http://www.ppa.pl/forum/integracja/2471 … /5#m343211
Ktoś z "Atarowców" wpada ? :>
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Tydzień na oddanie głosu w FUJICUP! Głosowanie potrwa tylko do 22 lutego 2025...
TURGEN 9.3.1 Najnowsza wersja oprogramowania TURGEN wprowadza kilka istotnych ulepszeń.
FujiCup 2024 - głosowanie Wystartowało głosowanie w tegorocznej edycji konkursu FujiCup.
IX. Basque Tournament of Atari 2600 31 stycznia Euskal Retro Association zorganizowało IX. Baskijski Turniej Atari 2600.
Rogul 1.0f Poprawki i nowe funkcje
atari.area forum » Zloty » Zlot Miłośników Retro Komputerów w Gdańsku 20.10.2012
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
http://www.ppa.pl/forum/integracja/2471 … /5#m343211
Ktoś z "Atarowców" wpada ? :>
Można wpaść zrobić reklamę SV.
Ludzie z innych platform nie grzesza dobrymi obyczajami, wiec ja bym sie nad tym zastanowil ;)
Ludzie z innych platform nie grzesza dobrymi obyczajami, wiec ja bym sie nad tym zastanowil ;)
sqward: czy ty nie zaczynałeś czasem na scenie commodore 64? ;)
Nie. I to wcale nie prawda, ze na scene atari przywieziono mnie motorowka :P
Będzie w Gdańsku to się wpadnie, póki co wybieramy sie ekipą na We Can 2k12, ktoś jedzie?
@adamk: pozostaje mi tylko poprzeć Sward'a, bo dobrze prawi. SV2k12 jest invite-only, nie chcę ryzykować i zapraszać osób których kompletnie nie znam (jeśli mam jeszcze zrobić kiedyś podobną imprezę).
Będzie w Gdańsku to się wpadnie, póki co wybieramy sie ekipą na We Can 2k12, ktoś jedzie?
Jako, ze na party place mam 25minut:) to mysle ze wpadne przynajmniej na kompoty. Chetnie spotkam sie i poznam z innymi bedacymi tam Atarowcami.
http://www.ppa.pl/forum/integracja/2471 … /5#m343211
Ktoś z "Atarowców" wpada ? :>
No ja lecę na tę imprezę z UK spotkać się ze znajomymi, ale w sumie jako Amigowiec. :D Mogę być jako Amigowiec/Atarowiec. ;)
cytat postu Sachyego z PPA:
"Otrzymalem prosbe by w miare mozliwosci ktos pojawil sie z Atari ST i UniPolbrit 2086 (polski klon Timex 2086). Ma ktos? Nawet sama "klawiatura" do pokazania bylaby fajna.
Ponizsza notatke wyslalem do GAKu:
Zlot Miłośników Retro Komputerów w Gdańsku 20.10.2012
Retro Komp - Gdansk 2012 (nazwa robocza)
Serdecznie zapraszamy dawnych posiadaczy, sympatyków oraz byłych i obecnych użytkowników komputerów powstałych w końcowych dekadach XXw. na retrospektywne i nostalgiczne spotkanie z maszynami z dawnych lat. Grupa miłośników architektur 8/16/32-bit'owych organizuje otwarte spotkanie kolekcjonerów retro komputerów i konsol, na którym obejrzeć można będzie stare lecz często unowocześnione legendarne modele spod znaku Atari, Amiga, Commodore, MSX, Nintendo, SEGA, Timex, ZX Spectrum, itp.
W ramach spotkania omówione zostaną możliwości rozbudowy wybranych modeli, zaprezentowane zostanie najnowsze oprogramowanie muzyczne (DigiBooster 3), alternatywne i nowoczesne systemy operacyjne dla komputerów Amiga (np. MorphOS), itp. Podczas całej imprezy, na dużym ekranie, wyświetlane będą produkcje tzw. demo-sceny, prezentujące legendarne i aktualne osiągnięcia w tej dziedzinie - nieraz wykraczające poza teoretyczne możliwości sprzętowe danego modelu. Na miejscu można będzie uzyskać pomoc i poradę od zaawansowanych użytkowników, wymienić się sprzętem i oprogramowaniem (wyłącznie legalnym) z innymi kolekcjonerami a zapewne i namówić niejednego z wystawców na uruchomienie ulubionej gry sprzed lat!
Zachęcamy posiadaczy retro komputerów do przyłączenia się do imprezy z własnym sprzętem - miejsca oraz prądu nikomu nie zabraknie! Zaprezentuj unikat ze swojej kolekcji!
Weź udział w zmaganiach Łamaczy Joystick'ów na dużym ekranie (powalcz o nagrody). Pokaż swojej rodzinie i znajomym jak przejść 102 most w RiverRide, zostać mistrzem w SWoS, zwyciężyć w Lotus Turbo Challenge lub jak ukończyć Montezumę! Poczuj znów magię tamtych lat, posluchaj SID'a, AY'a, Pauli i Pockey'a, a przede wszystkim poznaj ludzi z dziwną i niezrozumiałą pasją.
Zapraszamy!
PS: PeCety, XBox'y 360, PS2/PS3 i najnowsze konsole Nintendo (Wii) prosimy o pozostanie w domach i cierpliwe renderowanie trójkątów
Informacje:
Miejsce: sale GAK - Scena Muzyczna, ul. Powstańców warszawskich 25.
Kiedy: 20.10.2012
Czas trwania: 10:00-18:00"
Jak to nie? Słyszałeś, Sachy go wymienił w swoim poście. :D ;)
Oj tam, pomylił się - wielka sprawa. :)
To jest skrót od
Potentiometers Cośtam Keyboard Integrated Circuit - w końcu ktoś użył pełnej nazwy (te "cośtam" - to chodzi o dźwięk :D )
Nie cośtam, tylko chiptunes.
nie "chiptunes" tylko "chiptunes-MODy-i-softsynth". ;)
Równiez chciałbym zaprosić ze swojej strony osoby z forum Atari w założeniu to multiplatformowa impreza i nie musi odrazu kończyć się kolejna niepotrzebną wojną słowną. Licze na wymianę informacji i ujrzenie paru maszynek spod znaku Atari w akcji zawsze to ciekawe doświadczenie i możliwość obejrzenia tych komputerów i skonfrontowanie ze swoimi wyobrażeniami na podstawie filmików z Youtube
Pozdrawiam YERZMYEY/HOOY-PROGRAM i życze kolejnych ciekawych produkcji.
Plakat imprezy:
Ee, następnym razem zróbcie koncert.
Na przykład AY-RIDERS. ;)
http://www.gdansk.pl/kultura?id=15522
http://www.gak.gda.pl/newss/news/zlot-m … 20-10-2012
http://www.scenamuzyczna.pl/aktualnosci … 2,204.html
Czytali "opinie" na dole tego artku ?
http://rozrywka.trojmiasto.pl/Retro-Kom … 15013.html
Kto z was sie pojawi ?
Bede ja, ajcek... ekipa Morenowa (Czajnik, Pr0be ...)....
Jak cos biore atari 800,600xl,xegsa,amstrad/shnaider cpc6128,philipsa
Weźmie kto Falkona ?
Mój Falkon jest adziałający ;) Ale mogę wziąć Jaga, chociaż on wykracza poza 8/16/32 bit ;)
Czytali "opinie" na dole tego artku ?
http://rozrywka.trojmiasto.pl/Retro-Kom … 15013.htmlKto z was sie pojawi ?
Bede ja, ajcek... ekipa Morenowa (Czajnik, Pr0be ...)....
Jak cos biore atari 800,600xl,xegsa,amstrad/shnaider cpc6128,philipsa
Weźmie kto Falkona ?
"Przyjdą bezrobotni 30-to paro latkowie wciąż mieszkający u mamusi (4)
i grający w WOWa."
:D może nie trzymam kryteriów ale oczywiście będę
Stryjek: czy możesz wziąć lutownicę? Pytam poważnie.
gep. nie będzie czasu na lutowanie ;) zresztą ona zajmuje dużo miejsca...
zresztą ona zajmuje dużo miejsca...
?
:D
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Zloty » Zlot Miłośników Retro Komputerów w Gdańsku 20.10.2012
Wygenerowano w 0.027 sekund, wykonano 68 zapytań