1

Temat: Atari vs. kobiety...

Proponuję dyskusję na w/w temat. Wiem, że kilka osób ma ciekawe poglądy na tem temat...

2

Odp: Atari vs. kobiety...

Hehe... Uwazaj JURGI, bo moze znowu jakas burzliwa dyskusja wyniknac!  :P

Uwazam, ze albo kobieta albo atari - nielicznym udaje sie to jakos laczyc...  Z autopsji powiem ze gdyby mi kobieta nie dala "wolnego" w I polowie 2002 r., to za konczenie grafiki do NUMENA itp. musialby sie wziasc kto inny, albo po prostu byloby znacznie gorzej...  :rolleyes:  ;)

Takze Darth - dawny lider High Voltage - zauwazyl ta prawidlowosc, ze kodowanie nie sprzyja kobietom (w koncu odciaga od nich uwage!!)  :lol:

3

Odp: Atari vs. kobiety...

Ale ja lubie burzliwe dyskusje...

Pamiętam, że kilka osób miało ciekawe teksty na ten temat... Chętnie je znów zobaczę, ciekawy, czy zmienili zdanie... A poza tym nie ma to jak wtykać kij w mrowisko (pod warunkiem, że się na nim nie siedzi goła dupą).

4

Odp: Atari vs. kobiety...

taa... mozna by tu przytoczyc 40 powodow, dla ktorych atari jest lepsze od kobiety i odwrotnie.  ;)
nie lepiej laczyc ze soba te zainteresowania? np. w przyste dni atari, w nieparzyste kobiety, albo jeden tydzien w takim towarzystwie, a tydzien w innym. tak, dla zaostrzenia apetytu...  8)

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

5

Odp: Atari vs. kobiety...

TYlko 40?

Najlepiej to babę na zlot zabrać...
Potem dzieci...
Wnuki...
Potem prawnuki zrobią seans spirytystyczny...

6

Odp: Atari vs. kobiety...

Ludzie - ale dlaczego zaraz VS - można przecież dziewczynę od początku przyzwyczajać do najlepszego sprzętu na świecie - i jest to możliwe - niech się wypowiedzą Ci, którym się to udało i udaje się nadal. TAK TRZYMAĆ!!! :)

I Ty zostaniesz big endianem...

7

Odp: Atari vs. kobiety...

Ja proponuje uzywania Atrai tylko w dni ktorych ostatnai litera to "A" lub "K" , a reszta niech bedzie dla naszych kochanych kobiet :D co Wy na to? 3majcie sie.... PS ma ktos kochanke na zbyciu ? moze byc bita :D

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

8

Odp: Atari vs. kobiety...

ja mam taką jedną.. chętnie odstąpienie..!
"Mały' przegieg 1 właściciel , nie bita, zadbana :lol:  :lol:  :lol:

9

Odp: Atari vs. kobiety...

Mysle ze nie ma co mowic o VS tak jak napisal wczesniej majker.

Grunt to znalezienie tej odpowiedniej, ktorej nie bedzie "wszystko" przeszkadzac i nie bedzie mowila ze to Ona jest najwazniejsza.

Np. moja kobita wie dobrze ze party to swieta rzecz i jechac trzeba, nawet zabralem ja na lato 2000 aby sie przekonala na wlasnej skorze, ze tam nic specjalnego sie nie dzieje ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

10

Odp: Atari vs. kobiety...

Ja myśle że kobiety nie da się połączyć z Atari. Atari ma rejestry kolizji od $D0000-$D00F. Zaś kobieta aż do $FFFF :D (Zależy jakie ma rozszerzenie pamięci) Oprócz tego są całkowicie niekompatybilne. Pokey jest u nich jakiś rozstrojony, czasem zbyt wysokie wartości głośności osiąga. A tak wogóle to w życiu kobieta używa chyba tylko rejestru $D20A. Zaś PIA u nich coś nawala ciężko je kontrolować :)

11

Odp: Atari vs. kobiety...

Buhahaha chyba pęknę. Ale macie teksty :DDDD Ciekawa jestem czy chociaż jeden z was by bez kobiety wytrzymał choć 2 dni :DDD No chyba ze nigdy nie mieliście kobiety to ok :D Poprostu nie wiecie co tracicie :)))))) A że nie macie właśnej woli to fakt :P Jak was jakaś dziewczyna omota to głupiejecie :P Co to za hasło kobieta albo ATARI??? Przecież to parodia :D Osoby które tak mówią musze mnie chyba poznać hihihi Zgadzam się możnaby przytoczyć 40 powodów dla których Atari jest lepsze od kobiety ale można też przytoczyć ok 40 000 powoodów dla których to kobieta jest lepsza a w takim wypadku rachunek jest llogiczny :)))) jeden tydzień atari drugi kobieta hmmm ciekawy pomysł ale czy wy wytrzymacie ten tydzień?? Albo czy ona wytrzyma sama???? Przemyślcie to :D A na koniec dodam ze kobieta która kocha nie będzie stała wam na drodze, bo to wasza pasja i napewno to zrozumie inaczej coś ma z klepkami nie tak buahhahaha Pozdrawiam :))) Jak wrócę to chętnie coś napiszę jeszcze może się nawrócicie :DDDDDD Poza tym my nie potrafimy bez was żyć a wy bez nas więc co się będziemy oszukiwać........:D Całuski

12

Odp: Atari vs. kobiety...

No no mówisz nie da się nas kontrolować hmmm No i właśnie o to chodzi :) Czyż tak nie jest przyjemniej?? Nigdy nie wiesz co Cie moze spotkać, a moze to być przyjemne.... Czyż nie?? Więc lepiej się zastanów co piszesz bo lubicie nas bardzo a piszecie tak żeby pokazać swoja męskość a my sobie was wokół palców owijamy :D. Poza tym Kobieta jest lepsza bo "jak się Atari kopnie to się rozsypie a kobieta odda" cytuje bardzo mądrą osobę :D

13

Odp: Atari vs. kobiety...

eee.. bicie/kopanie kobiet wyszlo z mody mniejwiecej wtedy, gdy zrezygnowano z uzywania maczug. damskim bokserom mowimy stanowcze NIE.

a moze trzeba by zapytac pasia, czy nie przerabia rowniez kobiet na bardziej user friendly?  :P

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

14

Odp: Atari vs. kobiety...

M_aja> A na koniec dodam ze kobieta która kocha nie będzie stała wam na drodze, bo to wasza pasja i napewno to zrozumie

No i teraz wielu bedzie mialo temat do przemyslen... Delikatniejsza badz!

15

Odp: Atari vs. kobiety...

Vasco ja jestem delikatna zawsze ale w tym co robie nie zawsze w tym co mówię bo mówię co myślę a prawda czasem boli :D
A prawda jest taka ze jak kocha to nie zabroni i bedzie się cieszyła że jeje ukochany ma pasję  bo nie każdy ją ma :D
Całuski

16

Odp: Atari vs. kobiety...

Twoja Maju pasja natomiast jest trollowanie ...
w ciagu paru godzin od zalogowania na forum po raz pierwszy splodzilas/splodziles kilkanascie postow :D
Naprawde, najlepsi statsiarze tutejsi mogliby sie uczyc od ciebie.

17

Odp: Atari vs. kobiety...

Mikey no no aż mnie zatkało :D To chyba komplement co?? Miło mi bardzo. Musisz tylko o mnie wiedzieć że ja jestem straszna gaduła i dlatego tyle popisalam ale jak na mnie to i tak mało. Po prostu nei mam czasu za bardzo dziś bo jadę na uczelnie niedługo więc na kolejne odpowiedzi odpowiem za 2 tyg dopiero :( ale mam nadzieję że b ędziecie cierpliwi i wyrozumiali :D
Całuski

18

Odp: Atari vs. kobiety...

znam jedną Maję.. ale ma bardzo odmienne zdanie od Ciebie nasza Atarowka Maju.. Zresztą jak chciałem zabrać swoją dziewczynę na lato czy Ornetę ( już nie pamiętam ) to się bardzo zgorszyła że ma spać w spiworze i nie może się kompać pięć razy dziennie... 8)
Zresztą albo i nie poco bić pianę.. Skoro można ją wypić! :oops:

19

Odp: Atari vs. kobiety...

> najlepsi statsiarze tutejsi mogliby sie uczyc od ciebie.
&
> Mikey no no aż mnie zatkało  To chyba komplement co??

Chyba nie bardzo...

> Zresztą jak chciałem zabrać swoją dziewczynę na lato czy Ornetę ( już nie pamiętam ) to się bardzo zgorszyła że ma spać w spiworze i nie może się kompać pięć razy dziennie... 

A pokazales gdzie jest jezioro? Moze stamtad nawet nie wychodzic :)

20

Odp: Atari vs. kobiety...

As - a skąd ty raczysz wiedzieć czy to ONA, czy może jakiś arbuzer się podszywa pod M_aję.

W każdym razie ręce precz od Pszczółki Mai - bo będzieta mieć ze mną do czynienia. ;)

I Ty zostaniesz big endianem...

21

Odp: Atari vs. kobiety...

nie wiem że to ona!.. na pewno nie !
tak sobie napisałem że znałem jedną Maję  8)
( znajomość imion całkowicie przypadkowa)

-VaŚku a co do jeziorka - to jeszcze by się utopiła, coś by ją zjadło/ugryzło i ja bym jak zwykle był winny :lol:  :lol:
Dostała by jakiejść wysypki woda była by za słona  :lol:  :lol:

Dobra kończę temat dziewczyn i Atari.. Jedno jest fajne i drugie jest fajne..  Ech lepiej nie ! :twisted:
Dobra koniec nie piszę więcej   :P

22

Odp: Atari vs. kobiety...

A ja tam nie narzekam - zawsze jestem puszczany na party, kiedy chcę i mam kaskę ;)

Sikor umarł...

23

Odp: Atari vs. kobiety...

takie 'puszczanie faceta na party' ma tez dla lasek swoje plusy.

proc wolna_chata

if husband=0 then exec call_girlfriends:exec invite_sextet_or_lover:exec ladies_evening
if husband=1 then exec cleanup_the_house:exec nothing_happened

8)

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

24

Odp: Atari vs. kobiety...

O to się nie boję ;)

Sikor umarł...

25

Odp: Atari vs. kobiety...

Sikor;-   hehe - i nie dziwie Ci się .. :D  :D . Poza tym Maju;- czy da sięwytrzymać więcej niż dwa dni? Tak;- Last Party było tego dowodem. Nawet; jeśli wspomniane przez tow. Axe'a laski pojawiły by się z nienacka - to będąc w stanie Tatka ciężko jest zobaczyć stojącą metr do przodu ciężarówkę marki KAMAZ. .. hehhehehe;-

Pogodzić się da; na Last98 nawet udało mi się przybyć w komplecie;- na Ornete być może przyjade już z dzieciakiem ... Dobra; wiem hardCore; no ale trzeba kształcić nowe pokolenie. A co do wyboru / doboru kobiet;- to w czasie pierwszej gry wstępnej  :D  (cokolwiek by to oznaczać nie miało - nawet stosunek);- dobrze jest uprzedzić wybrankę o posiadaniu ośmio bitowego Atari. Wbrew pozorom; nie wszystkie kobiety lubią 8bit Atari.. :D  :D  :D  :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info