierzymy - to napewno Twoja robota. Za kare bedziesz musiala wypic ze mna na Ornecie... (ja polewam)

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

16

Odp: brak tematu

Brawo Zinka! Pod pantofel łobuza i na zlot!!!