1

Temat: Znikam na parę dni...

Ponieważ kilka dni będę przebywał w szpitalu - kontakt ze mną będzie utrudniony. Proszę o cierpliwość, jeżeli komuś nie odpowiem na maila/posta/telefon itp.

Sikor umarł...

Odp: Znikam na parę dni...

No to szybkiego powrotu do zdrowia życzymy.:)

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

3

Odp: Znikam na parę dni...

Sikor, zdrowia, będzie dobrze!!!

4

Odp: Znikam na parę dni...

Zdrowiej nam bo kto będzie compo ratował ;):):)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

5

Odp: Znikam na parę dni...

Sikor trzymaj sie  i dzieki wielkie za koszulki, kawal dobrej roboty, zdazyly sie 2xwyprac i prasowac a jak  nowe. Masz wiernego klienta w mojej osobie.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

6

Odp: Znikam na parę dni...

Zdrówka!

wszystkie trzy strony świata

7

Odp: Znikam na parę dni...

kuruj się i szybko wracaj do zdrowia Sikor!

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

8

Odp: Znikam na parę dni...

Zdrowia Sikor, mam nadzieję że to jakaś prywatna klinika a nie Nfz....

9

Odp: Znikam na parę dni...

Bronchoskopia za mną... Teraz przepustka, a w poniedziałek kroją - medianoskopia... ;/

Sikor umarł...

10

Odp: Znikam na parę dni...

Szybkiego powrotu do zdrowia Sikor. Może to pytanie będzie nietaktem, ale  to coś poważnego?? (sarkoizoda, ziarnica...inne?)

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

11

Odp: Znikam na parę dni...

podejrzenie sarkoidozy

Sikor umarł...

12

Odp: Znikam na parę dni...

Z jednej strony lepsze to to niż "skorupiak", ale z drugie to taka choroba, że nie do końca wiadomo skąd, dlaczego i jak leczyć. Mam nadzieję, że nasze lekarze dobiorą odpowiednią kurację (pewnie bez sterydów się nie obejdzie) i wszystko wróci do normy. Sam mam schorzenie, na które lekarze rozkładają ręce i nic mądrego nie są w stanie powiedzieć. Przyczyny medycyna nie zna więc leczenie jest tylko objawowe. Taki lajf.

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

13

Odp: Znikam na parę dni...

all the best, get well mate!  pozdrowienia i wszystkiego dobrego...

14

Odp: Znikam na parę dni...

o.k. Za jakąś godzinkę znikam ponownie. Do zobaczyska jak wyjdę ;)

Sikor umarł...

15

Odp: Znikam na parę dni...

Wrócił, ale wszelkie sprawy odkładam na przyszły tydzień. Wszystko mnie jeszcze napi*, ale mając do wyboru leżenie w domu a leżenie w szpitalu na sali w której 2 facetów ma założone odmy na płuca i bulgocze całą noc - wybrałem to pierwsze...
Także wszelkie sprawy ze mną - dopiero w przyszłym tygodniu proszę...

Sikor umarł...