Dawno bo w 1994 roku z tego co pamiętam trafiłem na reklame gościa który wysyłkowo sprzedawał na dyskach ;swojego autorstwa jezyk programowania pod nazwą MAG.Ponoć miał być strukturalny,szybki i naj naj naj...ś.p.Kubek jako zbieracz ataro-ciekawostek chciał nabyć owy program.ale nie wiem czy w końcu to zrobił.Pamietam tylko że autor mieszkał w Kedzierzynie-Kozlu i na dysku prócz owego kompilatora miał być jakiś jego program autorski do animowania postaci.
Może ktoś kupił ten program,albo ktoś coś wie na ten temat...Moze gdzieś jeszcze mam ową ulotke...
65C816 XL OS v. 2.47 Nowa wersja alternatywnego systemu operacyjnego
Echa Revision 2025 Kilka interesujących produkcji dla różnych platform Atari.
atari.area w mediach społecznościowych Choć sercem naszej społeczności pozostaje forum, przypominamy, że jesteśmy również aktywni w mediach społecznościowych.
Lost World by Desire Nowe demo grupy Desire.
sio2flip - emulator peryferiów sio2flip umożliwia podłączenie Flippera Zero do Atari i korzystanie z plików ATR jako wirtualnych dyskietek.