Potrzebuję dodatkowej pracy (proza życia mnie dopadła), po godzinach - zazwyczaj jestem dostępny po godzinie 17-tej (z nielicznymi wyjątkami). Niestety, póki co nie udało mi się znaleźć sensownej pracy, a potrzebuję wyjść z dołka finansowego (ten co prawda ciągle minimalnie się zmniejsza, ale niestety w tym tempie dopadną mnie stare zaszłości szybciej niż się spodziewam). Ma ktoś jakieś propozycje, sugestie? (wkład finansowy póki co odpada z powodu czarnej dziury w moim budżecie)?
Jeszcze jedna uwaga - niestety muszę chwilowo zrezygnować z bycia aktywnym na Atari - póki nie wyprostuję swoich spraw. Pozamykam to co mam w tej chwili (jak tylko uruchomię stację dysków), powoli będę prowadził projekt z sOnarem, reszta pewnie będzie leżeć odłogiem do bliżej nieokreślonej przyszłości. Proza życia jest brutalna :/
==========>EDYTA:
Oczywiście, jak będą prace w konkursie na covery - jest to aktualne, choć pewnie na długi okres ostatnie...
ICE-T 2.76 alpha 9 Nowa wersja zaawansowanego emulatora terminala
Street Fighter 2 na Atari - prace trwają W najnowszym materiale wideo autor zaprezentował aktualny stan rozgrywki.
Jurassic Spark - wersja finalna Podczas Grawitacji zaprezentowano wersję uproszczoną, pozbawioną kilku kluczowych elementów, które teraz zostały dodane.
ABBUC Software i Hardware Compos Ogłoszono coroczne konkursy.
Atari ANTIC Displaylist Designer Nowe narzędzie dla twórców oprogramowania na Atari 8-bit.