Temat: [Sprzedam]Stacja dyskietek 5,25'' LDW SUPER 2000 + Okablowanie

Witam.

Mam do sprzedania stację dyskietek 5,25'' LDW SUPER 2000 razem z okablowaniem:
- Zasilacz ATARI DV-515UP 5V 1,5A - niezwykle rzadki!!
- Zasilacz LDW PW916 50Hz 36W
- kabel przesyłowy

Jest to licytacja od 130 zł na allegro, dostępna pod tym linkiem: MM: CIACH

Nie mam już Atari, więc zdjęcia z działania stacji brak - jedynie z podłączonej do prądu.
Wszystko pozostałe widoczne na zdjęciach.

Ostatnio edytowany przez dely (2014-03-16 20:24:03)

Administrator it-maniak.pl
ReactOS.org Forum Global Moderator

2

Odp: [Sprzedam]Stacja dyskietek 5,25'' LDW SUPER 2000 + Okablowanie

Chamstwo i żenada plus brak poszanowania dla regulaminu.Proponuję dożywotni ban.

Sikor umarł...

3

Odp: [Sprzedam]Stacja dyskietek 5,25'' LDW SUPER 2000 + Okablowanie

@Sikor: a możesz tak napisać co jest nie tak?...

Administrator it-maniak.pl
ReactOS.org Forum Global Moderator

4

Odp: [Sprzedam]Stacja dyskietek 5,25'' LDW SUPER 2000 + Okablowanie

@Saibamen, a i owszem:

regulamin napisał/a:

Zasada 11:
Allegro przeglądają wszyscy, jeśli Twój pierwszy post dotyczy superokazyjnej sprzedaży sprzętu i podajesz link do aukcji na Allegro będzie on usunięty. Ogłoszenia o sprzedaży muszą mieć podaną cenę i nie mogą być linkami do Allegro. W przypadku sprzedaży sprzętu uszkodzonego należy wyraźnie to opisać w tytule wątku (np. Sprzedam uszkodzony zasilacz, sprzedam uszkodzony i niedziałający komputer) oraz jego treści. Jeśli nie podano ceny to dyskusja o wartości będzie przeprowadzana publicznie w wątku i proszę nie mieć wtedy do nikogo pretensji. Posty z dopiskiem "oferty cenowe proszę przesyłać na maila" oraz niespełniające powyższych warunków wędrują do kosza.

Do allegro jest dział Kolekcjonowanie i wątek http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=5643

Sikor umarł...

5

Odp: [Sprzedam]Stacja dyskietek 5,25'' LDW SUPER 2000 + Okablowanie

oj tam, oj tam, ale szukam i niestety bez klapki g warta ;-)

30 lat temu moje poglądy nazywane były normalnymi, 20 lat temu konserwatywnymi, 10 lat temu skrajnie konserwatywnymi, dzisiaj jestem nazywany faszystą. Ja nie zmieniłem poglądów, tylko idioci zmienili wartości!

6

Odp: [Sprzedam]Stacja dyskietek 5,25'' LDW SUPER 2000 + Okablowanie

sikor: odnosnie regulaminu - masz calkowita racje, ale z dzialem na forum to juz przesadzasz. kupie/sprzedam/zamienie jest dokladnie od ogloszen. kolekcjonowani - od foliowanych pudelek ;)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

7

Odp: [Sprzedam]Stacja dyskietek 5,25'' LDW SUPER 2000 + Okablowanie

@jell: ale od alledrogo jest dedykowany wątek. Tu wyraźnie ma być podana cena lub jawna licytacja. A taksię syf robi.

Sikor umarł...

8

Odp: [Sprzedam]Stacja dyskietek 5,25'' LDW SUPER 2000 + Okablowanie

@Sikor: cena minimalna jest wyraźnie napisana

Saibamen napisał/a:

Jest to licytacja od 130 zł na allegro

Administrator it-maniak.pl
ReactOS.org Forum Global Moderator

9

Odp: [Sprzedam]Stacja dyskietek 5,25'' LDW SUPER 2000 + Okablowanie

@Saibamen: ale nie dotyczy aukcji tutaj, tylko na allegro. Jak napiszę ci tutaj, że dam 130zł, a znajdzie się inny kupiec na allegro - wobec któregoś z nas byłbyś nieuczciwy, bo jeden by nie dostał stacji. Więc to nazywam między innymi chamstwem - bo w regulaminie jest to dokładnie ujęte. Jak widziałem  dałeś też w kolekcjonowaniu, więc podbijanie sobie tutaj tematu dodatkowo nazwę kurestwem, gdyż chcesz zwiększyć szanse sprzedaży na allegro.

Sikor umarł...

10

Odp: [Sprzedam]Stacja dyskietek 5,25'' LDW SUPER 2000 + Okablowanie

Zasada nr. 11 jednoznacznie określa zaistniały tu stan rzeczy i nie wiem nad czym tu debatować ;) Niech autor tematu po prostu przeczyta reg. ze zrozumieniem i tyle.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

11

Odp: [Sprzedam]Stacja dyskietek 5,25'' LDW SUPER 2000 + Okablowanie

jedynymentos napisał/a:

niestety bez klapki g warta ;-)

Jasne ;) Poszła za 255 zł. Dla kolekcjonerów i miłośników-zapaleńców jest to na wagę złota, a klapka tylko przeszkadza w użytkowaniu sprzętu, tak samo jak te głupie osłony na gniazdka elektryczne...

http://www.instalacjebudowlane.pl/galeria/zdjecia/220212karlik43.jpg

Administrator it-maniak.pl
ReactOS.org Forum Global Moderator

12

Odp: [Sprzedam]Stacja dyskietek 5,25'' LDW SUPER 2000 + Okablowanie

Saibamen napisał/a:

Jasne ;) Poszła za 255 zł. Dla kolekcjonerów i miłośników-zapaleńców jest to na wagę złota,
a klapka tylko przeszkadza ......

tak samo jak te głupie osłony na gniazdka elektryczne...

Żenujące jest to co wypisujesz...

13

Odp: [Sprzedam]Stacja dyskietek 5,25'' LDW SUPER 2000 + Okablowanie

Saibamen napisał/a:
jedynymentos napisał/a:

niestety bez klapki g warta ;-)

Jasne ;) Poszła za 255 zł. Dla kolekcjonerów i miłośników-zapaleńców jest to na wagę złota, a klapka tylko przeszkadza w użytkowaniu sprzętu, tak samo jak te głupie osłony na gniazdka elektryczne...

czyli baaardzo dobrze mówiłem, że gówno warta !  :D

Ostatnio edytowany przez jedynymentos (2014-03-16 20:15:06)

30 lat temu moje poglądy nazywane były normalnymi, 20 lat temu konserwatywnymi, 10 lat temu skrajnie konserwatywnymi, dzisiaj jestem nazywany faszystą. Ja nie zmieniłem poglądów, tylko idioci zmienili wartości!