26

Odp: IK+: Statystyka widoczności efektu pająka

lewiS napisał/a:

No ja p*.* (sorry za slowa, ale mnie polozyles)! Przepraszam, ze zamiast skrinszota nie zrobilem filmu jak sie wiesza. A nie przyszlo Ci do glowy, ze brak trzeciego gracza tez jest wynikiem zwiechy? Tak, w bardzo wczesnych wersjach tez byly pajaki... Pomysl czasem zanim napiszesz taka bzdure. Po co mialbym zadawac sobie trud robienia skrina ze starej wersji? Zeby domalowac pajaka?

Tak się jakoś dziwnie składa że przyszło :->
Chodzi o to że nie wiedziałem jak to mogło się stać, że jeden z graczy wprost przepadł i nie ma po nim śladu... najłatwiej jest usunąć z ekranu spritesy, ale wtedy pozostałyby znaki w 12 trybie które przykrywał sobą, a tu znikł nawet cień rzucany przez tą znikniętą postać ... bardzo dziwna sprawa. Ponad to gdy skasowana została grafika albo ANTIC albo GTIA to dlaczego nie zostały uszkodzone pozostałe dwie postacie ?
No chyba że Paweł nam powie że to właśnie jest banalnie oczywiste bo wszystko w 3 postaci jest na spritesach :-P
Wtedy może się jedynie okazać że to jednak nie ta postać zniknęła :-P :-D

Nie miałem zamiaru napisać bzdury, ale sprawa jest dość dziwna i chciałem jedynie doprecyzować ją ? co zostało uczynione :-P

Co do malowania to już Tobie inni odpowiedzieli :-)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

27

Odp: IK+: Statystyka widoczności efektu pająka

A mnie zaciekawiło co innego: skąd się wzięły te sprity z boku ekranu u Lewisa...?

Sikor umarł...

28

Odp: IK+: Statystyka widoczności efektu pająka

z tego ze to byl zrzut ekranu z karty telewizyjnej, pod ktora to lewy ma podpietego ataraka...

pamietaj ze dobra karta telewizyjna bedzie lapala o wieeeele wiecej niz najlepszy telewizor...

Ostatnio edytowany przez jellonek (2006-04-25 07:56:59)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

29

Odp: IK+: Statystyka widoczności efektu pająka

Jello ma racje. A to tajemniczego zaginiecia trzeciego gracza: przypuszczam, ze po prostu Atarka mi sie zwiesila przed narysowaniem trzeciego gracza i jego cienia.... Przeciez ekran musi byc czyszczony przed narysowaniem nowych klatek animacji wszystkich graczy.

30

Odp: IK+: Statystyka widoczności efektu pająka

lewiS napisał/a:

Przeciez ekran musi byc czyszczony przed narysowaniem nowych klatek animacji wszystkich graczy.

e tam

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.