126

Odp: Weekend z ziemniakiem.

GRUBSHY: po pierwsze nie mam kontaktu ani z jednym ani z drugim (Spiryt razem z Winiem w Toruniu pija, tfu... studiuja), Raster niby w Olsztynie studiuje (1,5 roku temu wpadl do mnie na chate, zebym mu plytke wypalic i tyle go widzialem), ale czesciej widuje Skibe z Big Cyc-a w olku niz Rastra ;)

127

Odp: Weekend z ziemniakiem.

Ja tez bede.. wprawdze nie mam jeszcze wpisow w indeksie termin oddania minal miesiac temu i grozi to zaplata 400 zeta (ponowne wpisanie na liste studentow) ale olac potem sie bede martwil :P moze uda mi sie zebrac wszystkie w sobote rano :)

. . . . ..... . . . . . . . .. . .... .. ... . . . . . . . . .. . . . . . ..

128

Odp: Weekend z ziemniakiem.

grybshy: Yo! Masz kontakt z Meverikiem? Jakiś e-mail or sth? Jakiś czas temu wysłałem mu letta, później kolejnego ale HGW czy doszło...

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

129

Odp: Weekend z ziemniakiem.

Epi : do zobaczenia w piątek na zlocie, bo inaczej więcej nie poratujem po zjedzeniu mleka w proszku :)

Ja będę, jeśli PKP nie zawiedzie, w Mońkach w piątek o godz. 19:02, więc jak ktoś byłby tak miły (i trzymający się na nogach) i wyszedł na dworzec ma moją dozgonną wdzięczność.

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

130

Odp: Weekend z ziemniakiem.

A mnie niestety nie będzie :( Trochę spraw osobistych, brak kaski i praca w sobotę... Ale i tak mam nadzieję, że McMaster zrobi to, co kiedyś obiecał...
Aha, i wypijcie za mnie!!!

Sikor umarł...

131

Odp: Weekend z ziemniakiem.

Zła wiadomość, nie dam rady przyjechać... Moja sytuacja finansowa jest najgorsza w całym moim życiu i nawet, gdyby ktoś mi pożyczył, to nie odważę się zaciągać długów. Na wesele kumpeli (jutro) też nie pojadę.

Bardzo mi przykro, bo deklarowałem, że postaram się przyjechać, a tu kolejny raz "D".

132

Odp: Weekend z ziemniakiem.

zeby nie byly ze nikt nie jedzie to napisze ze JA KUNA JADEM !

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

133

Odp: Weekend z ziemniakiem.

A ja bede o 21.14 w czwartek. McM: mam nadzieje, ze wyjdziesz po mnie!

134

Odp: Weekend z ziemniakiem.

Grey: Z mevem mam dosc dobry kontakt - pracujemy w jednej firmie:) maila o ile wiem dostal, ale Mev, jak to Mev - odpisuje raz na 20 maili :)
Na wypadek wypadku podaje jego maila: mev@csk.pl
A tak wogole to Mev, Kasjo i ja przybedziemy w sobote z rana - odbierac z dworca nas nie trzeba :)

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

135

Odp: Weekend z ziemniakiem.

Ja pytalem dlatego, aby zminimalizowac koszty :( Po prostu kasy nie mam i liczylem, ze jak sie na doczepke zabiore, to jakos wydole, ale Poznaniacy sa chyba za skapi i nie pojada :(


no i kto mi teraz bedzie o 'doroslym'  ;)  życiu opowiadał??? :lol:  :lol:

136

Odp: Weekend z ziemniakiem.

W sobote o 10:50 bede w Monkach.
Wyjazd dzien wczesniej o 4:03, 2 przesiadki po drodze :(

McMasta - dzwonie jak bede na miejscu nie zapomnij telefonu :)
Anj a ty kiedy jedziesz ? Daj znac. Tel i gg moje masz. Czekam do piatku do poludnia w razie czego.

137

Odp: Weekend z ziemniakiem.

Wypijcie za mnie T_T''.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

138

Odp: Weekend z ziemniakiem.

Jutro (tj. w piatek) przybywam i jesli wierzyc rozkladowi PKP na www.pkp.pl bede o godzinie 13.10 wysiadal z pociagu ;) btw. ile czasu mniej/wiecej idzie sie z dworca do party place ?

139

Odp: Weekend z ziemniakiem.

.... niestety jest wszystko - nawet kasa, tyle że wolnego z pracy.... nie ma :(  :? ... niestety zobaczymy się dopiero na LastParty;-

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

140

Odp: Weekend z ziemniakiem.

Okej, ja ruszam! I kurna przyjezdzac!

141

Odp: Weekend z ziemniakiem.

Pozdrawiam Wszystkich kolegow i kolezanki ze zlotu w Monkach
Ja jestem na Konferencji na Mazurach.
Cobra

8 bit rulez!!!

142

Odp: Weekend z ziemniakiem.

Cobra: dzieki i nawzajem ;) Btw. wybierasz sie na Last-a ? Dawno nie widzialem Cie na atarowskich zlotach, a przydaloby sie cos razem "poczytac" ;)

143

Odp: Weekend z ziemniakiem.

no odprowadzilismy kierownika do slipnk-romu sam nie dal rady :D , i teraz smacznie lula

144

Odp: Weekend z ziemniakiem.

no to czas na prezesa PGM jutro :)

145

Odp: Weekend z ziemniakiem.

grubshy: tia... kolega Mev wystraszył się chyba załącznika do letta - interview sheet, hehe... mógłbyś mi zapodać tel. kom. kolegi Meverika?

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

146

Odp: Weekend z ziemniakiem.

A Grubshy sie spił he, he, a juz myslałem że to niemożliwe ....

147

Odp: Weekend z ziemniakiem.

ale byyla biba... tylko Foxa zabraklo...

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

148

Odp: Weekend z ziemniakiem.

Wlasnie wrocilem - impreza byla bardzo przednia, za rok tez jade, jak nic nie stanie na przeszkodzie, tylko jest prosba do organizatorow, aby zrobic cos w sprawie ogrzewania, bo sama wodzia to troche malo, zeby podtrzymac w miare sensowna temperature ;)

149

Odp: Weekend z ziemniakiem.

No wrocilisma

Wypilismy chyba za wszystkich za ktorych sie dalo ;)
Koledzy mowili ze bawilem sie swietnie ;) Podobno sinusa generowalem i nie wchodzilem w ramke ;) DZIEKI CHLOPAKI!!!!

"Nawet w grze w bierki mozna miec opanowana taktyke"

150

Odp: Weekend z ziemniakiem.

A zaspamuje jeszcze - kiedy real, partro i fotki ???
Czy dane nam bedzie jeszcze w tym roku ? (to oczywiscie aluzja do Del(a)y'ego ) :D