Temat: Paczki gier (sceny) w ATR'ach

Witam.

Poszukuję gotowych paczek z grami i sceną wrzuconych w ATR'y (najlepiej 16MB) tak jak w tych z poniższego linka:

http://www.atariage.com/forums/topic/18 … completed/

Paczki te są świetnie przygotowane, ale mają spore braki, szczególnie jeśli chodzi o polskie produkcje.

Chcę to wrzucić na dysk twardy (ew. kartę CF) dla SIO2IDE. Tak, tak, wiem, przestarzałe urządzenie. Ale SIO2SD też skleciłem i już wypchałem je softem z atarionline.pl.

2

Odp: Paczki gier (sceny) w ATR'ach

Przecież na AO masz porobione paczki każdego softu osobno - użytków, sceny, gier - odrębne foldery na sio2sd Ci nie wystarczą ?

___
Press play on tape...

3

Odp: Paczki gier (sceny) w ATR'ach

Nie o to chodzi. Dla SIO2SD faktycznie wrzuciłem cały katalog z AO i jest git. Natomiast dla SIO2IDE są pewne ograniczenia jeśli chodzi o organizację plików na dysku. Najwygodniej jest jak wszystko jest wrzucone w takie właśnie ATR'y jak z tego linka. Od biedy skopiowałem już sobie ATR'y z AO do podzielonych katalogów, ale może akurat ktoś wie, gdzie są takie świetne paczki jak te z linka tylko bardziej kompletne (i ze sceną). Jak nikt nie wie, to też dam radę z tym żyć :)

4

Odp: Paczki gier (sceny) w ATR'ach

"TOTAL COMMANDER ATR PLUGIN v1.9" -> http://madteam.atari8.info/index.php?prod=uzytki i sobie tworzysz co chcesz i jak chcesz

___
Press play on tape...

5

Odp: Paczki gier (sceny) w ATR'ach

MakeATR - korzystam z tego przy przerzucaniu danych na SIDE/SDX

Ostatnio edytowany przez conrad (2012-11-02 13:37:14)

Atari 800XE plus inne oraz pozostałe.

6

Odp: Paczki gier (sceny) w ATR'ach

Oczywiście, że korzystam z plugin'a do Total Commandera. Chodziło mi jedynie o to, czy może ktoś już wykonał takie paczki i nie trzeba tego ponownie robić (bo po co, skoro ktoś już na to poświęcił czas i udostępnił to grzech nie skorzystać). Ja po prostu zrobiłem SIO2IDE z wbudowanym już dyskiem 2,5", i chcę zrobić takie mega archiwum. W SIO2SD wystarczy walnąć zawartość katalogu AO i gotowe. Wychodzę z założenia, że nie ma sensu siedzieć i wrzucać tego (bo przecież jest jeszcze problem z wybraniem dobrej, działającej tu wersji każdej gry) skoro ktoś może to już zrobił i chętnie się swoją pracą podzielił.
To co jest w paczkach z linka jest zrobione przepięknie, co bym nie odpalił to działa i do tego rewelacyjnie posegregowane, ogólnie rzecz idealnie stworzona dla SIO2IDE, ale jak już wspomniałem, nie jest to full archiwum.

7

Odp: Paczki gier (sceny) w ATR'ach

Mam sporządzone przez siebie ATR-y 16MB (format SDX) z binarkami gier polskich i niepolskich (te dodatkowo w podkatalogach z liter alfabetu) - idealne do użycia np. z loaderem MicroSpartaDOS. Mogę podesłać po weekendzie ;)

Ostatnio edytowany przez Jacques (2012-11-02 18:41:48)

8

Odp: Paczki gier (sceny) w ATR'ach

Dzięki, o to właśnie chodziło. Poczekam.

9

Odp: Paczki gier (sceny) w ATR'ach

Prześlij mi adres e-mail na PW ;)

10

Odp: Paczki gier (sceny) w ATR'ach

Jacques: mozna sie podpiac pod request?

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

11

Odp: Paczki gier (sceny) w ATR'ach

mi tez :) stryker2@@@@@@@@@@@o2.pl  - wrzucę na pigwa

"wszystko się kiedyś kończy......."

12

Odp: Paczki gier (sceny) w ATR'ach

OK, wysyłam do Strykera, wrzuci na Pigwę i wszyscy zainteresowani sobie ściągną stamtąd :)

13

Odp: Paczki gier (sceny) w ATR'ach

Rozumiem, że gier Sikor Soft tam nie ma? Bo będę wredny, jeśli są.

Sikor umarł...

14

Odp: Paczki gier (sceny) w ATR'ach

Jacques - daj znać czy tam są jakieś sikorówki.... bo jak tak będę to musiał rozprowadzać potajemnie :D
<zart>

Ostatnio edytowany przez stryker (2012-11-05 08:11:48)

"wszystko się kiedyś kończy......."

15

Odp: Paczki gier (sceny) w ATR'ach

A nawet jeśli są to co za problem? Po prostu można mieć jako następną kolekcję.

Ostatnio edytowany przez zijacek (2012-11-05 09:05:47)

16

Odp: Paczki gier (sceny) w ATR'ach

Szczerze mówiąc pościągałem to już lata temu z jakichś stronek, nie jest to nic, co by nie było szerzej dostępne w sieci, nie mam pojęcia czy jest tam coś od Sikora. Moja rola ograniczyła się do zmiany nazw plików na format 8.3 i upchnięcie makeATR-em do formatu Sparty. Jak jest taki problem, to Stryker nie wrzucaj i tyle.

17

Odp: Paczki gier (sceny) w ATR'ach

Dzięki Jacques, doszły.

18

Odp: Paczki gier (sceny) w ATR'ach

@Jacques czy moglbym tez poprosic o taka paczke na email?

Maciek
--------
Atari 65XE + Ultimate 1MB + Stereo + SIO2SD | Atari 520STE + 4MB + UltraSatan | Atari Falcon 030 + CT60e + 14MB ST + 256MB TT + 68882  + CF + Netusbee | Amiga 500 + 1MB + Gotek | Amiga 600 + 2MB Chip + 8MB Fast + CF

19

Odp: Paczki gier (sceny) w ATR'ach

Jak coś to prześlij mi email to ja Ci wyślę bez pośrednictwa forum, bo ponoć jest jakiś problem z przesyłaniem plików.

20

Odp: Paczki gier (sceny) w ATR'ach

Dzieki, email ten co w profilu. Dla pewnosci wyslalem Ci PW z adresem email.

Maciek
--------
Atari 65XE + Ultimate 1MB + Stereo + SIO2SD | Atari 520STE + 4MB + UltraSatan | Atari Falcon 030 + CT60e + 14MB ST + 256MB TT + 68882  + CF + Netusbee | Amiga 500 + 1MB + Gotek | Amiga 600 + 2MB Chip + 8MB Fast + CF

21

Odp: Paczki gier (sceny) w ATR'ach

@zijacek atr'y dotarly:) dzieki wielkie!

Maciek
--------
Atari 65XE + Ultimate 1MB + Stereo + SIO2SD | Atari 520STE + 4MB + UltraSatan | Atari Falcon 030 + CT60e + 14MB ST + 256MB TT + 68882  + CF + Netusbee | Amiga 500 + 1MB + Gotek | Amiga 600 + 2MB Chip + 8MB Fast + CF