151

Odp: Silly Venture 2k11 - show must go on !

Olać. Termin jest o.k., wódy nie ma. Niech robi, co chce. Teraz jestem za party - choć pewnie i tak  wtym roku nie dam rady :/
Grey: tym razem kibicuję. Powodzonka.

Ostatnio edytowany przez Sikor (2011-07-02 19:26:02)

Sikor umarł...

152

Odp: Silly Venture 2k11 - show must go on !

gepard napisał/a:

i zaraz przyjdzie Sikor i napiszę, że znów Grey reklamuje Silly bazując na używkach... ;) Wcześniej wóda i browary miały przyciagnąć ludzi na party a teraz będą to przysłowiowe " gołe dupy "... ;) Ale co tam....  JEST SiKOR JEST iMPREZA... ;)

Grey zaskoczy wszystkich angażując ekipę podrywacze.pl :D

choć jedną naszą krajankę i to urodzoną w Gdyni, dało się wygooglać:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Alexandra_Nice


Tylko Sikor zapomina o jednym:>
Grey reklamował wódę, a nie wlewał jej nikomu na siłe jak to robił Sikor na Grzybsoniadzie z Sikorówą.
I Sikor nie chciał przyjąć do wiadomości że ktoś nie może pić mocnego alkoholu bo ma problemy ze zdrowiem...

153

Odp: Silly Venture 2k11 - show must go on !

@As, powtarzasz  się. Ale widzę postępy - dzięki centurbo nauczyłeś się używać funkcji ctrl+c, ctrl+v ;P Poza tym - w gardło nie wlewałem, delikwent zawsze pił sam, nieprawdasz asuńciu drogi, żabko ty poszkodowana...?

Sikor umarł...

154

Odp: Silly Venture 2k11 - show must go on !

Sikor napisał/a:

Olać. Termin jest o.k., wódy nie ma. Niech robi, co chce. Teraz jestem za party - choć pewnie i tak  wtym roku nie dam rady

Dokładnie pół roku musiałem czekać na Twoją deklarację że pewnie jednak nie przyjedziesz. Wiedziałem że to kwestia czasu, nie wiedziałem jednak kiedy to nastąpi. Przejdziesz do historii jako największy krytyk SV nie będący na ani jednej edycji tej imprezy. Naprawdę super "że teraz jesteś za party" - wzruszenie odebrało mi mowę. Dziękuję serdecznie i również życzę "powodzonka". 

Przy okazji pozwól, że "Niech robi, co chce" nie będzie kierował się Twoimi opiniami i sam będzie podejmował decyzje. Na osłodę dodam Ci, że za rok raczej nie będziesz miał tego dylematu.

Co do kwestii wódy - oczywiście że będzie i nie tylko. Mam zamiar ugościć Was po staropolsku, bo taki mam zwyczaj. Gwarantuję też, że na party oprócz picia wódy, browarów i innych specyfików będą też liczne produkcje.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich, którym na sercu leży los naszej sceny. Dziękuję za konstruktywną krytykę i wsparcie moralne.

ATARI RULEZ !!!

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2011-07-03 11:35:33)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

155

Odp: Silly Venture 2k11 - show must go on !

grey/msb napisał/a:

Dokładnie pół roku musiałem czekać na Twoją deklarację że pewnie jednak nie przyjedziesz. Wiedziałem że to kwestia czasu, nie wiedziałem jednak kiedy to nastąpi. Przejdziesz do historii jako największy krytyk SV nie będący na ani jednej edycji tej imprezy.

No i...? Może i przejdę, ale wtedy było za co krytykować. Naprawdę życzę udanej imprezy, niestety - czasem w życiu się tak układa, że trzeba z czegoś rezygnować. Na Głuchołazy też na 90% w tym roku nie dotrę. Więc co, zlinczować Sikora?
A Ty Grey jak zwykle pieprzysz farmazony. Który to już raz organizujesz "ostatnie" party? Że więcej nie będzie? Co?
Powiem szczerze - powinieneś robić kolejne edycje. Szczerze. Ludzie potrzebują dobrej zabawy. Co zrobisz - Twoja sprawa (wiem, zaraz napiszesz, że "dzięki za pozwolenie, ale..[] A ty się Sikor  nie wpi*, bo w..[] itp itd). Tyle w temacie.

Sikor umarł...

156

Odp: Silly Venture 2k11 - show must go on !

A ty ile ray sie obrazales i odchodziles, robiles urlopy a potem wracales? Zreszta wg twojej stopki powinno cie tu nie byc.

157

Odp: Silly Venture 2k11 - show must go on !

@mazi: a wuj ci do tego. Moja sprawa. Odpierwiastkuj się.

Sikor umarł...

158

Odp: Silly Venture 2k11 - show must go on !

Zajmij sie czyms swoim a nie cudzym wtedy bedzie spokoj.

159

Odp: Silly Venture 2k11 - show must go on !

@mazi, ulżyło ci? To zajmij się swoim... Może Ci przejdzie.

Sikor umarł...

160

Odp: Silly Venture 2k11 - show must go on !

A wracając do tematu SV:
odpowiedź C !

161

Odp: Silly Venture 2k11 - show must go on !

Miło mi Wam zakomunikować, iż swój przyjazd planują kolejne osoby ze Szwecji ze sceny ST/Falcon, tym razem:

Baggio / Evolution
Deez / Evolution

oraz

Evl / Dead Hackers Society

Oto fragment treści mail'a jakiego otrzymałem w dniu dzisiejszym od Baggio:

"Me, Deez and Evl are considering visiting Sillyventure this year.
I am very much looking forward to visiting poland again to share a few
beers with my geeky atarifriends :)"

Jak widać mamy coraz większy zagraniczny desant !

Pozdro!

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2011-07-05 16:42:52)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

162

Odp: Silly Venture 2k11 - show must go on !

I to dość znane osoby, chętnie poznam Evil-a oraz Deez-a..
Ciekawe czy zrobią jeszcze jakieś demko na Falcon-a 060 :)

163

Odp: Silly Venture 2k11 - show must go on !

@As: będzie to ich powrót po 11 latach :) (byli na pierwszej edycji) - wystawiali demo na Atari ST oraz Falcon'a:

Tut! / Wildfire (Atari ST)
http://www.pouet.net/prod.php?which=921

http://www.youtube.com/watch?v=ert_ybh9V3E

Hardcore / Mind Design (Falcon)
http://www.pouet.net/prod.php?which=17869

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2011-07-05 17:00:35)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

164

Odp: Silly Venture 2k11 - show must go on !

AS... napisał/a:

I to dość znane osoby, chętnie poznam Evil-a oraz Deez-a..
Ciekawe czy zrobią jeszcze jakieś demko na Falcon-a 060 :)

Skoro Evil będzie to demko na F060 PEWNEEEEEEEEE!!!!!! :D :D :D
Będzie dobrze :)

165

Odp: Silly Venture 2k11 - show must go on !

TO będzie grubo!
Demko na Falcon-a 060 by DHS to będzie się działo :)

166

Odp: Silly Venture 2k11 - show must go on !

TO będzie grubo!
Demko na Falcon-a 060 by DHS to będzie się działo :)

167

Odp: Silly Venture 2k11 - show must go on !

Oni od lat nic nie wypuścili na 060 - teraz tylko STe.

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

168

Odp: Silly Venture 2k11 - show must go on !

Wg moich informacji na SV2k11 pojawi się co najmniej 8 osób ze Szwecji. Spytam u źródła czy planowane są jakieś niespodzianki na compo ;)

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2011-07-05 19:18:41)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

169

Odp: Silly Venture 2k11 - show must go on !

Może to zmienią :P
Takie derelatyzation #2 :)

170

Odp: Silly Venture 2k11 - show must go on !

@as: "derelatyzation #2"? przyznaj szczerze, piłeś Sikorówkę? :D

Derealization #2 to niezły pomysł, haha.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

171

Odp: Silly Venture 2k11 - show must go on !

Fakt piłem Sikorówkę w zamieszkałych czasach (Ornety/Lata Ludzików i innych takich tam)..
I był to napój mocny :P
Ale wtedy to człowiek miał zdrowie na takie trunki :P

Nie to co teraz :(
A wracając do tematu, fajnie by było gdyby na Falcon-a tym bardziej na 060 powstało jakieś dobre demko......

Ostatnio edytowany przez AS... (2011-07-05 19:37:26)

172

Odp: Silly Venture 2k11 - show must go on !

grey: namów szwedów żeby wzięli ze sobą tamtych dwóch od Atari400 - pamiętasz których ;)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

173

Odp: Silly Venture 2k11 - show must go on !

Byle się nie rozbierali :P Marny to widok.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

174

Odp: Silly Venture 2k11 - show must go on !

@AdamK: Delta99 będzie na pewno (przynajmniej tak zapewnia) bo wybiera się razem z PeP / Svenska Atari-Klubben.

Wkrótce podam wstępny harmonogram imprezy. Zaszły też zmiany związane z regulaminem jeśli chodzi o platformę Atari XL/XE. Stay tuned!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

175

Odp: Silly Venture 2k11 - show must go on !

Nie mogę wypowiadać się w kwestii potencjalnych produkcji na Falcon'a grup DHS oraz EVO, ale... hum, będzie dobrze ;)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)