51

Odp: Żegnamy się z Sikorówką

Ja tam bym się napił Sikorówki.  Tyle się o niej nasłuchałem dobrego...

Co więcej chętnie bym zanabył pewną niedużą porcję, w atrakcyjnej cenie. :)

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

52

Odp: Żegnamy się z Sikorówką

Hmm, tez slyszalem legendy o tym napitku. Sikor maruda ale produkty robi dobre, koszulki super, ostatnia gierka tez mnie wciagnela na dobra chwile, to i Sikorowki warto by sprobowac.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

53

Odp: Żegnamy się z Sikorówką

Sikorówki na party nie będzie. Tyle. Wybrani mogą skosztować poza party. Tyle. Jak widzę - foch sikora - fochem ogółu. Niech będzie - tyle. Inn - nie jestem pępkiem świata, ale jak ktoś mnie wkurza - po prostu reaguję. Tyle. Sikorówka nigdy nie była na sprzedaż i pewnie nie będzie. Tyle.

Sikor umarł...

54

Odp: Żegnamy się z Sikorówką

Zlikwidować Alkohol. Wcale. Zlikwidować Papierosy. Wcale.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

55

Odp: Żegnamy się z Sikorówką

Zycie, bierz przyklad chocby z Beatlesow, wiedzieli kiedy zejsc ze sceny .

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

56

Odp: Żegnamy się z Sikorówką

PunBB bbcode test

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

57

Odp: Żegnamy się z Sikorówką

Mimo wszystko życzę udanej zabawy przy wódzie.

Sikor umarł...

58

Odp: Żegnamy się z Sikorówką

"Zlikwidować Alkohol. Wcale. Zlikwidować Papierosy. Wcale." <-- to był cytat z Kononowicza, zauważyłem zbieżność w formie budowania przez Ciebie odpowiedzi. "Tyle." (by Sikor) i "Wcale." (by K. Kononowicz).

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2011-07-05 18:14:04)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

59

Odp: Żegnamy się z Sikorówką

Co do trunków - za kołnierz nie wylewam. A z Twojej wypowiedzi będącej cytatem z Kononowicza wynikało jasno, że jesteś za. Proste czy zbyt skomplikowane dla Ciebie?

Sikor umarł...

60

Odp: Żegnamy się z Sikorówką

Słowo "zlikwidować" oznacza nie spożywać. Chyba że "zlikwidować" poprzez spożycie?

Czy Ty w ogóle wyczuwasz ironię w tym co się pisze?

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

61

Odp: Żegnamy się z Sikorówką

Ale po zlikwidować dałeś "wcale", więc jesteś za ;)

Sikor umarł...

62

Odp: Żegnamy się z Sikorówką

jedno musze Ci przyznać Sikor...w jakis pokrętny sposób motywujesz ludzi do robienia czegoś na atari lub z myślą o atari... Zatem, czas zrobić video na Sikora :P

gep/lamers^dial

63

Odp: Żegnamy się z Sikorówką

No to czekamy na video :P
Już dawno nie widziałem video by lamers :)

64

Odp: Żegnamy się z Sikorówką

@gepard: wiedziałem że to kwestia czasu :) materiału masz tyle, że starczy na kolejne odcinki rodem z "moda na sukces" =)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

65

Odp: Żegnamy się z Sikorówką

A pamieta ktos demo ze starych czasow ('93-'94), ktore (chyba) napisali SWORDzi aby Sikor wyplacil im kase za ich hity (cosik im zalegal) ??? 
Ciekawa pamiatka, i dowod, ze juz wowczas Pawel potrafil nietypowo inspirowac do... produkcji.
Kurcze, zapomnialem nazwy tego demosa... :-/  Pamietam tylko, ze byla srednia grafa i sampl z tekstem "Sikor, oddaj kase!" ;)

Ostatnio edytowany przez Dracon (2011-07-05 20:03:39)

66

Odp: Żegnamy się z Sikorówką

typu "Wałęsa dawaj moje 100 milionów":D

i co z tego że magnetofon to przeżytek dla wielu  z Was-Nas  ,podobno konie to też przeżytki a ludzie się nimi zachwycają."koń więcej kosztuje niż waży" a magnetofon ?......ma większą duszę niż SD....

67

Odp: Żegnamy się z Sikorówką

Dracon napisał/a:

A pamieta ktos demo ze starych czasow ('93-'94), ktore (chyba) napisali SWORDzi aby Sikor wyplacil im kase za ich hity (cosik im zalegal) ??? 
Ciekawa pamiatka, i dowod, ze juz wowczas Pawel potrafil nietypowo inspirowac do... produkcji.
Kurcze, zapomnialem nazwy tego demosa... :-/  Pamietam tylko, ze byla srednia grafa i sampl z tekstem "Sikor, oddaj kase!" ;)


Sikor płać ???
Jakoś tak to było i był w to chyba zamieszany Maciooś :P

68

Odp: Żegnamy się z Sikorówką

o, chętnie zobaczę, bo widzę że mnie coś ominęło :) ma to ktoś?

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

69

Odp: Żegnamy się z Sikorówką

Klik!

I Ty zostaniesz big endianem...

70

Odp: Żegnamy się z Sikorówką

http://www.danbailey.net/wp-content/uploads/2011/06/not-a-single-f**k.jpg

;)

There's special place for me in hell. It's called the throne.

71

Odp: Żegnamy się z Sikorówką

@Mesława, piękne ;P
Intro, nie demo. List gończy. A skan na nim to zrzut z VIF-a (o ile lamerstwo wie, co to jest/było), robione u Alexa w domu ;)
A pamiętacie jak Swordzi nie wypłacili swojej części za muzykę Mikerowi? ;P

Sikor umarł...

72

Odp: Żegnamy się z Sikorówką

Ale brudy zaczęto wyciągać... Panowie! Nie bronię tutaj Sikora, (mam określony stosunek do jego ostatnich działań/wypowiedzi), ale żeby jakieś takie rzeczy wyciągać sprzed kilkunastu lat? To trochę dziecinne.

To może raczej skłócić większość ludzi, bo za dawnych czasów było takich niesnasek sporo, a chyba nie o to chodzi, żeby teraz zrobić wypominanie dupereli sprzed lat. Jakiś czas temu z radością zaobserwowałem, że zaniknęły stare (nazwijmy po imieniu: dziecinne) antagonizmy, ludzie zaczęli się sympatycznie integrować, a wyciąganie takich staroci może tylko to popsuć.

73

Odp: Żegnamy się z Sikorówką

macgyver napisał/a:

Ale brudy zaczęto wyciągać... Panowie! Nie bronię tutaj Sikora, (mam określony stosunek do jego ostatnich działań/wypowiedzi), ale żeby jakieś takie rzeczy wyciągać sprzed kilkunastu lat? To trochę dziecinne.

Mac, litosci!!!  Niepotrzebnie sie spinasz, przeciez ten "list gonczy" podobnie jak "konkursy Sikora" to produkcje z przymruzeniem oka! I nie chodzi tu o "brudy" tylko tak mi sie skojarzyla ta pierwsza produkcja z kultowa postacia Sikora, ktory juz dawniej inspirowal... :D  :P

Co do pytania Vasca o "klony", wystarczy uwaznie czytac forum - jedno i drugie, aby "wylapac" kto jest takim sobie "wirtualnym bytem". ;) Ja naliczylem co najmniej dwoch takich, stworzonych do "robienia szumu", co sam autor przyznaje w pamietnym (hehe) wywiadzie - pod koniec.  :>
Tak wiec to kwestia kojarzenia i checi, a wszystko okaze sie jasne. Przy czym nie sugeruje, ze sprawca wszystkich moze byc jedna osoba, na pewno jest ich wiecej... A co do samych "klonow", to nie mialem na mysli tylko "slawnego" CePe... :>

Ostatnio edytowany przez Dracon (2011-07-06 17:45:11)

74

Odp: Żegnamy się z Sikorówką

a ja tam lubie sikorowke..nic tak nie rozklada na podlodze ;-)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

Odp: Żegnamy się z Sikorówką

Ja też.

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.