1

Temat: Orneta 2010 party????

Panowie i Panie
W tym temacie
http://atariarea.krap.pl/forum/viewforum.php?id=22

niejaki Miker mnie trochę podkręcił.
Zadzwoniłem do Mdk-u w Ornecie.
Miła Pani powiedziała abym napisał jej konkretnie jaki termin nas interesuje.

Otrzymałem taką odpowiedź:
30.07.2010 do dnia 01.08.2010.

"informujemy, że w/w termin jest wolny, płatność 800,00 zł za każdy
dzień.
Prosimy o zwrotną informację dotyczącą rezerwacji sali
z poważaniem
Agnieszka Lewandowska"

To co???
Jeśli miało by dojść do zlotu to proponuję aby przelewać kasę za wejściówkę z góry na konto Miker-a....!

Wiem że mają być chłuchołazy, ale ...
W stolicy atarowców jest wolny termin.

Suma 2400pln za wynajęcie sali na 3dni nie wydaje się duża, zakładając że przyjedzie 50osób 2400pln/ 50osób = 48pln od osoby!
Sądzę że pewnie będzie można coś stargowac z tej sumy.
Co wy na to???

Przypominam to Miker mnie podkręcił!

2

Odp: Orneta 2010 party????

Wolę do Rycha.

Wynajęcie sali to nie wszystko, trzeba jeszcze za wszystko wziąć odpowiedzialność. Jak nie ma lokalnego organizatora to wyjdzie chaos (i "poginą rzeczy").

Jakoś mi tak ten post zabrzmiał, nie chcę, ale Miker mnie podkręcił :)

Ostatnio edytowany przez tatqoo (2010-02-26 11:57:35)

All I hear is the sound of me falling on the ground

3

Odp: Orneta 2010 party????

Wiem że wynajęcie sali to nie wszystko..
może to będzie dobry podkład do zrobienia party w 2011 w ornecie, na spokojnie itd.

4

Odp: Orneta 2010 party????

AS: zadzwoń do TAKLAKAKLAN-u i budynku Unitry w Mońkach - może przy okazji reaktywujesz inne zloty :D

5

Odp: Orneta 2010 party????

ja do ornety pojade z checia, wiec jakby wam sie idea bardziej wyklarowala to ja sie pisze ! :D

6

Odp: Orneta 2010 party????

A ja nie pojadę, bo mam za daleko :P

7

Odp: Orneta 2010 party????

A mi będzie za zimno.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

8

Odp: Orneta 2010 party????

macgyver napisał/a:

A ja nie pojadę, bo mam za daleko :P

Ja do Ornety zawsze pojade chodz napewno mam bardzo daleko bo z Krakowa, a jest nas dwoch razem z bracikiem zawze z wielka przyjemnoscia tam pojedziemy

Pozdrawian

Kroll

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

9

Odp: Orneta 2010 party????

Mac: Ty to miałbyś nawet wtedy daleko, jakby zlot był za rogiem... ;)

gep/lamers^dial

Odp: Orneta 2010 party????

A ja się nie wypowiadam!:)

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

11

Odp: Orneta 2010 party????

No way ;)

Sikor umarł...

12

Odp: Orneta 2010 party????

AS... napisał/a:

Panowie i Panie
Przypominam to Miker mnie podkręcił!

No cóż, pozostawię to bez komentarza. :P

I Ty zostaniesz big endianem...

13

Odp: Orneta 2010 party????

Nie ma co kombinować. Głuchołazy to teraz place to be. Pozwólmy Ornecie umrzeć śmiercią naturalną.

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

14

Odp: Orneta 2010 party????

Kurna, na 4 miechy przed Głuchołazjami - źle wyważona propozycja. Rychu już wywalił kasę (ma to zrobić w błoto?).

W 2011 można próbować.

15

Odp: Orneta 2010 party????

Dokladnie - to pomysl z... no, nietrafiony, a nawet nieelegancki. Zle Wam w Glucholazach? To wlasciwym czasem zeby o tym pogadac jest jesien.

PS. Rysiek mial wlasnie gadac z burmistrzem o sponsoringu imprezy. Ciekawe jak mu poszlo...

16

Odp: Orneta 2010 party????

Oj, nie burzcie się chłopaki. As na pewno tylko "prowokował", bo chyba nikt nie wierzy, że coś zorganizuje.

17

Odp: Orneta 2010 party????

zostawcie Głuchołazy 2010 w spokoju. Jest już zbyt mało czasu. Orneta - czemu nie - ale czy nie lepiej pomyśleć o 2011?? :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

18

Odp: Orneta 2010 party????

ja jestem sklonny sie zgodzic ze sqwardem.
dzis party w ornecie to bylby tylko remake tego co juz bylo (i nie wroci wiecej...).

Odp: Orneta 2010 party????

W sprawie party w Ornecie wypowiadał się nie będę. Wasza wola (kropka) .W chwili obecnej sala jest zaklepana ,pieniędzy nie wyłożyłem bo u nas wystarczy umowa ustna ,nota bene Pani dyrektor jest moją sąsiadką więc nie będe się wygłupiał żeby pisać z I piętra na III.U Pana burmistrza byłem , obiecał "coś" dołożyć do nagród, ale musimy wystąpić z oficjalnym pismem ( chętnie w formie elektronicznej). I tu mam prośbę o przesłanie do mnie propozycji tych dokonań sceny ATARI które powinny być umieszczone na płycie CD którą przekaże do Urzędu Miasta. Ponadto Pan burmistrz powiedział abyśmy zwracali się o dofinansowanie do końca września , bo po tym terminie jest uchwalany plan finansowy miasta . Przy okazji wołam WIELKIM GŁOSEM , WOOODZUUU otwórz strone zlotu.AMEN!

Ostatnio edytowany przez Ryszard Mauersberg (2010-02-27 20:02:42)

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

20

Odp: Orneta 2010 party????

Rysiu: ja do Ornety wnie jadę, a na pewno nie w tym roku. A na Głuchołazach, jak zdrówko dopisze, to będę ;)

Sikor umarł...

Odp: Orneta 2010 party????

Zapomniałem o sali, za wynajęcie na 3 dni płacimy 650 zł ,czyli o 50 więcej niż w zeszłym roku. Myśle że wstęp będzie o 1-2 zł większy.:)

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

22

Odp: Orneta 2010 party????

wpiep* się komuś w terminy ma u nas długą tradycję...

23

Odp: Orneta 2010 party????

... więc proszę nie wypisywać bzdetów, bo wiadomym jest gdzie jedziemy w sezonie letnim - :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

24

Odp: Orneta 2010 party????

znaczy o forever japetto mowisz, khem ? :)

a pomysl z orneta w 2011 jest moim zdaniem bombeczka :)

25

Odp: Orneta 2010 party????

Tylko Ornety 2011 nikt nie zorganizuje. To jest zawracanie Assa. ;)

Ostatnio edytowany przez Vasco/Tristesse (2010-02-28 03:14:28)