1

Temat: Żegnamy się z Sikorówką

Ponieważ mnie krytykujecie za napoje wyskokowe mej produkcji - ogłaszam wszem i wobec: WIĘCEJ SIKORÓWKI NA PARTY NIE BĘDZIE. Skończyłem z konkursami Sikora, skończyłem z głosowaniem na party - nie ma sprawy, kończę z przywożeniem Sikorówki. Kolejna tradycja Sikora sie kończy, a co mi tam.
Oczywiście - gwoli informacji - Sikorówka będzie dalej egzystować. Ale tylko dla chętnych, wybranych i poza party.
Aha, dla mnie EOT. Tutaj sie nie dopisuję do postów - niech to zostanie potraktowane jako UWAGA! WSTAĆ! kolejny foch Sikora Można siadać. Co mi tam.

Sikor umarł...

2

Odp: Żegnamy się z Sikorówką

http://agentmoo.com/images/dump/DESTRUCTOID/facepalm.gif

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: Żegnamy się z Sikorówką

Poproszę to w xex-ie.

Sikor umarł...

4

Odp: Żegnamy się z Sikorówką

http://i56.tinypic.com/30utzic.jpg

Dziękuję za wspólnie spędzone chwile... Na szczęście, póki co odejście z forum uważam za niemożliwe do realizacji. Jeszcze długo tak będzie... Witam.

5

Odp: Żegnamy się z Sikorówką

LOL

[F] Lubię to!

6

Odp: Żegnamy się z Sikorówką

Sikor idz ty do lekarza.

7

Odp: Żegnamy się z Sikorówką

@commodore_new: dely już kiedyś dawał ten rysunek, więc sorry, synku, ale się spóźniłeś
@mikey: sam idź do lekarza, Dobrze ci zrobi
Po prostu stwierdzam fakt: są narzekania że wlewam, że wmuszam, że zmuszam, że za mocna, że za słaba. Więc olać. Dostaną wybrani i poza party, Skoro reszcie nie smakuje - olewam szerokim łukiem i zaprzestaję dystrybucji na party. Tyle.

Sikor umarł...

8

Odp: Żegnamy się z Sikorówką

http://i55.tinypic.com/315z67r.jpg

Dziękuję za wspólnie spędzone chwile... Na szczęście, póki co odejście z forum uważam za niemożliwe do realizacji. Jeszcze długo tak będzie... Witam.

9

Odp: Żegnamy się z Sikorówką

@atari classic: powtarzasz się, posiadaczu lamerskiego sprzętu :P

HoMeK

10

Odp: Żegnamy się z Sikorówką

PunBB bbcode test

gep/lamers^dial

11

Odp: Żegnamy się z Sikorówką

A xexa i tak nie daliście, lamerzy-frajerzy ;P

Sikor umarł...

12

Odp: Żegnamy się z Sikorówką

[']

13

Odp: Żegnamy się z Sikorówką

Boże coś Polskę przez tak długie wieki...

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

14

Odp: Żegnamy się z Sikorówką

...

Ostatnio edytowany przez Fox (2011-07-04 18:55:53)

Post's attachments

facepalm.xex 1.89 kb, liczba pobrań: 40 (od 2011-07-04) 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

15

Odp: Żegnamy się z Sikorówką

o kuźwa LOL!!!! Mega frasunek!!!! Sikor the end.

gep/lamers^dial

16

Odp: Żegnamy się z Sikorówką

@Fox, io o to w tym wszystkim chodzi ;P Podoba mi się ;)

Sikor umarł...

17

Odp: Żegnamy się z Sikorówką

Sikor napisał/a:

Aha, dla mnie EOT. Tutaj sie nie dopisuję do postów.

PunBB bbcode test

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

18

Odp: Żegnamy się z Sikorówką

Grey: zamiast obijać sobie pysk czymtambądź, tudzież kościołować, lepiej zapodaj jakiś miejscowy (tylko mocny) trunek na SV as well as jakieś fajne cycki, bo na razie, to motywacji na wybranie się jest ZERO.

I Ty zostaniesz big endianem...

19

Odp: Żegnamy się z Sikorówką

@miker: kompletnie nie rozumiem Twojej wypowiedzi :) wiem że Sikor prawie zawsze może liczyć na Twoją "pomocną dłoń", nawet kiedy "gada od rzeczy".  Skoro blisko 70 osób potwierdza mi fakt chęci przybycia na SV to jakąś motywację w tym widzi, przykro mi, że Ty do nich nie należysz i nawet nigdy nie zabierasz w tej sprawie głosu. Więcej niż robię zrobić już nie mogę.

Na pewno na SV2k11 nie zabraknie darmowego piwa, poczęstunku, wypadu limuzyną za miasto i innych atrakcji-niespodzianek. Szykowanych jest też wiele produkcji na compo na prawie wszystkie modele Atari :)

A, no i jeszcze przed party ukażą się niespodziewajki :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

20

Odp: Żegnamy się z Sikorówką

miker, temat traktuje o Sikorówce, nie zaś o SV bo od tego jest inny wątek. A motywacja to odrębna i indywidualna sprawa.
Sikor, ostatnio to forum kręci się wokół Twojej osoby. Rozumiem, "Bałagan", ale może trochę pass?

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

21

Odp: Żegnamy się z Sikorówką

No nie ma co Miker, twój powyższy post wpisał się jak ulał w promowane przez Ciebie, jak forum długie i szerokie, konstruktywne działanie i dbałość o najwyższe standardy. Zawsze pouczałeś innych, doszukując się chamstwa i piętnując je z ojcowską surowością. Ideałem by jednak chyba było, gdybyś raczył stosować to również w stosunku do siebie, albo przynajmniej spróbował.

Dziękuję za wspólnie spędzone chwile... Na szczęście, póki co odejście z forum uważam za niemożliwe do realizacji. Jeszcze długo tak będzie... Witam.

22

Odp: Żegnamy się z Sikorówką

innuendo napisał/a:

Sikor, ostatnio to forum kręci się wokół Twojej osoby. Rozumiem, "Bałagan", ale może trochę pass?

Że niby mam czuć się winny? No way! Stwierdziłem pewien fakt, a jak Grey, commodore-new i spółka wraz z Tobą chce prowadzić flame - czemu nie? Nie widzę przeciwwskazań - wszak to bałagan jest, nie?

Sikor umarł...

23

Odp: Żegnamy się z Sikorówką

@ac: berecik uwiera? :P

I Ty zostaniesz big endianem...

24

Odp: Żegnamy się z Sikorówką

@sikor: w pierwszym poście napisałeś że się nie będziesz dopisywał więcej do tego wątku. oczywiście robisz to cały czas :) nie jesteś konsekwentny, a sam wątek o zaprzestaniu "dystrybucji Sikorówki" to już niezła pożywka dla następców Stanisława Bareji.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

25

Odp: Żegnamy się z Sikorówką

grey: no i...? Nie jestem konsekwentny, no i...? Coś na wątrobie? Ty  też nie jesteś konsekwentny, a na pewno nie zawsze. Takie są fakty.

Sikor umarł...