1

Temat: Irata4 proszony do tablicy

Potrzebuję adres do odesłania gazety i zasilacza. Ewentualnie info, komu przekazać.

Sikor umarł...

2

Odp: Irata4 proszony do tablicy

on tu nie czesto sie pojawia. z mono sobotni ranek przegadal, moze mono ma jego nr tel.
inna opcja to jury - bo zdaje sie ze byl sporo razy wymianiany w roznych rozmowach przez irate, jako "swój zią".

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

3

Odp: Irata4 proszony do tablicy

Irata nie ma "swojego" adresu aby to można odesłać. Sikor, jak przyjadę po swoją koszulkę to mogę te jego rzeczy zabrać, tyle że do naszej mieściny zjadę jakoś w poniedziałek pewnie.

4

Odp: Irata4 proszony do tablicy

Irata przed chwilą do mnie dzwonił i pytał się czy ktoś nie ma przypadkiem jego ram-carta którego zostawił na party.

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

5

Odp: Irata4 proszony do tablicy

kurka wodna do mnie też dzwonił w tej samej sprawie, mówi że nie ma netu aby cokolwiek załatwić.

A właściwie to kto mu dał mój numer telefonu...

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

6

Odp: Irata4 proszony do tablicy

A do mnie nie dzwonił. Karta nie znalazłem po party - więc raczej na miejscu nie zostawił, chyba, że ktoś "raczył" schować do siebie, ale nie przypuszczam, aby ktokolwiek z nas. Na numer, który ktoś mi przesłał do niego - nie odpowiada. Jakby odezwał się jeszcze do kogoś - spytajcie, jak mu odesłać lub komu oddać zasilacz i gazetę, które zostawił.

Sikor umarł...

7

Odp: Irata4 proszony do tablicy

Planuje być na SV i tam odbierze, więc przekaż komuś kto tam jedzie np. mnie :)

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

8

Odp: Irata4 proszony do tablicy

Carta mam ja (przecież mówiłem przy Was, że biorę dla niego) i autografy J.H. Dzwonił do mnie i sprawa odbioru obgadana.

Ostatnio edytowany przez sOnar (2012-10-11 08:35:30)

[opuściłem to miejsce bezpowrotnie][dziękuję za skasowanie mojego konta]

9

Odp: Irata4 proszony do tablicy

Przesłał mi informację za pośrednictwem forum Atarionline, abym tutaj opublikował:

Irata4 napisał/a:

Witam wszystkich :-)z uśmiechem ,jak widać udało mi się w końcu dotrzeć do "domu" party WAP-NIAK 2012 uważam za bardzo udaną imprezę która w moim przypadku zakończyła się troszeczkę wcześniej niż zaplanowano...ghhemm ...
w związku z moim wcześniejszym wyjściem nie zdążyłem przeprosić CEDYNIA i SIKORA co czynię teraz (SIKOR,CEDYŃ jak coś piszcie na P.W.)więc PRZEPRASZAM WAS CHŁOPAKI ZA TO CO ZŁEGO NAROBIŁEM(ja sam niewiele pamiętam).
Prosiłem także osoby będące na zlocie o namierzenie moich rzeczy których nie zdążyłem zabrać i dziękuje owym osobą serdecznie ,jak widać nic w przyrodzie nie ginie :-). Chciałbym także podziękować TDC/owi za udostępnienie aparatu jak i osobie która pozwoliła mi popykać w premierowe tytuły (dziękówa Sikor).Mono/Jerzmiej dziękuje wam za wszelaką pomoc możliwość zagrania na tym takim małym zx;) a ciebie MONO proszę o kontakt,odpisz na PW podam nr tel ,lub ty podaj ja oddzwonie .

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P