1

Temat: DELYvsKAZ, KAZvsDELY, czyli czy możliwa jest autoironia?

Nie darzycie się panowie sympatią, fakt. Widać to po wzajemnych postach na obu forach. Nie mnie wnikać co jest tego przyczyną, cicho podpowiem, że w niektórych sprawach się nie zgadzam z Wami oboma, a w niektórych wręcz przeciwnie ;)
Ale do rzeczy. Obaj mianujecie się Grafikami (przynajmniej potocznie tak się uważa, jeśli się mylę, to przepraszam i proszę o wybaczenie). Zamiast dawać upust złości i wzajemnych niesnasek na obu forach - proponuję Wam zabawę. Każdy z Was narysuje (obrazek na Atari - wymóg formalny) swoją (podkreślam, SWOJĄ, a nie oponenta) karykaturę, ale... Podzieloną na pół (w pionie) - jedna część będzie wskazywała Wasze wady, druga - Wasze zalety. Według Was, bez podpowiedzi innych. Zabawa będzie trwała powiedzmy do niedzieli, 08.11.2009 roku - czas akurat taki, aby coś narysować, a jednocześnie na tyle krótki, aby się zbytnio nie zastanawiać. Potem proponuję wystawić oba obrazki na obu portalach i niech ogół oceni, który z Was potrafi być bardziej ironiczny w stosunku do siebie. To będzie wytchnienie dla Sceny, zbieraczy cartów, maniaków pudełek i pasjonatów Atari.
To jak, podejmujecie wyzwanie (wiem, porąbało mnie)?
==>]
P.S.
Identyczny post daję na "konkurencyjnym" forum. Nie podjęcie rękawicy będzie świadczyć o braku autoironii, ale mimo wszystko traktujmy to jako zabawę...

Sikor umarł...

2

Odp: DELYvsKAZ, KAZvsDELY, czyli czy możliwa jest autoironia?

niezłe, zajebiste nawet rzekłbym. Niestety mam wrażenie, że głosowanie ogółu rozdzieliłoby się pomiędzy zwolenników atariarea i atarionline. Myslę, że łatwiej byłoby zażegnać ew. konflikt gdyby w/w panowie postawili sobie po piwku i pogadali o interesujących nas tematach, tym samym dochodząc do jakiegoś konsensusu.

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

3

Odp: DELYvsKAZ, KAZvsDELY, czyli czy możliwa jest autoironia?

zgadzam się z horrorusem, że głosowanie będzie "tendencyjne" i raczej będzie pogłębiać podziały, a nie przeciwdziałać im.

Odp: DELYvsKAZ, KAZvsDELY, czyli czy możliwa jest autoironia?

Aby głosowanie nie było niczym obciążone należy zrobić tajne, "ja wójt Wam to mówię". :)

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

5

Odp: DELYvsKAZ, KAZvsDELY, czyli czy możliwa jest autoironia?

Cytując bohatera "Rejsu": "A jaką metodą wybierzemy metodę głosowania?" ;)

800 XE + CA 2001; Portfolio; 1040 STfm; Lynx II
Psion Organiser II XP, LZ64; Series 3a, 3c, 5mx; Siena; Workabout; HP 95LX, 200LX, 620LX; Amiga 1200; Amstrad NC100, NC200; Game Boy Color
http://palmtop.cosi.com.pl -- nie tylko o Atari Portfolio

Odp: DELYvsKAZ, KAZvsDELY, czyli czy możliwa jest autoironia?

co to jest atarionline ???

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

7

Odp: DELYvsKAZ, KAZvsDELY, czyli czy możliwa jest autoironia?

Taka strona? ;)

8

Odp: DELYvsKAZ, KAZvsDELY, czyli czy możliwa jest autoironia?

W przerwie meczu (ale scyzoryki dostały :P )

http://kozminski.info/smietnik/20091024174.jpg

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

9

Odp: DELYvsKAZ, KAZvsDELY, czyli czy możliwa jest autoironia?

No i kul! :D

I Ty zostaniesz big endianem...

10

Odp: DELYvsKAZ, KAZvsDELY, czyli czy możliwa jest autoironia?

Rewela. Ciekawe, która strona to wady, a która zalety :D

800 XE + CA 2001; Portfolio; 1040 STfm; Lynx II
Psion Organiser II XP, LZ64; Series 3a, 3c, 5mx; Siena; Workabout; HP 95LX, 200LX, 620LX; Amiga 1200; Amstrad NC100, NC200; Game Boy Color
http://palmtop.cosi.com.pl -- nie tylko o Atari Portfolio

11

Odp: DELYvsKAZ, KAZvsDELY, czyli czy możliwa jest autoironia?

Łomatkobosko -  Lenin cy nie Lenin?

W 70 rocznicę WRP dziennikarze TL dowiedzieli się, że w Poroninie żyje góral, który widział Lenina.
Jeden przyjechał na wywiad i pyta:
-Baco, widzieliście Lenina?
-Widziołek, com nie mioł widzieć...
-A powiedzcie, jak to było?
- Ano idem ja sobie popod tymi smreckami i patse - lezie jakiś ceper. I taki jakiś znajomy.
Podsed blizyj - Lenin, cy nie Lenin? Ale podsed jesce blizej - widze Lenin!
-I co, i co? pyta dziennikarz
- A co miołek zrobić, panocku? Zara po ziandarmów poleciałem!

Ostatnio edytowany przez jer (2009-10-24 20:28:00)

12

Odp: DELYvsKAZ, KAZvsDELY, czyli czy możliwa jest autoironia?

Poszła fama, że w Poroninie mieszka góral, który widział na własne oczy Lenina.
Od razu do Poronina przyjeżdża telewizja i pytają:
- Baco, naprawdę widzieliście Lenina?
- Widziołek
- A gdzie?
- A w lesie.
- W lesie? A jak wyglądał?
- Taki, panocku, kudłaty, ctery kopytka mioł i rogi.
- A to może wy jelenia widzieliście?
- A moze.

Ostatnio edytowany przez Cosi (2009-10-24 20:36:55)

800 XE + CA 2001; Portfolio; 1040 STfm; Lynx II
Psion Organiser II XP, LZ64; Series 3a, 3c, 5mx; Siena; Workabout; HP 95LX, 200LX, 620LX; Amiga 1200; Amstrad NC100, NC200; Game Boy Color
http://palmtop.cosi.com.pl -- nie tylko o Atari Portfolio

13

Odp: DELYvsKAZ, KAZvsDELY, czyli czy możliwa jest autoironia?

Dely:1
Kaz:0
Jednym słowem - Dely ma do siebie dystans, Kaz nie ;( Szkoda tylko, że obrazek na kartce, nie na atarce...
P.S>
Wracam na urlop...

Sikor umarł...

14

Odp: DELYvsKAZ, KAZvsDELY, czyli czy możliwa jest autoironia?

"łojezu" :o

15

Odp: DELYvsKAZ, KAZvsDELY, czyli czy możliwa jest autoironia?

Podesłano mi dziś krasomówcze wywody Kaza na jego stronie, w lustrzanym wątku Sikora...czytam czytam i nie wierzę...

Jeden z lepszych fragmentów:

Kaz: "...O ile pamietam, jezdze na zloty i wystawiam prace od 1993 roku (od czasow Atari Cracov Conference przez Ornety po wspolczesne Glucholazy), gdy wiekszosc z obecnych "scenowych" pieniaczy ssala joysticki, ale jak juz pisalem paru osobom - wstyd mi sie do tego przyznawac, gdy widze, co scena Atari zrobila z siebie wspolczesnie. Jakies mameje, ktore do wszystkich maja pretensje, ze scena to tylko oni i dema sprzed lat, a na zlocie w Glucholazach wystawiaja zero prac. Za to do pyskowania pierwsi."

Mam taką małą sugestię dla "autora" tych słów. Rozpędź się PAN dobrze i walnij z barana w ścianę. Istnieje szansa że się polepszy... Trzeba być niezłym DZWONEM by mieć takie myślenie i napompowane ego do karykaturalnych rozmiarów...

gep/lamers^dial

16

Odp: DELYvsKAZ, KAZvsDELY, czyli czy możliwa jest autoironia?

To ciekawe, Kaz był na ACC? Ja też byłem.

KMK
? HEX$(6670358)