1

Temat: Urlop cz.2

Witam!
Ponieważ ostatnio są ostre jazdy na mnie i jestem "persona non grata" na tymże forum - ogłaszam wszem i wobec, że na jakiś czas znikam (znaczy się - nie będę się dopisywał do żadnych wątków, przeglądać pewnie "se bedę"). Mam dość wzajemnych jazd na siebie i tyle - Hospes, Mazi - dziękuję. Potraficie zmotywować do podjęcia właściwej decyzji.
Zasadniczo zastanawiam się co mnie jeszcze trzyma przy Atari? Bo chyba nie wzajemne relacje między forumowiczami. A, już wiem, trzyma mnie to, że to fajny sprzęt jest.
Oki, na razie chyba wystarczy. Do zobaczenia jakoś w przyszłym roku - bo w tym nie zamierzam się zbyt często pokazywać a na pewno nie zamierzam tu pisać. Wreszcie możecie sobie ode mnie odpocząć.
Narazka.

Sikor umarł...

2

Odp: Urlop cz.2

A co zrobiles przez ostatni rok w temacie Atari? Oprocz wodolejstwa?

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

3

Odp: Urlop cz.2

zrobił fajne koszulki.

4

Odp: Urlop cz.2

Sikor - co sam sprowokowałeś to dostałeś.
Zachowujesz się niepoważnie pisząc najpierw: "No obrażajcie mnie do woli!!!", a potem "Ale mnie obraziliście - nie będę się za to do was odzywał.".
To zachowanie w stylu: Na złość Mamie odmrożę sobie uszy.

Większość tych "jazd na siebie" osobiście wywołałeś, więc nie rób teraz z siebie ofiary. Daj więc już spokój i skończ z użalaniem się nad sobą, ba jak widzę sprawia Ci to ostatnio masochistyczną przyjemność, a najlepiej udaj się do specjalisty.

Wydoroślej.

Ostatnio edytowany przez Pecus (2010-11-20 17:48:12)

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

5

Odp: Urlop cz.2

... ale koszulki były naprawdę udane :) - Sikor - dej ze spokój ;)-

Nie rozumiem zupełnie jednego. Skąd i po kiego grzyba wszystkie te kłótnie i tym bardziej mnie to dziwi z racji na długoletnie osobiste znajomości... i jaki to ma sens? - czy tak trudno się dogadać, czy po prostu na priv kogoś solidnie opierdolić? :) .. ehhh..

Kontakt: pin@usdk.pl

6

Odp: Urlop cz.2

Fakt koszulki które popełnił Sikor działają całkiem długo po wielu praniach...:)

Ostatnio edytowany przez AS... (2010-11-20 18:31:35)

7

Odp: Urlop cz.2

o ja was nie pierd....


tak malo nas jest i jeszce sie zrecie. Sikor, odpusc, przyjezdzaj na Sv

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

8

Odp: Urlop cz.2

Jakiś czas temu byłem w biurze MTV i babeczki pytały mnie skąd mam taką fajną koszulkę, old skool i w ogóle. Ja na to, że od Sikora, of koz.

http://www.5oft.pl/

9

Odp: Urlop cz.2

pirx, mnie o koszulki też zaczepiają i wielkie było moje zdziwienie, gdy zaczepiono mnie na Krymie :) Koszulki są fajne, moja mama też sobie zamówiła :)

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

10

Odp: Urlop cz.2

Sikor napisał/a:

Ponieważ ostatnio są ostre jazdy na mnie i jestem "persona non grata" na tymże forum - ogłaszam wszem i wobec, że na jakiś czas znikam (znaczy się - nie będę się dopisywał do żadnych wątków, przeglądać pewnie "se bedę").

hahhahaha ... FOCH ... i chooy :)