1

Temat: 100 lat staruszkowie...

... o rok starsi z nowym rokiem ;P 1000 gierek i 1000000 demek w nowym roku ;D

Sikor umarł...

2

Odp: 100 lat staruszkowie...

Najlepsiejszego Wszystkim :)

3

Odp: 100 lat staruszkowie...

naj****bałem się ;)- wsjego dobrego :)

Kontakt: pin@usdk.pl

4

Odp: 100 lat staruszkowie...

pinek: dzien jak co dzień ;P

Sikor umarł...

5

Odp: 100 lat staruszkowie...

Już wróciłem. Kurna, muza karaoke weselne, biały miś itp.  Zapytałem gitarzystę o "Johny be good" - postawił na mnie oczy. Jestem dinozaurem...
Do Siego Roku

6

Odp: 100 lat staruszkowie...

Atarowskiego roku

Odp: 100 lat staruszkowie...

Wszystkiego NAJ......... i do miłego zobaczenia w Gł-zach. :)

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

8

Odp: 100 lat staruszkowie...

2011: szału nie ma... łeb boli jak w zeszłym roku.... wrrr & bleee....

gep/lamers^dial

9

Odp: 100 lat staruszkowie...

Wszyscy bez Wyjątku <-- SzCzĘśLiWeGo 2k11 !!!

Zenon/Dial <-- najlepsze życzenia urodzinowe! (o ile nie kłamie pewien serwis, który mi o tym przypomniał) Niezwykły dzień na urodziny :)

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

10

Odp: 100 lat staruszkowie...

Wszystkiego Najlepszego i aby był lepszy niż ten co minął.

11

Odp: 100 lat staruszkowie...

mowny napisał/a:

Wszyscy bez Wyjątku <-- SzCzĘśLiWeGo 2k11 !!!

Zenon/Dial <-- najlepsze życzenia urodzinowe! (o ile nie kłamie pewien serwis, który mi o tym przypomniał) Niezwykły dzień na urodziny :)

Czy ja wiem czy taki niezwykły, nigdy nie obchodzi się swoich urodzin(wszyscy mają dość po 31.12.xxxx) a jak się ma na imię jeszcze Adam, to imieny również odpadają :)
Ale spox można się przyzwyczaić .:.

12

Odp: 100 lat staruszkowie...

Sikorek jeśli o mnie chodzi to dobrze trafiłeś, wyklułem się 22 grudnia więc fakt jestem o rok starszy :))) Co do produkcji coś się szykuje na TT-tkę choć na razie są to jeszcze bardzo wstępne ustalenie, co do życzeń .... Tobie jak i wszystkim innym Głowaś życzy wszystkiego i jeszcze więcej ......

ATARI 800XL/65XE/800XE/520STm/Mega2/520STe/FALCON 030 14MB RAM Roland MT32 i wiele innych zabawek :)

13

Odp: 100 lat staruszkowie...

Wszystkiego Najelepszego ludziska ....

14

Odp: 100 lat staruszkowie...

wszystkim wszystkiego najlepszego !!!

Glowas: ja tez sie urodzilem 22 grudnia :)

Falcon CT60, CTPCI z Radeon 9250, Ethernat
260 ST, 520 ST, 1040 STFM, Mega ST4, STacy, ST Book, 520 STe, TT 030, Mega STe
Jaguar CD + Catbox, Lynx MKI i MKII
65XE ultimate, stereo, 800 XL + 1010 +1050

15

Odp: 100 lat staruszkowie...

Najlepszego w 2k11, nie tylko dla Atarowców! :)

Wprawdzie nie urodziłem się w grudniu, ale niedaleko od niego. Pozdro!

I Ty zostaniesz big endianem...

16

Odp: 100 lat staruszkowie...

Najlepszego :) Wszystko, co było złe w starym roku niech odejdzie. E, ja się urodziłam 19 grudnia, czyli rzeczywiście starsza o rok ;)

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

17

Odp: 100 lat staruszkowie...

Wszystkiego najlepszego w nowym roku !

"Pamiętaj, że być dobrym obywatelem to znaczy nie mieć kłopotów, a nie będziesz ich miał jeżeli nie będziesz kłopotem dla innych."

18

Odp: 100 lat staruszkowie...

Kolekcjonerskie, zafoliowane zyczenia Noworoczne dla Wszystkich Atarowcow! :)

19

Odp: 100 lat staruszkowie...

Najlepszego w 2011

20

Odp: 100 lat staruszkowie...

Właśnie, właśnie wszystkiego najlepszego, czego sobie tylko wymarzycie.
A ja nowy rok zaczynam od pracy, od 19.00 na dyżurze, i Panie Boże spokój dla wszystkich.

Dzieci (dzisiaj prawie 20 letnie) wychowałem na Atari 65XE i LDW2000, teraz po latach wracamy, typowa nostalgia.

21

Odp: 100 lat staruszkowie...

...a ja z 24 grudnia i mam na imię Adam...

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

22

Odp: 100 lat staruszkowie...

Wszystkiego dobrego i pomyślności.

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

23

Odp: 100 lat staruszkowie...

Szczęśliwego wszystkim! :)

24

Odp: 100 lat staruszkowie...

Wsjego, co tylko najlepsze i żeby nam się stuff w tym roku sypał jak z rękawa. :D

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

25

Odp: 100 lat staruszkowie...

ooo Voy: zagubiłem Twój numer fona i stąd absencja w tym roku z personalnymi życzeniami! :) pozdro z Sopotu dla całej familii!

gep/lamers^dial