1

Temat: Urlop scenowy.

Z powodu narastania niesnasek oraz wzajemnej niechęci wielu osobników do siebie na tutejszym forum oraz na forum atarionline.pl, jak także z powodów egzyncjonalno-finansowych i wielkiego doła postanowiłem sobie dać do stycznia urlop od Sceny. W związku z tym życzę wszystkim Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego 2010 Roku (oby był lepszy dla mnie i dla Was niż obecny). To jest mój ostatni post w tym roku na forum, zarówno tutaj, jak i na atarionline (z wyjątkiem wątku o Unity Games, który to projekt chciałbym doprowadzić do końca).
Do zobaczenia w styczniu.
Sikor

Sikor umarł...

2

Odp: Urlop scenowy.

Ale, że co? Czytanie forum Cię męczy? Nie rozumiem takich urlopów.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: Urlop scenowy.

Dely: ale ma do nich prawo.

Też się czuję zdegustowany tą flame war, jaka wybuchła wczoraj. Nie mam nic ani do AA, ani do AOL - obie są potrzebne. AOL skupia w większości zwykłych użyszkodników, czy fascynatów 8-bitowej Atarki - AA scenę (czy jak wolisz, demoscenę). Czy raczej jej resztki, bo z roku na rok jest coraz gorzej. Gdzieś tak od QuaST 2003 scenowanie sprowadza się do wspólnego opijania przy stoliczku; w ruch idą nalewki, winka, czy też czysta tudzież cała gama browarków plus nieco czipsów i innych przekąsek. Demoscena na Atarce jest prawie w agonii... :(

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

4

Odp: Urlop scenowy.

ma do tego prawo, ale i jakies parcie na "ogloszenie tego calemu swiatu".
nie chce - niech nie czyta/pisze, ale po co bebnic o tym?

żenua...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

5

Odp: Urlop scenowy.

Do ogłaszania tego światu też ma prawo, nie?

I Ty zostaniesz big endianem...

6

Odp: Urlop scenowy.

Ja bym się nie martwił. Jak Sikor ogłasza urlop to znaczy, że u niego wszystko w normie.

A może byśmy tak coś wypili ............. owszem owszem .............. czyli kiedy?

:)

All I hear is the sound of me falling on the ground

7

Odp: Urlop scenowy.

Sikor napisał/a:

W związku z tym życzę wszystkim Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego 2010 Roku (oby był lepszy dla mnie i dla Was niż obecny).

Ja Tobie Sikor również życzę aby przyszły rok był dla Ciebie o wiele lepszy od obecnego. Bardzo mi na tym zależy, a przyda się to i Tobie i nam.


miker: Wiesz prawo to może ma, ale co to za prawo ! ;) Jest nic nie warte bez certyfikatu Jellonka ;) :D

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

8

Odp: Urlop scenowy.

strzelmy wszyscy focha i kupmy sobie...c64 :)

gep/lamers^dial

9

Odp: Urlop scenowy.

Ależ flejm nam wybuchł :) I to na dwóch forach jednocześnie. Ciekawe, czy przeniesie się na inne sceny ;)

800 XE + CA 2001; Portfolio; 1040 STfm; Lynx II
Psion Organiser II XP, LZ64; Series 3a, 3c, 5mx; Siena; Workabout; HP 95LX, 200LX, 620LX; Amiga 1200; Amstrad NC100, NC200; Game Boy Color
http://palmtop.cosi.com.pl -- nie tylko o Atari Portfolio

10

Odp: Urlop scenowy.

Cosi: pewnie na Pudelku i w "Gali" o tym napiszą ;)

11

Odp: Urlop scenowy.

No nie wiem... ja obstawiam raczej The Times i CNN :)

800 XE + CA 2001; Portfolio; 1040 STfm; Lynx II
Psion Organiser II XP, LZ64; Series 3a, 3c, 5mx; Siena; Workabout; HP 95LX, 200LX, 620LX; Amiga 1200; Amstrad NC100, NC200; Game Boy Color
http://palmtop.cosi.com.pl -- nie tylko o Atari Portfolio

12

Odp: Urlop scenowy.

Polska The Times? ;)

13

Odp: Urlop scenowy.

... a z innej strony osobiście muszę stwierdzić, iż z powodu owych "nalewek", "wódek", czy innych harpaganów a nie tylko demek / gier - scena istnieje nadal :)- Scena - to nie tylko dema, bo w tym wszystkim także chodzi o dobrą zabawę. Czy to, że od 6 miesięcy nie napisałem muzaka oznacza, że już więcej tego nie zrobię?? :) - chyba nie (choć niektórzy już pewnikiem bardzo się z tego powodu radować mogli :D ) -

Kontakt: pin@usdk.pl

14

Odp: Urlop scenowy.

Napisz napisz. Napisz coś ładnego.

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

15

Odp: Urlop scenowy.

miker: a czy ja przeczylem? fajnie ze sobie cos dopowiadasz do mojej wypowiedzi

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

16

Odp: Urlop scenowy.

Jellonek, luźna obserwacja: już tyle razy się wypowiadałeś dodatkowo zaogniając w tamtym wątku gdzie się zrobiło niefajnie, że już raczej nikt dopowiadać do Twoich wypowiedzi nie musi. Lepiej już nie wchodzić w kolejne spory, bo się wszyscy skłócą ze wszystkimi, nie uważasz?

Ostatnio edytowany przez Jacques (2009-10-26 10:54:34)

17

Odp: Urlop scenowy.

Panowie, czy niektórzy z Was muszą cofać się w rozwoju i polemizować jak dzieciaki? Chyba wszyscy tutaj są dorośli... a zachowanie niektórych osób to istna "dziecinada". Ja rozumiem, że mamy jesień... depresja i te sprawy, ale kogo tak naprawdę obchodzi to, co ma portal A do portalu B i na odwrót. Nie róbcie proszę zamieszania, a tym bardziej nie właźcie w ogródek innych kolegów. Macie jaja, czy jajniki? (drogie Panie, oczywiście bez obrazy).

Takie sprawy załatwia się na priv, ew. face2face.

Nie róbcie z portalu/portali przedszkola.

s.

18

Odp: Urlop scenowy.

Na starość ponoć dziecinniejemy..

19

Odp: Urlop scenowy.

slaves napisał/a:

Takie sprawy załatwia się na priv

Niestety, ta Twoja zlota rada czasami nie pomaga i nieraz mozna sie o tym przekonac. :(
Cytujac wspolczesnego nam wieszcza: "glupia duma narodowa i kompleksy od stuleci..."

Ostatnio edytowany przez Dracon (2009-10-26 19:11:54)

20

Odp: Urlop scenowy.

Chyba nie jestem w temacie bo nie zaobserwowałem żadnego flejma

21

Odp: Urlop scenowy.

.. Sikor. :) - nie rozumiem motywu powstania tego topica. Jesli dla przykładu ktoś mnie wkur *** - to pytam się na priv, OCB - i najczęściej (czyli w 99%) sprawa pokojowo zakańcza się na tym właśnie etapie.

Kontakt: pin@usdk.pl

22

Odp: Urlop scenowy.

Pozostały 1% to okryty niechlubną sławą wątek z pewnym panem spod Warszawy.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

23

Odp: Urlop scenowy.

... no właśnie miałem o tym napisać. Jako się finalnie okazało; po kilku latach przypadkiem spotkałem wspomnianego pana i konwersacja przebiegła tym razem już całkowicie spokojnie :) -

Kontakt: pin@usdk.pl

24

Odp: Urlop scenowy.

panu zostal odczytany wyrok, po czym dokonaly sie jego zywota?

przechodze na tumiwisizm