26

Odp: Lost Party 2024

Robimy czterodniowe party!

Dziękuję wszystkim, którzy zadeklarowali się, że jak by co, to pomogą!!! :)

27

Odp: Lost Party 2024

Super!
Vasco, jeśli to coś pomoże, to daj znać jak dopłacić do biletu online jeszcze przed party, bo tak czy inaczej nie wyobrażam sobie nie być ;-)

28

Odp: Lost Party 2024

Bardzo fajnie. Już tylko zaklepać nocleg w Turyście - Vasco potwierdzisz ?

29

Odp: Lost Party 2024

Jacques: jasne, wyślę Ci link na PW :)

Pajero: ogarnąłeś, super :)

30

Odp: Lost Party 2024

My sobie zaklepaliśmy przyjazd od czwartku :)

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

31

Odp: Lost Party 2024

Pokój ogarnięty, będę ze sprzętem.

32

Odp: Lost Party 2024

Heh... Znowu w tym terminie sprawdzam prace (na dzień dzisiejszy na 99%).

Sikor umarł...

33

Odp: Lost Party 2024

to sprawdzaj na zlocie ...

.

34

Odp: Lost Party 2024

@pablozp: szkoda, że tak nie można. Ale proza życia - z czegoś trzeba mieć na papu...

Sikor umarł...

35

Odp: Lost Party 2024

@Vascu,
A co last party 2025?
Nie da się kupić biletu, rozmawialiśmy o tym na sztabie, czekam :)

https://last-party.pl/2025/visitors

36

Odp: Lost Party 2024

A można sprzęt jeszcze zabrać, czy za późno... coś cicho w temacie LP na miesiąc przed :(

@AS - faktycznie, jest termin tylko na styczeń 2025, pewnie strażaki robią skok na kasę.

Ostatnio edytowany przez pajero (2024-06-15 19:03:31)

37

Odp: Lost Party 2024

Ale ktoś już kupił, zrobiła się lista :)
Też bym na niej chciał być .:.

Lubię jeździć na porządne zloty.

38

Odp: Lost Party 2024

pajero napisał/a:

A można sprzęt jeszcze zabrać, czy za późno... coś cicho w temacie LP na miesiąc przed :(

@AS - faktycznie, jest termin tylko na styczeń 2025, pewnie strażaki robią skok na kasę.

To zupełnie nie  do mnie pytanie ;)

39

Odp: Lost Party 2024

AS... napisał/a:

Ale ktoś już kupił, zrobiła się lista :)

Na każdym zlocie jest możliwość kupienia wejściówki na następny. W tym roku też tak było i, jak widać, parę osób skorzystało.

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

40

Odp: Lost Party 2024

Kupowałem on line, dokupi się na zlocie..
p.s. będą generały mocne ;)

41

Odp: Lost Party 2024

Nie było w tym roku gadżetów czy przegapiłem?

Mój jest ten kawałek podłogi ...

42

Odp: Lost Party 2024

Hello, dość mocno przycisnął mnie czasowo Pyrkon i stąd ten brak nowych informacji.

As: pewnie w tym tygodniu uda się odpalić na Lasta 2025, ale najpierw pilniejsze rzeczy.

MatGuru: Gadżetów nie było i też postaram się lada dzień odpalić. Termin będzie raczej krótki na wykup. Tak, moja wina [patrz jw.] :(

Do znaczków jeszcze można się zgłaszać!

Pajero: w styczniu nie robimy u strażaków, więc tu jestem spokojniejszy. Zresztą wstępnie mam umówione, że na kolejny rok nie podwyższą po takiej drastycznej, no ale wcześniej też byłem umówiony. Całe życie udawało się na gębę ustalać, ale chyba trzeba będzie zmienić tę XIX w. praktykę.

Ostatnio edytowany przez Vasco/Tristesse (2024-06-19 09:29:54)

43

Odp: Lost Party 2024

No to ja z kompami przyjadę i marysią

44

Odp: Lost Party 2024

@Vascu,
Na spokojnie, czekam, w zasadzie czekamy na info jak rozmawialiśmy na sztabie...
Urlopy itd. Trzeba to wszystko zaplanować.

45

Odp: Lost Party 2024

Urlopy? Data jest znana od ponad roku: 10-13 VII 2025.

46

Odp: Lost Party 2024

Tylko kto ją zna ;)
Zapisana data.

47

Odp: Lost Party 2024

As, rok temu z identyfikatorem otrzymałeś ulotkę z najbliższymi datami Lostów i Lastów... Zimą dostałeś drugą ;p



https://lostparty.pl/2024/shop/img/fb/1-1.png

Są już/dopiero dostępne gadżety na najbliższą edycję zlotu. Jak co roku będą to koszulki, podkładki pod myszki i kubki.

Koszulki są nieco droższe niż rok temu, ale za to będą lepszej jakości (200 g, 100% bawełny). W sklepie są tylko wersje męskie, ale jeśli ktoś chciałby damską, bądź dziecięcą, to proszę od razu po zakupie wysłać mi maila (i rozmiar dla dziecięcych).

Co do kubków, to jeszcze się waham czy nie zrobić mniejszego loga z dwóch stron zamiast jednego na całą szerokość. Zobaczę co wyjdzie lepiej.

Zostało mało czasu, bo sprzedaż będzie prowadzona tylko do soboty, 29 czerwca.

Tradycyjnie osoba, która dokona największego zakupu otrzyma wejściówkę na kolejną edycję zlotu. Spośród pozostałych kupujących wylosuję jeszcze jedną.

Wszystko znajdziecie pod adresem: https://www.lostparty.pl/2024/shop/

Ostatnio edytowany przez Vasco/Tristesse (2024-06-20 13:42:05)

48

Odp: Lost Party 2024

Sprawdźcie, czy na liście uczestników jesteście zaznaczeni, że przyjedziecie ze sprzętem, aby otrzymać kolejny znaczek. Tym razem S w wersji spectrumowej zdaje się.

Jeśli zamierzacie przyjechać z rodziną, to także poproszę o ksywki/imiona, aby mogli otrzymać imienne identyfikatory.

Termin: niedziela (no, może poniedziałek w południe...).

49

Odp: Lost Party 2024

Przy mnie znaczku nie ma, a wiadomo że ze sprzętem!

Atari 800XE/U1MB/Sophia2/PokeyMax + A1050 Toms Multi + CA2001

50

Odp: Lost Party 2024

Proszę o identyfikator personalny dla współuczestniczki. Dane wysłałem na priv na mssgr.

Atari 800XL, LWD2000, XC12, sio2sd, Neptun 156, QuckShot II, AtariTouchMe