Temat: [K] klawiaturę angielską do A500/A500+

Kupię idealną (jak nowa, bielusieńka, itp.) klawiaturę do A500/A500+ w angielskim układzie QWERTY (mały Enter). Jakby ktoś miał ;)

2

Odp: [K] klawiaturę angielską do A500/A500+

poszukaj w aukcjach zakończonych na alledrogo..
Jak dobrze pamiętam przez przypadek widziałem tam ładną klawiaturę, tylko nie pamiętam do jakiej amisi...

3

Odp: [K] klawiaturę angielską do A500/A500+

Eee, nie znajduje nic sensownego.

4

Odp: [K] klawiaturę angielską do A500/A500+

Imho nie ten dział - proszę MM o podesłanie linka użytkownikowi z regulaminem i przeniesienie do działu bałagan, a użytkownikowi życzę znalezienia takiej klawiatury.

Sikor umarł...

5

Odp: [K] klawiaturę angielską do A500/A500+

Sikor, poproszę o dokładne wskazanie który punkt regulaminu złamałem. Bo "IMHO" nie złamałem żadnego, ale... ;)

P.S.
Klawy nadal szukam :)

Odp: [K] klawiaturę angielską do A500/A500+

Jaques: napisałeś nie w tym dziale. Tu handlujemy tylko rzeczami związanymi z Atari.

Ostatnio edytowany przez Adam Klobukowski (2010-11-05 09:35:57)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

7

Odp: [K] klawiaturę angielską do A500/A500+

No ok, tylko, że w samym regulaminie nic takiego nie ma, no chyba, że chodzi bardziej o "ducha prawa" :) Jeżeli Dely uzna, że faktycznie zły dział i oferta kupna klawy do Ami jest bliższa bałaganowi niż K/S/Z to ja nie będę się sprzeczał przecież - mi chodzi tylko o znalezienie klawy. Ale na razie to opiera się na "IMHO" a nie na regulaminie, więc próbuję wyjaśnić swój punkt widzenia, skoro Sikor chce mi słać regulamin ;) A w końcu Amiga to ideowy następca naszych Maluchów ;) Sam się zastanawiałem w którym dziale to umieścić, ale uznałem, że jednak w "handlowym", bo świat się zmienia i my Atarowcy nie zawężamy się tylko do sprzętu Atari i posiadamy różne dziwne komputery - z ciekawości pasji, itp. A  gdyby ktoś kiedyś miał taką klawę, to na pewno łatwiej przypadkiem trafi na moje ogłoszenie w tym dziale niż w bałaganie ;) OK, koniec eseju :)

Ostatnio edytowany przez Jacques (2010-11-05 10:21:20)

8

Odp: [K] klawiaturę angielską do A500/A500+

Fragment tekstu pod nazwą działu Kupię / Sprzedam / Zamienię:

" Handlujemy tylko sprzętem związanym z Atari! "

Mnie nie przeszkadza, że Atarowcy sprzedają / kupują inny sprzęt. Myślę, że można troszkę poluzować wymogi działu, tego działu ;).
Natomiast tępić trzeba reklamy rzeczy wystawionych już na serwisach aukcyjnych.

9

Odp: [K] klawiaturę angielską do A500/A500+

Ach, faktycznie... :) W głównym "spisie treści" forum w opisie działu rzeczywiście jest. W takim razie zwracam honor(arium ;) ) i biję się w pierś.
A czy dział się "poluzuje" zobaczymy. Decyzja Kierownika tak czy inaczej będzie słuszną i wytyczy nam nową drogę na następne X-lecie :)

Ostatnio edytowany przez Jacques (2010-11-05 10:52:01)

10

Odp: [K] klawiaturę angielską do A500/A500+

Jacques napisał/a:

Sikor, poproszę o dokładne wskazanie który punkt regulaminu złamałem. Bo "IMHO" nie złamałem żadnego, ale... ;)

A i owszem, złamałeś zasadę numer 5 ;P  Zgodnie z tym co jest na stronie głównej - totalnie nieodpowiedni dział. Przeniesienie do bałaganu załatwi sprawę, a prywatnie - jak napisałem - życzę powodzenia.
Co do handlowania innymi rzeczami - nie róbmy z tego allegro albo bazaru, od tego jest dział bałagan i według mnie tak powinno zostać. Bo niedługo będziemy tu ogłaszać jabłka i ziemniaki ;P

Sikor umarł...

11

Odp: [K] klawiaturę angielską do A500/A500+

No przecież już uderzyłem się w pierś w postcie nr 9, jer dobrze wskazał gdzie jest taki zapis :)
A jabłka i ziemniaki mogą być, byle w układzie QWERTY :D

Ostatnio edytowany przez Jacques (2010-11-05 18:11:34)

12

Odp: [K] klawiaturę angielską do A500/A500+

Uprzejmie proszę o używanie linku "Raportuj" jeśli zobaczycie coś, co wg Was jest niezgodne z zasadami zamiast pouczać innych i wywoływać niepotrzebną dyskusję :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.