Canon 3200F - ostatnie oficjalne sterowniki można znaleźć do windows 98, spokojnie chodzi też na XP. Niestety, nie mam teraz takich kompów (to raz), a dwa to powstała potrzeba miejsca. A poza tym - nie dalem rady ożenić go ani z win 7, ani 10/11.
Teraz tak - dokupiłem do niego zasilacz w zeszłym roku, bo gdzieś oryginalny zaginął w akcji. Nie pamiętam ile za niego dałem, chyba coś około 20 złociszy. Chętnie przyjmę taką kwotę lub plus na piwo, ale to nie jest warunek konieczny - oddam i za darmo. Najchętniej odbiór osobisty, ale mogę przesłać. Jeśli wysyłka - poproszę etykietę do paczkomatu lub wpłatę na wysyłkę InPost (poczty nie planuję), jeśli odbiór osobisty - póki co nic nie płacimy. Wpłata po sprawdzeniu, czy działa.
I teraz clue - robię licytację, powiedzmy do jutra, do 20-tej. Kto wygra ten bierze, a wpłatę przekazuje na dowolny cel na stronie https://www.siepomaga.pl/ - wzorem użytkownika @javalonde. Aukcja zaczyna się od zera - pierwsza osoba może zadeklarować chęć odbioru, kolejne przebijają. Wygrywający zobowiąże się (jeśli będą płatne przebitki), że dokona deklarowanej wpłaty na stronie i wklei tu potwierdzenie (można anonimowo wpłacać, sprawdzone już - dostaje się linka) Mam nadzieję, że się uda ;) U mnie tylko zalega.
Tydzień na oddanie głosu w FUJICUP! Głosowanie potrwa tylko do 22 lutego 2025...
TURGEN 9.3.1 Najnowsza wersja oprogramowania TURGEN wprowadza kilka istotnych ulepszeń.
FujiCup 2024 - głosowanie Wystartowało głosowanie w tegorocznej edycji konkursu FujiCup.
IX. Basque Tournament of Atari 2600 31 stycznia Euskal Retro Association zorganizowało IX. Baskijski Turniej Atari 2600.
Rogul 1.0f Poprawki i nowe funkcje