Temat: Gdzie można sobie wyrobić qmega, cartrige-epromy, itp?

:oops: Brak u mnie zdolności elektronika (co nie znaczy, że nie umiem lutować) przeszkadza mi w ulepszaniu mojego Atari 65XE (brak powiększonej pamięci, nadal kasety, brak jakiegokolwiek OS-u w ROMie, itd.).

8) Może ktoś zna namiary (bądź sam ma zdolności) na Atarowców, którzy zajmują się takimi przeróbkami ? A może jest jakiś aktualny sklep, lub coś w tym stylu ?

2

Odp: Gdzie można sobie wyrobić qmega, cartrige-epromy, itp?

Poszukaj w bazie osób: Pasiu, Piguła...

Sikor umarł...

3

Odp: Gdzie można sobie wyrobić qmega, cartrige-epromy, itp?

W urzędach..., Tam gdzie wyrabiasz paszport można i wyrobic sobie qmega, a cartrige to przy wyrabianiu karty wędkarskiej dorzucaja gratis. Inne rozszerzenia wyrobisz, przy okazji wyrabiania prawa jazdy.  Troche duzo czasu na to trzeba i pieniedzy ale moze do konca roku sie wyrobisz...

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

4

Odp: Gdzie można sobie wyrobić qmega, cartrige-epromy, itp?

Przy okazji można wyrobić ciasto na chleb, tylko trzeba uważać, żeby się wyrobić na zakręcie... Bo z naprzeciwka może X wracać z Forevera...

5

Odp: Gdzie można sobie wyrobić qmega, cartrige-epromy, itp?

Ja niestety mam skopany programator epromików wiec chwilowo w kwestii qmegów nie pomogę - sam będę pewnie musiał wysłać do Pasia swój programator aby zerknął na niego może uda mu się go reaktywować...

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim