pasiu napisał/a:Już minął rok od ostatniej informacji, więc przydałby się mały update. Otóż udało mi się w końcu zrysować cały layout i uaktualnić go do ostatniej wypuszczonej wersji (PAK/3-030A) posługując się zdjęciami udostępnionymi na stronie autorów rozszerzenia. W celu zdebugowania odtworzyłem schemat sprawdzając, czy sygnały mniej lub bardziej idą tam, gdzie powinny. Po tym wszystkim jestem niemal pewny, że layout jest ok. Poniżej zrzut z podglądu gerberów niektórych warstw płytki.
Wiem że to nieładnie ;) ale strasznie mi zależy na tej dokumentacji i/lub PCB. Czy ktokolwiek wie gdzie można aktualnie kupić PCB do PAKa albo otrzymać dokumentację w celu własnoręcznej 'generacji'? Z góry wielkie dzięki.
Co dalej? Prawdopodobnie zrobię prototyp na oryginalnej płytce i jak ruszy to wykonam takowy z nową płytką. Jeżeli znajdzie się później jakiś chętny do wykonania serii, to udostępnię mu pliki gerber.
I jak postępy w realizacji tego układu? Byłbym bardzo zainteresowany wsadzeniem czegoś takiego do swojej Amigi, a widzę że koledzy Atarowcy jakoś żwawiej działają niż u mnie środowisko, gdzie się zbierałem za ten projekt.
Nowa obudowa dla 800XL - zostało 36 dni Niewiele ponad miesiąc do końca kampanii.
Zmarł twórca języka BASIC Zmarł Thomas E. Kurtz twórca języka BASIC
Zmiana serwera atari.area Serwis przeszedł właśnie ważną aktualizację infrastruktury
4th Atari ASCII Compo - wyniki Dostępne są już wyniki tegorocznego ATASCII Compo.
thing neo 1.60 Olivier Landemarre wydał nową wersję desktopu Thing.