1

Temat: 520ST + SH204 + inne takie

Hej,

Mam na zbyciu taki zestaw:
- 520 ST w wersji UK + zasilacz
- SH204
- karta Logikhron z zegarem (czy coś takiego ;))
- mysz

Niestety nie posiadam kabla video (nie, nie chcę kupować ani robić, bo mi się nie przyda - ST to już od dawna nie moja bajka, pożyczyć lokalnie też nie mam od kogo). Nie mam też kabla łączącego dysk.
Tak więc rzucę sloganem znanym w Internecie - dioda w kompie świeci. W dysku także, i słychać jego pracę.
Komp jest pożółkły, co widać na zdjęciach. Z naklejki wynika, że 1MB RAM (nie otwierałem).

Można sobie do mnie podjechać z kabelkami i sprawdzić sprzęt, jak się komuś chce, oferuję kawę i zimne napoje.

Co do propozycji (o ile jakieś będą), to naprawdę nie wiem, ile to może być warte.
Ewentualnie zamiana na coś. Można proponować wedle uznania. Uprzedzam, że (z tych rzeczy, które mnie mogłyby zainteresować) aktualnie nie posiadam chyba tylko Atari 8 bit (!).

Głównie obracam się w 8bit/Amiga/Gameboy.

Zdjęcia tutaj: https://photos.app.goo.gl/WzBvnng3sGB8Was87

Ostatnio edytowany przez Drakon (2024-08-19 06:59:47)

fb.com/MagiaOsmiuBitow | fb.com/RetroKlinikaSerwis | fb.com/RetroKlinika | soundkiller.bandcamp.com

2

Odp: 520ST + SH204 + inne takie

Heh, nie mam gdzie trzymać. N alle/ebay ceny za komp od 600 do 1500, więc rozrzut spory - u Ciebie jeszcze HD jest i moduł zegara.

Sikor umarł...

3

Odp: 520ST + SH204 + inne takie

Cześć, to może zacznę 600 zł

"Ja chodzę, Ty strzelasz"

4

Odp: 520ST + SH204 + inne takie

Ok proponuję 650 zł

5

Odp: 520ST + SH204 + inne takie

kismet75 napisał/a:

Ok proponuję 650 zł

Napisałem na pw.

fb.com/MagiaOsmiuBitow | fb.com/RetroKlinikaSerwis | fb.com/RetroKlinika | soundkiller.bandcamp.com

6

Odp: 520ST + SH204 + inne takie

Odpisałem na pw.

7

Odp: 520ST + SH204 + inne takie

Temat do zamknięcia.

fb.com/MagiaOsmiuBitow | fb.com/RetroKlinikaSerwis | fb.com/RetroKlinika | soundkiller.bandcamp.com