26

Odp: Grzybsoniada 2010

jury: piszesz nieprawdę. Spojrzyj tam na emaia do mnie ;)

Sikor umarł...

27

Odp: Grzybsoniada 2010

Jury: aaa@aaaa.pl dziala na pewno :)
Looknij też sobie w źródło - nie każdy bot będzie miał z maila pożywkę.

grzybson/SSG^NG

28

Odp: Grzybsoniada 2010

O kurde, faktycznie jak się wpisze jakąś bzdurę typu aa@bb.pl to idzie.
W takim razie nie wiem jak ja to próbowałem :)

29

Odp: Grzybsoniada 2010

grzybson napisał/a:

Obywatel Grzybson przypomina - zostało mniej niż 50 dni do zlotu! Mam nadzieję że termin już w kalendarzach zarezerwowany... :)

Tak, tak - tylko żona jakoś krzywo patrzy, gdy mówię, że majówka pod znakiem Atari. :D
Dobrze, że chociaż na działkach.

Krzysztof [Atari 1040 STE + 65 XE]

30

Odp: Grzybsoniada 2010

Lecac na fali Forevera wlasnie sobie kupilem bilecik do Cz-wy coby na Grzybsoniade wpasc . Wiec jak ktos chce jakies zaprogramowane epromy czy inne moje wynalazki to niech sie zglasza bo czasu malo a lece tylko z podrecznym.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

31

Odp: Grzybsoniada 2010

Czasu coraz mniej!
Ale pieniążki może będą jakieś małe pod koniec kwietnia, to jakoś wyżyję i może przyjadę, bo się za Wami stęskniłam.

A teraz spać, rano operacja ;D

There's special place for me in hell. It's called the throne.

32

Odp: Grzybsoniada 2010

zaxon napisał/a:

Lecac na fali Forevera wlasnie sobie kupilem bilecik do Cz-wy coby na Grzybsoniade wpasc . Wiec jak ktos chce jakies zaprogramowane epromy czy inne moje wynalazki to niech sie zglasza bo czasu malo a lece tylko z podrecznym.

No i co ja mam teraz zrobic?

33

Odp: Grzybsoniada 2010

Zegar tyka, wg dzisiejszych wskazań tylko 30 dni!

Jeśli ktoś chce numer kontaktowy do organizatora, to proszę zgłaszać się na priv.

grzybson/SSG^NG

34

Odp: Grzybsoniada 2010

Podaję publicznie numer do organizatora: 0-700 500 500 ;P
P.S. - ktoś coś dłubie na party, bo nie wiem, czy atarkę zabierać :D

Sikor umarł...

35

Odp: Grzybsoniada 2010

Nie, to nie ten numer :) 0-700 006 502 :P

Pragnę przy okazji wszystkich lojalnie uprzedzić - prace na compo będę zbierał razem z wejściówkami, czyli na dzień dobry, ostatecznie w sobotę rano. Powód? Bardzo prosty - chcę w sobotę przygotować stanowisko, przy którym każdy będzie mógł przetestować gry konkursowe.  W takim konkursie pokaz tylko na projektorzy to jak sami już wiecie trochę za mało....

Jeszcze jedno - wytropiłem błąd w regulaminie :P Myślałem "3 dni na poprawki bugów", a napisałem 3 tygodnie :P Spłodziłem już nawet aneks do regulaminu :)

grzybson/SSG^NG

36

Odp: Grzybsoniada 2010

A bedzie hardware compo?

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

37

Odp: Grzybsoniada 2010

Poproszę o game compo. Starring Missile Command - funduję kasetki i browar dla zwycięzcy.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

38

Odp: Grzybsoniada 2010

Czyli dla siebie? :P Przecież wszyscy wiemy, że jesteś mistrzem Missile  Command :P

grzybson/SSG^NG

39

Odp: Grzybsoniada 2010

oho, grzybek mnie ubiegl ;)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

40

Odp: Grzybsoniada 2010

Ja, podobnie jak w poprzednim roku, nie biorę przecież udziału. Co za podłe insynuacje :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

41

Odp: Grzybsoniada 2010

Uuuu a ja nawet cwiczylem :P Ale niestety na Grzybsoniadzie 2010 nie bede. Party w dlugi weekend majowy to naprawde nie byl najlepszy pomysl. Przegralem glosowanie 2:1 z reszta rodziny i zamiast walczyc w Missile Command bede ganial z wozkiem wokol jeziora.
Zycze dobrej zabawy i niech wygra najlepszy! (po Dely'm rzecz jasna ;) )

EDITED: Dely - a moze w Krakowie za tydzien bedziesz udzielal korepetycji z MC? :)

Ostatnio edytowany przez nosty (2010-04-01 22:43:35)

42

Odp: Grzybsoniada 2010

Jednak z braku perspektyw finansowych, w tym roku pass :< Lekarze zdarli mnie w tym miesiącu bardzo srogo, a dopiero 2-gi...

Mam nadzieję, że coś dociułam do Głuchołaz :(

There's special place for me in hell. It's called the throne.

43

Odp: Grzybsoniada 2010

Tak sobie czytam regulamin compo ... i nijak nie mogę znaleźć pkt. 9, który to został zmieniony :)

44

Odp: Grzybsoniada 2010

Poprawione, wychodzi na to że liczyć nie umiem. No i dowiedziałem się, że jednak ktoś to czyta... ;)

Reminder; dzisiaj licznik wskazuje 19 dni, hehe ;) Jakieś gierki ktoś pisze?

Aha, nie napisałem odpowiedzi Dely'emu odnośnie Missile Command Compo - otóż skoro jest sponsor, to i compo się znajdzie... ;)

Ostatnio edytowany przez grzybson (2010-04-11 21:32:44)

grzybson/SSG^NG

45

Odp: Grzybsoniada 2010

Że tak się nieśmiało spytam: ktoś jakieś produkcje przywiezie, czy tylko pić jedziemy? Bo ja tym razem z przyczyn ogólnie znanych (deadline dopuszcza regulaminowe opóźnienia) nic nie robię, a pić nie mogę? Aha, ognisko będzie?

Ostatnio edytowany przez Sikor (2010-04-12 22:08:03)

Sikor umarł...

46

Odp: Grzybsoniada 2010

Regulamin dopuszcza opóźnienia "deadline'u", ale tylko na załatanie bugów, które wynikną w trakcie testowania programów przez przybyłych. Każdy przypadek rozpatrywany będzie osobno, poza tym napisałem: "autor może poprosić", co jest różne od  "autor zawsze dostanie" ;)  Ale może dajmy sobie już z tym spokój, znam twoje stanowisko i je szanuję.
Poza tym będzie Missile Command Compo i tu na obsuwy z deadline'em nie na miejsca ;)

Jasne, że ognisko będzie, o ile pogoda nam planów nie pokrzyżuje :) A jakby co, to mam jeszcze grilla z zeszłego roku, także damy radę :)

Ostatnio edytowany przez grzybson (2010-04-12 22:47:10)

grzybson/SSG^NG

47

Odp: Grzybsoniada 2010

Z największa przyjemnością mogę oznajmić, iż mamy już pierwszą grę konkursową ;)

Czasu zostało coraz mniej, więc tak nie śmiało spytam - kto i kiedy przyjeżdża?

grzybson/SSG^NG

48

Odp: Grzybsoniada 2010

ja bede z piatek... koncze robola o 16tej i jadem. bede, jak dojade ;)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

49

Odp: Grzybsoniada 2010

Coraz mniejsze szanse na mnie :(

There's special place for me in hell. It's called the throne.

50

Odp: Grzybsoniada 2010

ja planuję wyjechać w piątek rano