1

Temat: Wic na dzisiok

W sumie postuję tu na forum jakis rok, a ze dwa tematy założyłem. Dziś nadrabiam.

Prelegent z Komitetu Wojewódzkiego na zebraniu aktywu gminnego kończy referat o budowie socjalizmu:
- Towarzysze, w zasadzie budowa socjalizmu w Polsce zostaje ukończona, na horyzoncie zarysowuje się komunizm i związany z tym ogólny postęp i dobrobyt.
Ktoś z sali zapytuje:
- Towarzyszu! W sprawie formalnej, co to jest horyzont?
- Towarzysze, horyzont, horyzont - jąka się prelegent. - To jest taki urojony punkt styku nieba z ziemią i im bardziej do niego się zbliżamy, tym bardziej od nas się oddala...

2

Odp: Wic na dzisiok

Myślałem, że będzie to temat bez odpowiedzi - lecz nie wytrzymałem .. :D - ale dobre  :mrgreen:

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

3

Odp: Wic na dzisiok

Eno, przecież socjalizm/komunizm to taki fajny system.



Ma tylko jedną wadę - nie sprawdza się w praktyce :lol:

I Ty zostaniesz big endianem...

4

Odp: Wic na dzisiok

skandynawski socjalizm rox! :D

Jurgi1+1: bedziesz codzennie wrzucal dowcip polityczny :?:  :?:  :D

5

Odp: Wic na dzisiok

Jurgi2 a może %Jurgi01 lub $Jurgi02?  ;)
Niezłe, lepsze od chleba, bpo gryźć nie trzeba  :P

Sikor umarł...

6

Odp: Wic na dzisiok

Prelegent z Komitetu Integracji Europejskiej na zebraniu klubu biznesu kończy referat o budowie gospodarki rynkowej:
- Panowie, w zasadzie budowa gospodarki rynkowej w Polsce zostaje ukończona, na horyzoncie zarysowuje się nam dorównanie krajom UE i związany z tym ogólny rozwój i wysoki PKB.
Ktoś z sali zapytuje:
- Przepraszam! W sprawie formalnej, co to jest horyzont?
- Cóż, panowie, horyzont, horyzont - jąka się prelegent. - To jest taki urojony punkt styku nieba z ziemią i im bardziej do niego się zbliżamy, tym bardziej od nas się oddala...