26

Odp: OC Autka gdzie ?

Zaniosłem im takie pismo...pani walnęła pieczątkę i nic nie powiedziała...
http://unimor.info/miniwypowiedzenie.jpg
OC w tym Allianzie po podbiciu tego wypowiedzenia jest jeszcze wazne do 03.07.2011 ? Czy straciło ważność 22.06.2011 ? ;-)

"wszystko się kiedyś kończy......."

27

Odp: OC Autka gdzie ?

do 03.07.2011

Odp: OC Autka gdzie ?

Właśnie się dowiedziałem od specjalisty od ubezpieczeń, że w OWU do AC zazwyczaj jest, że umowa automatycznie wygasa przy sprzedaży auta.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

29

Odp: OC Autka gdzie ?

AC owszem, OC można wykorzystać do końca okresu abonamentowego (niektóre ubezpieczalnie robią wtedy rekalkulację inne nie), albo można zrezygnować i od początku ubezpieczyć w innym towarzystwie.

30

Odp: OC Autka gdzie ?

@Adam: tylko, jak masz samochód na kredyt. Do AC w innym wypadku nikt nie jest w stanie Cię zmusić. OC - to inna bajka...

Sikor umarł...

31

Odp: OC Autka gdzie ?

... w Liberty wyszło mi 848 zł razem z NW...
I jeszcze taka ciekawostka...
Dzwoni do mnie jak co roku przedstawiciel Allianz... żeby się spotkać... to mu mowie ze odchodzę...to on na to że zadzwoni do centrali...i z nimi pogada.
Minął dzień proponuje mi 1050 zł z NW ... odpowiadam mu ze dużo i rezygnuje po czym mówi ze znowu zapyta centrali.
Kolejny dzień telefon. 909 zł ale musiałbym przenieść filar do nich ;] ... mówię mu ze dalej za dużo i rezygnuje... na to ze jeszcze spróbuje .... po czym utwierdzam go ze już przeszedłem do innej firmy i ze może w przyszłym roku zadzwonić ...
Ciekawe nie ?
W zeszłym roku jak chciałem odejść (podwyższyli mi OC o 100zł) to ich to jakoś nie robiło... na ich szczęście byli jeszcze najtańsi ...

"wszystko się kiedyś kończy......."

32

Odp: OC Autka gdzie ?

Chyba mają masowy odpływ klientów ;) Ja też od nich odszedłem w tym roku :)