Temat: Synek

O 6-tej rano urodził mi się dziś drugi synek :-) Mamusia i synek czują się dobrze.

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2010-10-31 07:25:13)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

2

Odp: Synek

Level 2 completed. Congratulations.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: Synek

Gratulację!!!!!

4

Odp: Synek

Gratuluje :-)

"wszystko się kiedyś kończy......."

5

Odp: Synek

Gratulacje

Sikor umarł...

6

Odp: Synek

dely napisał/a:

Level 2 completed

Gdzie koniec, to dopiero początek!


Congratulations od moich szkrabów

7

Odp: Synek

:) Gratulacje!!! :)

8

Odp: Synek

Gratulacje i wszystkiego najlepszego.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

9

Odp: Synek

Gratki. A kiedy przewidujesz "congratulations, you've just finished the game?" ;)

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

10

Odp: Synek

no ładne cacko. :) gratulacje. Tata przy porodzie był? :) - czy zwiał? :D

Kontakt: pin@usdk.pl

11

Odp: Synek

Pin, Niestety trudno było znaleźć opiekunkę dla Wiktora o 4 rano więc tatuś musiał go pilnować (tak to jest jak rodzi się w weekend... nikogo nie ma zwłaszcza dziś, przed "Wszystkimi Świętymi"). Na porodzie starszego syna Wiktora oczywiście byłem i miło wspominam. Poród wtedy trwał około 30 minut. Dziś też było krótko... ale niestety beze mnie choć bardzo chciałem :/ Z ciekawostek powiem, że poród odbierała żona mojego kumpla z pracy, która akurat miała dyżur. Tak więc małżonka moja czuła się w miarę, nazwijmy to "bezpiecznie".

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2010-10-31 18:54:47)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

12

Odp: Synek

To najważniejsze, bo poczucie bezpieczeństwa szczególnie w takich chwilach jest niezwykle istotne. Ja miałem okazję szczęśliwie uczestniczyć w porodzie moich dwóch synów i myślę, że na tym warsztat należało by zamknąć :) - żyjemy w dziwnym kraju ;)-

Kontakt: pin@usdk.pl

13

Odp: Synek

Gratulacje!!!

8 bit rulez!!!

14

Odp: Synek

Pin napisał/a:

To najważniejsze, bo poczucie bezpieczeństwa szczególnie w takich chwilach jest niezwykle istotne. Ja miałem okazję szczęśliwie uczestniczyć w porodzie moich dwóch synów i myślę, że na tym warsztat należało by zamknąć :) - żyjemy w dziwnym kraju ;)-


Poczucie bezpieczeństwa w dzisiejszych czasach można sobie kupić w takich chwilach.
Swissmed nie jest tani, ale to co oferują w zamian przechodzi nawet najśmielsze oczekiwania..

Ostatnio edytowany przez AS... (2010-10-31 21:01:58)

15

Odp: Synek

Congratulation! You are going to Level 3!!!

16

Odp: Synek

Gratulacje :)

17

Odp: Synek

Dzięki chopy ! Jer, na poziom 3 potrzebował bym już chyba trainera ;)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

18

Odp: Synek

Gratuluję i życzę zdrowia dla synka i mamy :)

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już