26

Odp: "Cyber_Folks" co to za gwiazda?

Ja na początku nadmieniłem, że używam IE pod WinXP, a tam jest opcja "Otwórz stronę w eksploratorze Windows". Otwieram i mam możliwość kopiowania w te i nazad. Wiem, że nie nowoczesne, że z początku wieku, ale działa. Ale dość kruszenia kopii o drobiazgi.
A to niedomówienie w tytule to chodzi o g...wiazdę Cyber_Folks.

Ostatnio edytowany przez jer (2024-08-12 08:06:15)

27

Odp: "Cyber_Folks" co to za gwiazda?

w systemie masz nadal IE. u mnie chyba działa -tzn pojawia się okienko do podania loginu i hasła ( po wklepaniu ftp://ftp.atari8.info/ ). win 8.1 ,więc szansa że to działa przynajmniej do tej wersji. sory, jest gorąco i klaptopa z win10 i 11 nie chce mi się wyciągać żeby sprawdzić..

28

Odp: "Cyber_Folks" co to za gwiazda?

Dodam jeszcze, że w Eksploratorze plików można otworzyć ftp-a bezpośrednio z paska adresu i można w nim podać nazwę użytkownika i hasło: ftp://<user>:<password>@ftp.server.domain.

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

29

Odp: "Cyber_Folks" co to za gwiazda?

Najwyraźniej w tym elemencie Windows jest to już bezpieczne. Nie to co w przeglądarkach.

30

Odp: "Cyber_Folks" co to za gwiazda?

Buahahahahha, @VLX, zrobiłeś mi w tym wpisie dzień ;) Explorator Windows bezpieczniejszy niż przeglądarka :P

Sikor umarł...

31

Odp: "Cyber_Folks" co to za gwiazda?

Jak wszyscy wiedzą, explorator służy do przeglądania zasobów Internetu z twojego komputera i vice versa.

A może to o Internet Explorerze było...

Ostatnio edytowany przez perinoid (2024-07-20 08:10:32)

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

32

Odp: "Cyber_Folks" co to za gwiazda?

Eksplorator plików != Internet Explorer

Ostatnio edytowany przez Lizard (2024-07-20 11:40:40)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

33

Odp: "Cyber_Folks" co to za gwiazda?

Tia, wiem. Stąd komentarz.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

34

Odp: "Cyber_Folks" co to za gwiazda?

Hej,

Nie wiem jak w dalszych wersjach windy, ale w W7 nawet jest tak, gdy odpalisz CMD i w czarnym oknie dasz FTP<enter> to zgłosi się klient ftp i można śmigać :)

tOri

Różne różności dla Atari i nie tylko - przydatne, bądź nie ale i tak warto zajrzeć...
http://atari.myftp.org  Atari - Power without price and necessary elements with some sh*t onboard
https://reversing.pl SSL enabled site