1

Temat: Prawie się żegnam

Prawie. Będę na aa zaglądał w niedzielę - także, jeśli jakieś sprawy do mnie - proszę VIA MAIL, nie zamierzam na PW zaglądać.

Sikor umarł...

2

Odp: Prawie się żegnam

Prawie nara.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

Odp: Prawie się żegnam

Zaglądaj zaglądaj.
Powiedziane jest przecie, by dzień święty święcić.

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

4

Odp: Prawie się żegnam

aha, czyli zmywa sie bez odpowiedzi w "tamtym" watku, bez wycofywania swoich slow.
czyli nie pozostaje mi nic innego jak do sądu go podac...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

5

Odp: Prawie się żegnam

jell: o co chodzi w tym, że na "mieście" się mówi iż, azaliż, gdyż  ponoć jesteś złodziejem? ;)

gep/lamers^dial

6

Odp: Prawie się żegnam

Naiwnie sądziłem, że widzieliśmy już wszystko w zakresie sentymentalno-dramatycznych zanurzeń, wynurzeń, odejść i powrotów. Myliłem się. Oto jesteśmy świadkami pionierskiego i zapewne wyznaczającego nowe trendy, odejścia fragmentarycznego. W tym akurat przypadku odejścia w sześciu siódmych. Nie wiem jak inni, ale ja jestem wstrząśnięty jak nigdy dotąd.

Dziękuję za wspólnie spędzone chwile... Na szczęście, póki co odejście z forum uważam za niemożliwe do realizacji. Jeszcze długo tak będzie... Witam.

7

Odp: Prawie się żegnam

http://wszechpolska.pl/uimages/services/wszechpolska/i18n/pl_PL//201109/1317128815_by_Doknic.jpg

I Ty zostaniesz big endianem...

8

Odp: Prawie się żegnam

http://img28.imageshack.us/img28/1851/foremniak.jpg

9

Odp: Prawie się żegnam

PunBB bbcode test

gep/lamers^dial

10

Odp: Prawie się żegnam

gorgh: piekne, umarlem :D

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

11

Odp: Prawie się żegnam

Trololololo

I Ty zostaniesz big endianem...

12

Odp: Prawie się żegnam

Bardziej dotyka niz smierc Jobsa. Swiat AA juz PRAWIE nigdy nie bedzie taki sam.

Ostatnio edytowany przez mazi (2011-10-07 08:23:56)

13

Odp: Prawie się żegnam

Ile to już razy było ...

14

Odp: Prawie się żegnam

Koło czasu.

Odp: Prawie się żegnam

w wikipedia pisza ze pracowal w ATARI ...

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

16

Odp: Prawie się żegnam

@bitman: Sikor pracował w Atari? Nie chwalił się. Może na Atariki znalazłeś?

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

17

Odp: Prawie się żegnam

@jell: zdania na temat złodziejstwa nie zmienię
@gepard: niezłe, mogę wykorzystać od czasu do czasu?
@commodore-new: twoje zdanie i tak mam w d..użym poważaniu
@bitman & @grey: sam nie wiedziałem, że pracowałem w Atari... Nawet nadal nic mi o tym nie wiadomo ;P Komuś się chyba wątki pomerdały
@all: śmieszą mnie wasze wypociny w tym wątku...

Sikor umarł...

18

Odp: Prawie się żegnam

Jaki wątek takie wypociny, chciałoby się rzec ;)

19

Odp: Prawie się żegnam

Zawsze wydawało mi się, że takie miejsca jak AA czy AOL mają gromadzić i jednoczyć miłośników coraz rzadszego hobby, jakim jest Atari.... Ale chyba mi się wydawało :(

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

20

Odp: Prawie się żegnam

nie musisz zmieniac, odszczekaj tylko wlasne slowa.

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

21

Odp: Prawie się żegnam

@rogaty, ale ja nie mam czego odszczekiwać. Takie jest moje zdanie.

Sikor umarł...

22

Odp: Prawie się żegnam

Sikor, nazwanie kogoś złodziejem to poważne oskarżenie i może spowodować różne skutki. Od obrażenia się aż do skierowania sprawy do sądu (np. z powodu utraty zaufania publicznego niezbędnego do wykonywania zawodu).

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

23

Odp: Prawie się żegnam

Niestety, takie jest moje zdanie. Podkreślam, moje zdanie na temat przywłaszczania sobie kodu (nawet bez nośnika) bez wiedzy/zgody autora/wydawcy. Gdyby nośnik był wyznacznikiem - wszystkie programy typu shareware i wszelkie programy zakupywane przez internet bez nośnika musiałyby być darmowe. Powtarzam: TAKIE JEST MOJE ZDANIE.
Tyle w temacie. Możecie mnie spróbować przekonać, że się mylę - proszę o rzetelne i dokładne argumenty, że ten, kto kopiuje i używa programy (bez oryginalnego nośnika) bez wiedzy wydawcy/autora, które nie są typu PD lub Freeware, nie płacąc za nie - NIE JEST ZŁODZIEJEM. Bo póki co dla mnie sprawa jest jednoznaczna.
Dodatkowo - namawianie na publicznym forum do takiej działalności jest dla mnie jawnym namawianiem do przestępstwa.
Aha, wszelkie odpowiedzi tylko w niedziele - z  mojej strony.

Sikor umarł...

24

Odp: Prawie się żegnam

Sikor - tylko proszę nie denerwuj się - jest OGROMNA różnica, jeśli napiszesz, że "gdy $osoba coś_tam_zrobi to będzie złodziejem", a "$osoba jest złodziejem". I nie jest to tylko Twoje zdanie - ogłosiłeś to publicznie, więc z przyzwoitości wypadałoby to odwołać.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

25

Odp: Prawie się żegnam

W takim razie pozwolę sobie deko pocytować:

jellonek napisał/a:

jury: wez dowiedz sie moze znaczenia slow ktorych uzywasz, bo najwyrazniej nie wiesz do czego odnosi sie "wlasnosc"

mazi: sorry, do ciebie widze dociera gorzej niz do jurego, bo nie tylko ja Ci tam probowalem twoje bledy naprostowac ale i nosty i chyba ktos jeszcze (cosi?). niby co mialem zrozumiec? to, ze odrzucasz (jak powyzej jury) znaczenie slow ktorymi sie poslugujesz? to, ze sumienie/moralnosc kaze Ci na niebieski mowic zielony, na nielegalne kopiowanie mowic kradziez, na autorstwo mowic wlasnosc.

Amun-Ra napisał/a:

Ukraść oprogramowanie można jedynie wraz z nośnikiem fizycznym.

Amun-Ra napisał/a:

Bredzisz. Przyczepiłem się jedynie używanej przez was nomenklatury. Kradzież musi być fizyczna.
Przez nielegalne skopiowanie programu narusza się prawo własności. Zrobienie kopii
to jednak coś innego niż włam do sklepu i kradzież pudełek. Dlatego programy komputerowe mają
*osobny* paragraf. Rzeczy można ukraść, program (via net, etc) jedynie uzyskać.

jellonek napisał/a:

coraz czesciej przekonuje sie ze nielegalne kopiowanie "staroci", mimo iz nielegalne - przynosi wiecej zyskow niz brak mozliwosci dotarcia do kopiowanych materialow. zyskow "ogolnych" dla spoleczenstwa/ludzkosci, gdzie watpliwie uszczypniety potencjalny zysk autora wypada bardziej blado niz zysk reszty...

Jak dla mnie sprawa jest jednoznaczna i swego stanowiska nie zmieniam w stosunku do powyższych. Proszę o mocniejsze argumenty, bo te mnie nie przekonały.

Sikor umarł...