Temat: Niejasności w sprawach różnych

grey napisał/a:

@Sikor: próbowałem nieco rozładować atmosferę smile jako jeden z adminów tej strony powinieneś sam siebie pilnować - bo to Ty używasz wulgaryzmów w wątku o party w Głuchołazach. Nie rób "scen" smile Pozdrawiam.

Sikor jest 'jednym z adminow tej strony' ?

Nie jestem autorem tego wątku. Jarząbek, ten niżej, z długim nosem i bujną fryzurą to zrobił :)

Ostatnio edytowany przez syscall (2014-12-19 14:54:21)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

2

Odp: Niejasności w sprawach różnych

@syscall: widzę, że zniknął jako jeden z moderatorów forum. anyway nie jest tajemnicą, że to właśnie Sikor bardzo często zwracał/zwraca uwagę za odstępowanie od zasad regulaminu. Przyznam, że nie czytałem go dokładnie, ale jeśli używanie w jednej odpowiedzi ze 3 razy słowa "je*any" jest akceptowalne, to jest to dla mnie jakieś nowum.

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2014-12-18 17:20:49)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

3

Odp: Niejasności w sprawach różnych

O ile wiem sikor nigdy nie byl moderatorem forum. A co do slownictwa to nie jest akceptowane - pkt 3 regulaminu.

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

4

Odp: Niejasności w sprawach różnych

Jestem prawie w 100% pewny, że obok (Moderowane przez dely, lewiS, miker) widniał niegdyś także Sikor. Jeśli się mylę to mnie poprawcie.

Mniej emocji, więcej konkretów dotyczących party.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

5

Odp: Niejasności w sprawach różnych

No wlasnie cie poprawiam - nigdy nie widnial tam sikor.

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

6

Odp: Niejasności w sprawach różnych

Ok, sorry. Co prawda mało to zmienia w temacie przekleństw na forum, ale dziękuję za "wyprostowanie".

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

7

Odp: Niejasności w sprawach różnych

Ja już to: mikey, RafałK, IRCer... a co za różnica zresztą, kto.

Dobra, koniec offtopiczenia. Do roboty! - jak Rysiu napisał. :)

I Ty zostaniesz big endianem...

8

Odp: Niejasności w sprawach różnych

@Grey: nigdy, przenigdy nie byłem adminem ani moderatorem atariarea. Tak, zgłaszam nieścisłości - publicznie na forum plus zgłaszam adminom odpowiednim przyciskiem.

Sikor umarł...

9

Odp: Niejasności w sprawach różnych

Znowu jakis nadgorliwy moderator podzielil watek na 3 czesci i teraz nie wiadomo ocb, i ze niby ja zaczalem jakis watek o niejasnosiach? Ze tak sie wyraze - zalecam namysl.

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

10

Odp: Niejasności w sprawach różnych

Strzelacie sobie sami w stope :)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

11

Odp: Niejasności w sprawach różnych

To ja. Jarząbek Wacław, trener II klasy.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

12

Odp: Niejasności w sprawach różnych

**** system!

MM[dely]: do widzenia

Ostatnio edytowany przez dely (2014-12-18 20:53:54)

13

Odp: Niejasności w sprawach różnych

Bylebyś tylko nic przy tej okazji nie spłodził ...

KMK
? HEX$(6670358)

14

Odp: Niejasności w sprawach różnych

haha

15

Odp: Niejasności w sprawach różnych

Szkoda, że AA nie wspiera "fejsbukowego" buttona "Lubię to!", bo bym postawił przy poście draco030 :)

16

Odp: Niejasności w sprawach różnych

macgyver napisał/a:

Szkoda, że AA nie wspiera "fejsbukowego" buttona "Lubię to!"

Wręcz przeciwnie.

17

Odp: Niejasności w sprawach różnych

Oooo ale peszek. Znow deratyzacja. ;)

[opuściłem to miejsce bezpowrotnie][dziękuję za skasowanie mojego konta]

18

Odp: Niejasności w sprawach różnych

CO tutaj się wyprawia...?

Odp: Niejasności w sprawach różnych

historia o koniwale ktory zszedl na psy ...

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

20

Odp: Niejasności w sprawach różnych

bezrobotny napisał/a:

**** system!

MM[dely]: do widzenia


https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRVLm-OZe6_h-YdJcw1FBaFTBiHGoyzlCUDD_OzZn8yx1XqBc8s

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey