1

Temat: Wymienię, ew. oddam czasopisma Atari Magazin (niemiecki)

Mam 4 czy 5 w stanie db/dst z ok. 1987 roku. Nie wiem ile są warte, są tam listingi i opisy sprzętu 8/16 bit. Może komuś się przyda, jeśli są jednak coś warte to chętnie wymienię na grę na carcie 5200/xe/7800 lub inne.

Na atarimania.com można ściągnąć pdfy, ale może ktoś woli czuć papier w rękach :)

Odp: Wymienię, ew. oddam czasopisma Atari Magazin (niemiecki)

Chętnie przygarnę lub odkupię!Proszę podaj cenę.

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

3

Odp: Wymienię, ew. oddam czasopisma Atari Magazin (niemiecki)

Jeśli do 9.03 (niedziela) do 24:00 nikt nie będzie chciał się wymienić to oddam za darmo. Rysiu masz pierwszeństwo.

4

Odp: Wymienię, ew. oddam czasopisma Atari Magazin (niemiecki)

Ryszard, sprawdź PW.

Odp: Wymienię, ew. oddam czasopisma Atari Magazin (niemiecki)

Hej


Hej

"pewnie się nikt nie zgłosi więc podaj swój adres to Ci wyśle, jest
tylko mały problem, bo przyjrzałem się bliżej i widzę że brakuje
kilkunastu (?) stron, nie analizowałem dokładnie ile, ale magazyny są
wybrakowane. Może jednak Ci się przydadzą, szkoda wyrzucać a ja nie mam
gdzie tego trzymać.

I po co było się odzywć ,smutno mi żeś taki niekonkretny w swoich propozycjach. Pwenie "lepsi koledzy dostali te strony."
Dzikuje i rezygnuje.


"pewnie się nikt nie zgłosi więc podaj swój adres to Ci wyśle, jest
tylko mały problem, bo przyjrzałem się bliżej i widzę że brakuje
kilkunastu (?) stron, nie analizowałem dokładnie ile, ale magazyny są
wybrakowane. Może jednak Ci się przydadzą, szkoda wyrzucać a ja nie mam
gdzie tego trzymać.

No i po co było się wgłupiać ???

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

6

Odp: Wymienię, ew. oddam czasopisma Atari Magazin (niemiecki)

Czy to jakiś żart??? Napisałem że są w stanie dst, otrzymałem je jako dodatek do komputera który kupiłem za granicą, jak napisałem, po dokładniejszej analizie okazało się że brakuje kilkunastu stron. Jaki masz problem kolego?

Chciałem je Ci oddać ZA DARMO, NAWET BEZ KOSZTÓW WYSYŁKI a Ty uskuteczniasz jakieś ataki na mnie? Czym sobie na to zasłużyłem?

Jeszcze upubliczniać moje wiadomości (w których nie mam i tak nic do ukrycia) na forum?? Oj, nie zasłużyłem sobie na taki brak szacunku.

Cokolwiek byś nie napisał i tak jestem uczciwym człowiekiem a nie kombinatorem co wiele osób z tej strony może potwierdzić.

7

Odp: Wymienię, ew. oddam czasopisma Atari Magazin (niemiecki)

Możesz mi jeszcze wyjaśnić czemu nie jestem konkretny w swoich propozycjach? Napisałem wyraźnie że jeśli się nikt nie zgłosi. Nikt się nie zgłosił więc wysłałem PW z prośbą o adres do wysyłki. Nie wiem może mnie źle zrozumiałeś??

Moje intencje były klarowne i jak najbardziej uczciwe.

Ostatnio edytowany przez stRing (2014-03-10 18:46:38)

8

Odp: Wymienię, ew. oddam czasopisma Atari Magazin (niemiecki)

Skoro Rysio się wycofał - chętnie przyjmę, mimo, iż w helmuckim języku...

Sikor umarł...

9

Odp: Wymienię, ew. oddam czasopisma Atari Magazin (niemiecki)

Ok, podaj adres na PW.

10

Odp: Wymienię, ew. oddam czasopisma Atari Magazin (niemiecki)

Poszedł. Dzięki i pozdrawiam,
Sikor

Sikor umarł...

Odp: Wymienię, ew. oddam czasopisma Atari Magazin (niemiecki)

Jeżeli Cię uraziłem ,przepraszam. Niemniej jednak nie napisałeś w propozycji o braku stron, pomiędzy stanem dostatecznym a brakiem stron jest ogromna przepaść. Stan dostateczny można rozumieć różnie ,np mocne zużycie.

Ostatnio edytowany przez Ryszard Mauersberg (2014-03-11 19:05:17)

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

12

Odp: Wymienię, ew. oddam czasopisma Atari Magazin (niemiecki)

Ok, masz rację za to przepraszam, nie miałem zamiaru nikogo oszukiwać. Niestety nie przyjrzałem się dokładniej. Jak napisałem i tak nie chciałem brać za nie pieniędzy, ze względu na kiepski stan itd. Dla mnie są bezwartościowe z racji braku znajomości języka, a listingów nie mam zamiaru przepisywać :)