Temat: wsparcie potrzebne....

koledzy..przyjaciele

pol roku temu jak wiecie skończyłem w szpitalu z połamaną szczeka (żuchwa)...na odbudowie kości oraz zabiegu chirurgicznym.

coz...3 stycznia znowu niestety udaje sie do ww. szpitala - chirurgia szczękowa - katowice. rok byl dla mnie bardzo dobry, masa sukcesów, ale niestety moja 8mka prawa strona powiedziała - DOŚĆ, Lotharek ! teraz dostaniesz w pupę !
czeka mnie chirurgiczny zabieg usuniecia osemki oraz odbudowy kośca.  zaczelo sie niewinnie - angina/przeziebienie. skonczylo sie zapaleniem okostnej oraz infekcja dziąseł. bede sobie cierpial prze kilka dni.


pozdrawiam all, zycze szczesliwego nowego roku, i na pochybel wszytskim dentystom ! zaden nie chce sie podjac usunięcia pływającej ósemki....


a tak mniej wiecej wyglada moj problem :

http://2.bp.blogspot.com/-LcIwPiQJXYg/T6-clLy_GrI/AAAAAAAABS4/q9Oa7jhHHDM/s1600/1251730114_by_kefed_500.jpg

Ostatnio edytowany przez lotharek (2012-12-27 23:08:59)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

2

Odp: wsparcie potrzebne....

dasz radę byku!jesteśmy z Tobą!tez mnie czeka wywalenie  8mki?! 3maj się!

3

Odp: wsparcie potrzebne....

Bo na pływające ząbki trzeba pić... I to co najmniej z 8 flaszek, jak na 8-kę...
A na poważnie: 3m się chłopie i szykuj na party u Sonara, bo tam trzeba się napić więc musisz być w formie...

Sikor umarł...

Odp: wsparcie potrzebne....

Powodzenia!

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

5

Odp: wsparcie potrzebne....

Ja Ci powiem, że prawą dolna ósemkę mam podwójną :D (część zęba - przerwa - nad nią taka płytka) i z tym też kiedyś czeka mnie chirurg szczękowy :)

Trzymaj się chłopie, musisz się wykurować przed sezonem motocyklowym ;P

grzybson/SSG^NG

6

Odp: wsparcie potrzebne....

o w morde mi pasuje 4 ósemki wyjebać

Bucik Na Trola

7

Odp: wsparcie potrzebne....

Lotharek....też pozbyłem się takiego dziada..podobnie umieszczony i napi*ł na 7....ponad 1h u chirurga...znieczulenie jak dla konia... i ... zagoiło się tak, że nie potrzebowałem łyknąć ani jednej tabletki przeciwbólowej...tzn jedną łyknąłem gdy znieczulenie mijało bo myślałem, że będzie potrzebna i kazali brać ale okazało się, że niepotrzebnie...

Dasz radę....

8

Odp: wsparcie potrzebne....

Będzie dobrze i na pewno się szybko wygoi, trzymaj się tam :)

9

Odp: wsparcie potrzebne....

Spokojna twoja rozczochrana ;)
Jutro na sztabie wypijemy twoje zdrowie , a jak juz wypijemy to nie ma opcji , musi byc dobrze ;)

10

Odp: wsparcie potrzebne....

Tez mialem podobny przypadek, z 8'mke rosnaca w strone 7'mki. Przy usuwaniu mialem wrazenie ze Pani Chirurg uwiesila sie calym ciezarem na mnie by wyrwac to cholerstwo. Znieczulenie zrobilo swoje i w sumie samo usuwanie nie bolalo. Problem zaczal sie tylko gdy przestalo dzialac:/ Ja jednak potrzebowalem tebletek... No i pozniej potrzebne byly antybiotyki bo nie chcialo sie zagoic:/ Ale da sie przezyc - wszystko bedzie dobrze! Zdrowia!

BartoszP napisał/a:

Lotharek....też pozbyłem się takiego dziada..podobnie umieszczony i napi*ł na 7....ponad 1h u chirurga...znieczulenie jak dla konia... i ... zagoiło się tak, że nie potrzebowałem łyknąć ani jednej tabletki przeciwbólowej...tzn jedną łyknąłem gdy znieczulenie mijało bo myślałem, że będzie potrzebna i kazali brać ale okazało się, że niepotrzebnie...

Dasz radę....

Maciek
--------
Atari 65XE + Ultimate 1MB + Stereo + SIO2SD | Atari 520STE + 4MB + UltraSatan | Atari Falcon 030 + CT60e + 14MB ST + 256MB TT + 68882  + CF + Netusbee | Amiga 500 + 1MB + Gotek | Amiga 600 + 2MB Chip + 8MB Fast + CF

11

Odp: wsparcie potrzebne....

wypijemy jutro a ja zaraz strzelę sobie trochę tabaki na Twoje zdrowie

3m się Mniejszości ;)

gep/lamers^dial

12

Odp: wsparcie potrzebne....

Głowa do góry, Lodzio! Przeca nie takie rzeczy ze szwagrem w wojsku... itd. ;)

Nie ma ludzi, którzy się nie boją - po prostu niektórzy boją sie do tego przyznać. :P Ty do tych ostatnich nie należysz i dlatego BIG RESPECT 4U.

3m się waść - dasz radę!

I Ty zostaniesz big endianem...

13

Odp: wsparcie potrzebne....

Moje cztery 8 są wporzo, ale czeka mnie usunięcie jednej 9 :/

Lotharek, 3maj się. Dentysta ma obowiązek zająć się Twoją ósemką.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

14

Odp: wsparcie potrzebne....

Krucza wafla.

No jedna 8?  A cztery do rwania?
http://pogromcymitowmedycznych.pl/media/media/uploads/myth/comments/pantomogram-osemki-m.jpg

Zawsze może być jeszcze gorzej

Odp: wsparcie potrzebne....

Powodzenia!

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

16

Odp: wsparcie potrzebne....

A mówiłem, że 8-ka jest do kitu... Ja zostaję przy 7-ce.

eee... to nie jest wątek o M$ Windows? :P



Lotharek, powodzenia. Jesteśmy z Tobą!

17

Odp: wsparcie potrzebne....

Dasz radę.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

18

Odp: wsparcie potrzebne....

No to może dla rozluźnienia zagadka...

Jakie jest idealne uzębienie s(z)atanisty?
...
Trzy szóstki :)

A co do tematu... oby poszło gładko. 3maj się.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.