2,926

Odp: Ciekawostki na aukcjach

Ale mina:

kod firmware jest zamknięty, tym niemniej istnieje możliwość zakupienia procesora z najnowszym firmware i aktualizacji poprzez wymianę w podstawce procesora

A co jak w firmware jest BUG ??
Użytkownik jest zmuszony kupić nowy procesor ??

"tatusiu zobacz, narysowałam tobie takie same coś jak na twojej koszulce" 
https://github.com/willyvmm/mouSTer
jmp $e477

2,927

Odp: Ciekawostki na aukcjach

EDIT: .... pomyłka :(

Ostatnio edytowany przez BartoszP (2013-05-23 07:00:39)

2,928

Odp: Ciekawostki na aukcjach

a co sie stało sie że nikt nie kupił nie?

http://allegro.pl/xbox-one-jedyny-egzem … 50616.html

:D

gep/lamers^dial

2,929

Odp: Ciekawostki na aukcjach

Hehe, miałem dokładnie takie video :)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

2,930

Odp: Ciekawostki na aukcjach

Jakby ktoś stąd kupił tę ładną kolekcję:

http://allegro.pl/wielka-wyprz-kolekcja … 36937.html

...to miałbym ofertę na parę rzeczy. Proszę o kontakt.

--
µicr0Bee

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

2,931

Odp: Ciekawostki na aukcjach

http://allegro.pl/fiat-126p-1979r-fabry … tabsAnchor

Ciekawi mnie ile ofert jest prawdziwych ....

2,932

Odp: Ciekawostki na aukcjach

uicr0Bee napisał/a:

Jakby ktoś stąd kupił tę ładną kolekcję:

http://allegro.pl/wielka-wyprz-kolekcja … 36937.html

...to miałbym ofertę na parę rzeczy. Proszę o kontakt.

--
µicr0Bee

Pierwszy raz widzę taką ilość sprzętu na jednej aukcji na allegro. Widać wiosenne porządki kogoś dopadły albo  żona :-)
Ciekawe ile z tego sprzętu będzie działać - prawdopodobnie był przechowywany w garażu , zima mogła zrobić swoje...

2,933

Odp: Ciekawostki na aukcjach

AS... napisał/a:

http://allegro.pl/fiat-126p-1979r-fabry … tabsAnchor

Ciekawi mnie ile ofert jest prawdziwych ....

Wczoraj podano linka na www.gazeta.pl, z ciekawości sprawdziłem cenę - ponad 70 tys., dziś już chyba licytują osoby które uważają to za dobry dowcip... Cena 251 tys. jest jak z kosmosu, choć kto wie...

2,934

Odp: Ciekawostki na aukcjach

250 tys. za coś takiego to nie jest duża kwota. Są ludzie którzy są w stanie wydać takie pieniądze na kolekcjonerski unikat. Zwróć uwagę - samochód 34 lata temu wyprodukowany, w oryginalnym, fabrycznie nowym praktycznie stanie - to być może nie tylko jedyny taki maluch ale może i w ogóle samochód - jeśli nie, to obstawiam że istnieje takich może kilka różnych marek.

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

2,935

Odp: Ciekawostki na aukcjach

"Sie ludziska bawiom"....

Było już 1 000 000 000 zł (miliard) ale oferty zostały skasowane i spadło do 120 tys. a teraz znowu jest 300 tys.
I tak będą sobie przebijać i odrzucać oferty..

2,936

Odp: Ciekawostki na aukcjach

wieczor napisał/a:

250 tys. za coś takiego to nie jest duża kwota. Są ludzie którzy są w stanie wydać takie pieniądze na kolekcjonerski unikat. Zwróć uwagę - samochód 34 lata temu wyprodukowany, w oryginalnym, fabrycznie nowym praktycznie stanie - to być może nie tylko jedyny taki maluch ale może i w ogóle samochód - jeśli nie, to obstawiam że istnieje takich może kilka różnych marek.

Pewnie masz rację, ale mi również chodziło też o to że rozgłos nie posłużył tej aukcji.
W tej chwili cena wg mnie nie jest ważna (masz rację co do unikatu), ale popularność.
Zwróć uwagę na licznik wyświetleń...

Sprawdziłem kilka razy ... F5 i po odświeżeniu kilkadziesiąt wyświetleń na 1 -2 sekundy...
Jak pisałem poprzednio posta, na drugiej pozycji był licytant który oferował 250 tys. a miał 0 komentarzy...
Życzę właścicielowi aby ktoś kupił tego malucha i był w stanie za niego zapłacić...

W tej chwili - 4 godziny do końca aukcji 311 tys., ja stawiam że skończy się na 500 tys.

2,937

Odp: Ciekawostki na aukcjach

Poszedł zapewne poza aukcja...
http://allegro.pl/fiat-126p-1979r-fabry … tabsAnchor

Swego czasu widziałem podobną aukcję z polonezem coupe...
Ludzie walili po 150tyś pln a aukcja zakończyła się grubo przed czasem na kwocie 70tyś.
Większość ofert została odwołana tak aby mogła wygrać pewna osoba!

Pewnie dogadali się poza allegro :)

2,938

Odp: Ciekawostki na aukcjach

A ja mam pytanie - gdzie jest dely i gdzie jest ba(na)n? Co 126pp ma wspólnego z Atari? No co?

Sikor umarł...

2,939

Odp: Ciekawostki na aukcjach

na gdyńskiej Hali Targowej "za komuny" sprzedawano zestawy z grami na Atari i na C64 prosto z malucha stojącego przy Hali Rybnej od strony ul.Jana z Kolna... pamietam bo sam ze 2-3 zestawy na Turbo 2000 tam zakupiłem

gep/lamers^dial

2,940

Odp: Ciekawostki na aukcjach

Sikor napisał/a:

A ja mam pytanie - gdzie jest dely i gdzie jest ba(na)n? Co 126pp ma wspólnego z Atari? No co?


Sikor weź się wyluzuj w końcu :P

Ostatnio edytowany przez AS... (2013-05-26 17:25:13)

2,941

Odp: Ciekawostki na aukcjach

Sikor ma rację, nie wklejajcie proszę ogłoszeń motoryzacyjnych. Tu podajemy adresy do retrosprzętu KOMPUTEROWEGO oraz z nim związanych rzeczy.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

2,942

Odp: Ciekawostki na aukcjach

http://tablica.pl/oferta/magnetofon-ata … acb3ca8284

Skontaktowałem się z gościem, bez kabla SIO, pojechał że to unikat ble ble ble w idealnym stanie (ciekawe jak sprawdził) i wyskoczył że min. 150 :D

2,943

Odp: Ciekawostki na aukcjach

Kompletny dyletant, pytałem go o stację 1050, to ściemniał że super duper kolekcjonerska, unikatowa, sprawna, ale się plątał jak zapytałem jak to sprawdził. W końcu przesłał mi prawdziwe zdjęcia (jedno potem dodał) to mu napisałem że to modowany złom, niewiele wart. Ktoś pewnie dorzucił o jakiejś konkretnej przeróbce i błysnął z tym happy drive. Generalnie ma jakieś złomy ze śmietnika. Ma pewnie dojście do jakiegoś elektroszrotu na zachodzie, poczytał o retro modzie i szuka zbytu co zresztą widać na innym jego ogłoszeniu. Niebyło by w tym nic złego bo czasem takie złomy warto wyczyścić i okazują się 100% sprawne, ale jak kupuje taki badziew na kilogramy to niech nie udaje speca i nie szuka frajerów krzycząc ceny jak za porządne egzemplarze z Alledrogo, sprawdzone i czyste, osioł.

Ostatnio edytowany przez jedynymentos (2013-05-28 09:02:19)

30 lat temu moje poglądy nazywane były normalnymi, 20 lat temu konserwatywnymi, 10 lat temu skrajnie konserwatywnymi, dzisiaj jestem nazywany faszystą. Ja nie zmieniłem poglądów, tylko idioci zmienili wartości!

2,944

Odp: Ciekawostki na aukcjach

Zaraz chyba wyciągne 1050, zamontuje 2 przełączniki i teraz każdy organoleptycznie stwierdzi bez otwierania obudowy że ma Happy Drive. @jedynymentos przyznaj się do posiadania rentgena z możliwością skanowania wnętrza stacji poprzez zdjęcie... Też taki chce ;) Jeżeli Ty mu to sugerowałeś to mam nadzieję, że to była sugestia a nie potwierdzenie bo gość jest bardzo utwierdzony w tym co posiada.
Ceny woła niesamowite - wyczyściłby to chociaż za taką kasę.

Nawet kosiarkę z "teoretycznym" rasowym, basowym rykiem sprzedaje...

Ostatnio edytowany przez pawel (2013-05-27 21:27:56)

2,945

Odp: Ciekawostki na aukcjach

Z tym modowaniem to bym nie przesadzał - dla mnie niezmodowana 1050 jest w sumie niewiele warta :) Aż tak rzadkie to to nie jest aby trzymać w stanie fabrycznym z jej ograniczeniami ;) Ale ten egzemplarz (znalazłem)  jest faktycznie zmodowany brzydko, te switche można było dać na tył ;)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

2,946

Odp: Ciekawostki na aukcjach

Ja mu tylko sugerowałem że to niewiele wart złom bo z punktu widzenia kolekcjonerów tylko fabryczne nieprzerabiane egzemplarze mają jakąś wartość. Nawet nie słyszałem wcześniej o tym happy drive, ktoś inny musiał go edukować ;-)

30 lat temu moje poglądy nazywane były normalnymi, 20 lat temu konserwatywnymi, 10 lat temu skrajnie konserwatywnymi, dzisiaj jestem nazywany faszystą. Ja nie zmieniłem poglądów, tylko idioci zmienili wartości!

2,947

Odp: Ciekawostki na aukcjach

Szkoda, myślałem że mi sprzedaż takie magiczne rtg :)
Z punktu widzenia kolekcjonerskiego - fabryczny jest lepszy, osobiście wolałbym dostać fabryczny i sam zamontować modyfikacje bo te wszystkie co do tej pory widziałem lub mam mają bardzo brzydko zamontowane przełączniki a jestem jednak trochę pedantyczny.

2,948

Odp: Ciekawostki na aukcjach

Moja korespondencja ze sprzedającym:

>>no ja sie na tym nie bardzo znam.<< mam poprostu co kilka dni taki sprzęt akurat mi sie trafiło to co napisałem i jeszcze tam troszkę innego

chwile potem:

>>ja sprzedaje takie rzeczy dość często. tak że wiem za co ile mogę dostać<< np magnetofon jest wart ok 150 a stacja z płytka happy ok 200 sprzedałem ich po kilka sztuk na aukcjach na allegro

Ciekawe jakby to wyglądało jakby auto sprzedawał, przegnity Polonez, a ja nie wiem czy amory dobre, nie znam się na tym, a chwile potem, panie ja już dziesięć takich sprzedałem więc wiem ile mogę żądać :D

2,949

Odp: Ciekawostki na aukcjach

Ja zamierzam zrobić takiego moda z 1050 (a właściwie jej obudowy) że kolekcjoner dostałby zawału :D

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

2,950

Odp: Ciekawostki na aukcjach

Niech zgadnę, zamiast przełączników dźwigienkowych przełącznik natynkowy do światła, hmm, rarytas, może i za 500 pójść :)